انجمن سپید دانلود

نسخه‌ی کامل: هتل آناتا تفلیس گرجستان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
: هتل آناتا، یکی از بهترین هتل های سه ستاره در شهر تفلیس بوده که با امکانات و خدمات خوبی که ارائه میدهد، مورد تایید توریست ها و گردشگران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار گرفته است. کارکنان و خدمه هتل آناتا تفلیس، به زبان های انگلیسی، روسی، اسپانیایی و گرجی مسلط هستند. خدماتی که هتل آناتا تفلیس گرجستان برای میهمانان خود در نظر گرفته شامل پارکینگ خصوصی رایگان، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، بازدید از کارخانه شراب سازی، اینترنت بی سیم رایگان، سالن کنفرانس و جلسات، خشکشویی و اتوشویی، میز تور، سالن آرایشی، کرایه اتومبیل، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، صرافی، صندوق امانات، خدمات نگهداری از کودکان و ... می باشند.

[تصویر:  1529893228.jpg]
اتاق های هتل آناتا تفلیس گرجستان

هتل آناتا تفلیس گرجستان به طور کلی تنها هفت اتاق دارد. این هفت اتاق بسیار زیبا و به سبک قدیمی طراحی شده اند. دکوراسیون این اتاق ها چوبی است. برعکس طراحی دکوراسیون قدیمی، امکانات مدرن و بسیار خوبی نظیر حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، سیستم تهویه هوا، گاوصندوق، چای ساز و قهوه ساز، میز کار، اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون ماهواره ای، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، مینی بار، سرویس دهی شبانه روزی، نظافت روزانه و .... در اتاق ها برای میهمانان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارائه شده اند.

[تصویر:  1529873567.jpg]
رستوران ها و امکانات رفاهی هتل آناتا گرجستان

در رستوران هتل آناتا تفلیس انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، آسیایی و ... همراه با نوشیدنی های مختلف سرو می شوند. در کافه بار نیز نوشیدنی های گرم و سرد و اسنک های سبک و خوشمزه ارائه می شوند. از جمله امکانات سرگرم کننده برای توریست ها و گردشگران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتوان به باغ، ماساژ، سونا و جکوزی، استخر روباز و ... اشاره کرد.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل آناتا گرجستان
دسترسی های نزدیک به هتل آناتا تفلیس گرجستان

از این هتل سه ستاره تا شهر قدیمی و تاریخی تفلیس چهار کیلومتر فاصله داشته و همینطور انواع کلیساهای تاریخی، بازارهای سیار، رستوران، کافه و گالری های هنر بسیاری اطراف خود دارد. از هتل آناتا تفلیس گرجستان تا ایستگاه زیرزمینی ایسانی پنج دقیقه و تا ایستگاه قطار خیابان بوش پنجاه دقیقه فاصله است. فرودگاه بین المللی تفلیس از هتل آناتا بیست دقیقه فاصله دارد.