انجمن سپید دانلود

نسخه‌ی کامل: طراحی سایت مشاوره
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
طراحی سایت مشاوره
[/url]
امروزه تقریبا همه ی افراد حداقل برای یک بار از نظر و مشاوره ی مشاوران در زمینه های مختلف تحصیلی، ککاری، حقوقی و... کمک گرفته اند. طراحی سایت مشاوره در زمینه های ذکر شده با هدف کمک رسانی به مردم و تبلیغ و درآمد زایی این روزها طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و مشاوران از این طریق می توانند منبع درآمد زایی دیگری را برای خود ایجاد کنند.

طراحی وب سایت مشاوره
بخش ها و قابلیت های بسیار زیادی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاوره باید پیاده سازی شود که از جمله مهم ترین آن ها طراحی صفحه ی درباره ما می باشد در این صفحه مشاوران می توانند به معرفی کامل خود بپردازند و سابقه ی کاری و تحصیلی خود را ذکر کنند و همه ی مدارک تحصیلی خود را در وب سایت قرار دهند.
یکی دیگر از بخش های مهم در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی صفحه ی دسته بندی می باشد مدیر وب سایت در این صفحه می تواند موضوعات مختلف و مرتبط با هر حوزه را دسته بندی کرده و هر کدام را در جای مخصوص به خود قرار دهد. بخش دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد صفحه ی ارتباط با ما می باشد کاربران از این طریق می توانند سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ آن را از طرف مدیر وب سایت دریافت نمایند و حتی کاربران در این بخش می توانند در نظر سنجی ها شرکت کنند و نظرات خود را در رابطه با وب سایت بیان کنند.

ویژگی ها در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ی درباره ما برای کسب اطلاعات بیشتر در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ای مخصوص مشاوران در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاوره
• طراحی صفحه ای برای دسته بندی محصولات آموزشی در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ای برای ثبت نام رایگان در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ی ارتباط با ما در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ی جستجوی سریع در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ای برای درج جدید ترین اخبار و مقالات در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ی تماس با ما در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاوره

قیمت و تعرفی طراحی سایت مشاوره
از آنجایی که هر وب سایت متناسب با قابلیت ها و ویژگی هایی که بر روی آن پیاده سازی می شود قیمت گذاری می شوند بنابراین نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای وب سایت ها در نظر گرفت، به عبارتی دیگر قیمت هر وب سایت بستگی به قابلیت هایی دارد که بر روی آن پیاده سازی می شود و به هر میزانی که قابلیت های پیاده شده روی وب سایت بیشتر باشد به همان میزان نیز در افزایش قیمت وب سایت تاثیر گذار خواهد بود.