مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری/ایمیل:
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 647
» آخرین عضو: dfdfr5v
» موضوعات انجمن: 1,484
» ارسال‌های انجمن: 1,593

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 49 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 49 مهمان

آخرین موضوع‌ها
آشنایی با طراحی سایت نمای...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: azadehsadeghi
امروز، 06:23 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 2
سرور مجازی ویندوز چیست و ...
انجمن: کامپیوتر
آخرین ارسال توسط: webpouyanii
امروز، 05:06 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 2
سئو چیست؟
انجمن: سئو
آخرین ارسال توسط: bozorgmehrco
2019/08/22، 09:34 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
لایت باکس فریم لس آلومینی...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: yaldaa
2019/08/21، 05:51 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
آموزش دریافت ای نماد برای...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: azadehsadeghi
2019/08/19، 06:10 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
انواع نوار نقاله مصرفی
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: nik952148
2019/08/17، 08:27 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 17
روش صحیح نصب و جا زدن بلب...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: nik952148
2019/08/17، 08:20 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 18
حرفه ای سازی پروژه های طر...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: azadehsadeghi
2019/08/17، 06:42 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 16
طراحی سایت فروشگاهی با مج...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: azadehsadeghi
2019/08/14، 06:15 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 20
ابزارهای مدیریتی سایت و س...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: webpouyanii
2019/08/13، 06:21 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 23

 
  آشنایی با طراحی سایت نمایشگاه خودرو
ارسال کننده: azadehsadeghi - امروز، 06:23 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


در دنیای امروزه ، با توجه به تعداد و افزایش شرکت های خودرو سازی و رقابت شدید بین آنها، صاحبان نمایشگاه خودرو ها باید به فکر جذب مشتریان زیاد برای صنف کاری خود باشند. یکی از بزرگترین کمکی که می تواند به صاحبان نمایشگاه خودرو برای جذب مشتری کنند داشتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشد

زیرا روشی است که افراد می توانند بدون هدر رفتن زمان ، و هزینه های زیاد به مقایسه و انتخاب خودرویی که نیاز دارند پرداخته و حتی به صورت آنلاین به خرید آن اقدام کنند.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودرو به راحتی لیستی از خودروها که دسته بندی شده را در اختیار کاربران طراحی سایت قرار می دهد و از این رو افراد می توانند به واسط جستجو ماشین و خودرو مورد نظر خود را دست پیدا کنند و با خواندن مطالب مربوط به آن و مقایسه تصمیم به خرید آن کنند.


خدماتی که یک طراحی سایت می تواند در این زمینه به شما کمک به سزایی کند به شرح زیر می باشد:

نمایش خودرو های محصول
بخشی برای سفارش خودرو های سفارشی
معاوضه خودرو از طریق طراحی وب سایت
قیمت خودرو
امکان ثبت نام و پیش خرید خودرو از طریق طراحی سایت
بخش مقالات : توضیحاتی در رابطه با دنیای ماشین اطلاعات فنی و مقایسه آن ها باهم در طراحی سایت
خرید خودرو : بخشی برای خرید خودرو از مشتریان در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروش خودرو : بخشی برای فروش خودرو های داخل انبار یا نمایشگاه در طراحی سایت
ارتباط با مشتری و فرم نظرسنجی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  سرور مجازی ویندوز چیست و چه مزایایی دارد
ارسال کننده: webpouyanii - امروز، 05:06 AM - انجمن: کامپیوتر - بدون پاسخ

سرور مجازی ویندوز چیست و چه مزایایی دارد
سرور مجازی ویندوز چیست و چه مزایایی دارد – هنگام خرید سرور مجازی با سیستم عامل های متفاوتی روبرو می شویم از قبیل سرور مجازی ویندوز ، سرور مجازی لینوکس، سرور مجازی میکروتیک و …..

سرور مجازی


در ادامه به تعریف و توضیح سرور مجازی ویندوز می پردازیم ، استفاده از سرور ویندوز به عنوان میزبانی سایت دارای مزایای زیادی می باشد که علاوه بر میزبانی وب برای میزبانی ایمیل و یا تجارت فارکس نیز مفید است . بیشتر افراد هنگام راه اندازی سایت از هاست ویندوز و یا هاست لینوکس اساتفاده می کنند

خرید سرور مجازی


و بعد از گذشت زمان و با افزایش رونق کسب و کار و نیز با افزایش بازدید سایت به سمت خرید سرور مجازی می روند ، با استفاده از سرور مجازی ویندوز علاوه بر میزبانی وب و ایمیل می توانند از بیشتر اپلیکیشن های موجود نیز به صورت روزانه استفاده کنند سرورهای ویندوز دارای نسخه های متفاوتی می باشند اما اصولا نسخه پیش فرض ویندوز ۲۰۰۸ است .

