انجمن سپید دانلود

نسخه‌ی کامل: هاست سئو چیست و تاثیر آن بر سئو سایت چگونه است – بخش دوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هاست سئو چیست و تاثیر آن بر سئو سایت چگونه است – بخش دوم
هاست سئو چیست و تاثیر آن بر سئو سایت چگونه است ، در مقاله هاست سئو چیست و تاثیر آن بر سئو سایت چگونه است – بخش اول به این نکته اشاره شد که بعد از طراحی یک سایت انتخاب هاست مناسب برای آن در الویت قرار دارد و با انتخاب هاست مناسب می توان نمایش سایت را در گوگل تا حدودی تضمین کرد در مقاله قبلی با برخی از پارامترهای مهم برای خرید هاست اشاره کردیم و در ادامه این مقاله به شرح دیگر موارد می پردازیم.

سرور مجازی


امنیت :
ایجاد امنیت برای یک هاست از ملزومات می باشد در ظاهر این مورد برای سئو سایت هیچ سودی ندارد اما لازم به ذکر است که عدم آن موجب ضرر برای سئو سایت می شود . پس بنابراین نیاز است که حداقل موارد مربوط به امنیت سایت را بشناسیم و با ایجاد تغییراتی در هاست نسبت به حفظ آن اقدام نماییم زیرا عدم توجه به موضوع امنیت می تواند گران تمام شود این نکته قابل ذکر است

خرید سرور مجازی


که تامین امنیت صد در صدی سایت از طریق کاربر امکان پذیر نیست و قسمتی از این امنیت به شرکت میزبانی و سرور مجازی آن بستگی دارد . و در نیاز به تعیین تدابیر امنیتی جهت مجزا نمودن هاست های اشتراکی از یکدیگر است و کاربر تنها دسترسی به همان وب سایت خود را دارد .

خرید سرور میکروتیک


IP هاست و یا سرور :
در ابتدا باید به این امر توجه داشته باشید که کاربر از هاست اشتراکی و یا سرور مجازی استفاده می کند و استفاده از هاست اشتراکی به معنای استفاده چند سایت به صورت هم زمان از یک آی پی مشترک هستند و امکان قرارگیری ip سرور در لیست سیاه گوگل یا دیگر موتورهای جستجو است و سایت شما را به عنوان یک اسپم شناسایی میکند و این در صورتی است که دیگر سایت های موجود بر روی سرور شروع به انتشار ویروس و یا اسپم کرده باشند و این باعث می شود به ضرر تمامی سایت های آن سرور شود .

سرور مجازی میکروتیک


نتیجه گیری :
با توضیحات داده شده هنگام خرید هاست می بایست به هاست سئو دقت شود تا بهترین اتخاب را داشته باشید و چنانچه در حال حاضر از هاستی استفاده می کنید آن را بررسی نمایید که پارامترهای ذکر شده را دارا باشد ، مواردی دیگری هست که مربوط به تنظیمات هاست می باشد مانند انواع ریدایرکت ها و پروتوکل https و یا تنظیمات مربوط به ایندکس که این موارد ربطی به انتخاب و خرید هاست ندارد و تنظیماتی در هاست می باشد .