سرور لینوکس


چند نکته مهم :
با انتخاب سرور ویندوز می توان مدیریت بیشتری بروی تنظیمات داشت زیرا بیشتر شرکت های ارائه دهنده دسترسی کامل را در اختیار کاربر قرار می دهند که با این کار می توان کنترل و انعطاف پذیری بیشتری داشت

سرور ویندوز


و نیز می توان بروز رسانی را به راحتی انجام داد همچنین کاربر می تواند ابتدا بروز رسانی را بر روی ویندوز خود اجرا کند و در صورت راضی بودن آن را بر روی سرور خود اجرا نماید .

سرور میکروتیک


یکی از کاربردهای سرور مجازی ویندوز استفاده از آن به عنوان سرور مجازی فارکس است که برای این منظور می بایست دسترسی به ریموت را داشت و همچنین می توان اپلیکیشن های موجود در فارکس را نصب نمود . از دیگر مزایای سرور ویندوز میزبانی ابری آن می باشد و این به آن معنا است

خرید سرور اختصاصی


که شما می توانید به اطلاعات خود از هر جایی دسترسی داشته باشید به عبارتی می توانید تمامی فایل های خود را از طریق آیپد و یا تبلت مشاهده نمایید


موارد ذکر شده تنها چند مورد از مزایای سرور ویندوز بود و نیز لازم به ذکر است که تعداد اپلیکیشن های نصب شده بر روی ویندوز هر روزه در حال افزایش است .

چاپ این مطلب

  سئو چیست؟
ارسال کننده: bozorgmehrco - 2019/08/22، 09:34 AM - انجمن: سئو - بدون پاسخ

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

اين جاي تعجب نيست که وب سايت‌ها با محصولات و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدماتي که بفروش مي‌رسانند بر سر رسيدن به رتبه يک نتايج جستجو رقابت کنند. به عنوان مثال کلمه کليدي رقابتي "بيمه خودکار" 1.5 ميليون جستجوي گوگل را در ماه به خود اختصاص مي‌دهد، اين بدين معني است که 3 جايگاه اول 58.4 درصد بازديدکنندگان و خود جايگاه اول 36.4 درصد بازديدکنندگان را به خود اختصاص مي‌دهد. اين مسئله براي خيلي از سايت‌ها سودمند است که در بالاي نتايج جستجو قرار گيرند به خصوص آنهايي که با افزايش ترافيک سايت به تعداد مشتريانشان اضافه مي‌شود.
يک مطالعه ديگر نشان مي‌دهد جستجو کنندگاندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خيلي دوست دارند روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک کنند؛ اين مطالعه مشخص مي‌کند 72.3 درصد کاربران گوگل روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک مي‌کنند و تنها 27.3 درصد کاربران روي پيوندهاي ليستهاي پرداخت شده کليک مي‌کنند. اين يکي ديگر از دلايلي است که شرکت‌ها تاثير سئو را دانسته و حاضر هستند براي آن زمان و هزينه صرف کنند.
بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
باعث ایجاد برند می شود.
باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
بهترین ابزار برای تبلیغات است.

چاپ این مطلب

  لایت باکس فریم لس آلومینیومی چیست؟
ارسال کننده: yaldaa - 2019/08/21، 05:51 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

آیا در برابر هزینه*های تبلیغاتی که می*کنید، مشتری جذب می*کنید؟ به طور مثال در یک فضای شلوغ مثل مترو تهران به تبلیغات شما نگاه می*کنند؟ آیا حمل و نصب مجدد تبلیغات در مکان*های متعدد برای شما کابوس شده است؟ تیرگی، خرابی و چشمک زدن بی‎هدف پشت لایت باکس به برند شما آسیب می*زند؟ مشتری*های بالقوه چگونه فکر می*کنند؟
قطعاً هر مدیر تبلیغات دوست دارد همراه با ترندهای جدید 2019 پیش برود و بهترین تبلیغات را برای شرکت خود انجام دهد تا هم رضایت مدیرعامل شرکت را جلب کند و هم از طرفی به هدف بازاریابی خود برسد.

برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرفه*ای باید به 3 اصل مهم توجه کنید:

[تصویر:  lightboxparkcenter2.jpg]

طرح لایت باکس
فریم لایت باکس
درخشش نور پشت لایت باکس

با استفاده از چاپ دیجیتال، امروزه طرح*های سفارشی مشتری را با دقت خیلی بالا چاپ می*کنند. طرحی که چاپ می*شود، واقعی است. همان ایده*ای است که عکاس ثبت کرده؛ همان رنگ*هایی است که گرافیست انتخاب کرده و همان کاری است که مورد پسند مشتری است.
چاپ دیجیتال تقریبا معایب موجود را برطرف کرده است. سرعت، هزینه، کیفیت و دقت چاپ بالا رفته است. اما دقت کنید که هر چاپ دیجیتال، نتیجه رضایت بخشی ندارد. کاغذ یا پارچه*ای که طرح روی آن نقش می*بندد، مهم*ترین فاکتور است.
بسته به نوع کاربری لایت باکس(فضای بیرونی یا فضای بسته)، طرح را روی مواد مختلفی چاپ می*کنند، که عمدتاً از پارچه استفاده می*کنند. پارچه*ها به دلیل بادوام بودن، خط برنداشتن، سایزبندی*های بسیار مناسب و همچنین قیمت مقرون به صرفه در چاپ دیجیتال مورد استفاده قرار می*گیرند.
فرآیندی که دستگاه*های پیشرفته انجام می*دهند همراه با حرارت و فشار است که معمولا این فرآیند را تصعید هم نام می*برند و نوع چاپ را با سابلیمیشن می*شناسند. این فرآیند باعث می*شود ماندگاری طرح روی پارچه بیشتر شود. به همین سبب این نوع چاپ به ترند بودن خود در آینده ادامه می*دهد.
بک لایت طلقی، بک لایت پارچه*ای و صفحه پلکسی از دیگر آیتم*هایی هستند که در لایت باکس*های دیگر استفاده می*شوند و لایت باکس*های مگنتی، لایت باکس*های کریستالی و لایت باکس*های اسنپی از این دسته می*باشند.

چه چیزی باعث شده لایت باکس فریم لس آلومینیومی در سال 2019 به ترند بودن خود ادامه دهد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، فریم لایت باکس سال*هاست در تنوع جنس، شکل و شبکه*ها مورد آزمایش قرار می*گیرد. آخرین کاری که مورد تایید و رضایت آژانس*های تبلیغاتی و متخصصان حوزه تبلیغات شد، طرح آلومینیومی فریم*هاست.

مزایای ساخت فریم لایت باکس با آلومینیوم

آلومینیوم به دلیل سبک بودن، مقاوم بودن، طراحی آسان، قابلیت بازیافت و دیگر عوامل، بهترین گزینه برای ساخت فریم*هاست. بنابراین در ساخت لایت باکس فریم لس از آلومینیوم استفاده می*کنند اما این علت ترند بودن نیست. به علت استفاده انبوه از آلومینیوم در ساخت فریم*ها، نوعی بازار رقابتی به وجود آماده و شرکت*ها، پنل*ها و شبکه*های آلومینیومی بسیار کاربردی می*سازند.
شاید در نمایشگاه*ها، سازه*های نمایشگاهی حرفه*ای و زیبایی ببینید، که حاصل این کار چشمنواز و با سلیقه، شبکه*های آلومینیومی هستند. فریم لس بودن لایت باکس*های آلومینیومی دلیلی دیگر برای این انتخاب است. کم عرض بودن فریم، طرح، زیبایی و جلوه خاصی به کار می*دهد. بیدلیل نیست که در مکان*های مدرن، متروها، فرودگاه*های بین المللی و مراکز تجاری، لایت باکس فریم لس آلومینیومی نصب می*کنند.
نصب طرح روی فریم آلومینیومی لایت باکس خیلی آسان و سریع صورت می*گیرد. از این رو، شرکت*هایی که تبلیغات و جشنواره*های ماهانه دارند از این طرح استفاده می*کنند و در هزینه*های تبلیغاتی خود صرفهجویی می*کنند.
وزن سبک آلومینیوم حمل آن را آسان کرده است. جایگزین قبلی این فریم*ها چوب و آهن بود. در گذشته به علت ارزان بودن از آهن و آلیاژهای دیگر آن استفاده می*کردند. ولی حمل و نقل و نصب آهن منطقی نبود. زودتر زنگ می*زد و هزینه*های رنگ کاری هم به همراه داشت. در صورتی که امروزه با توسعه دستگاه*های برش حرفه*ای، ورقه*های آلومینیوم را خیلی ظریف می*سازند و هزینه خرید آن را ممکن میسازد. گفتنی است، استفاده از چوب برای فریم لایت باکس مدت*هاست کنار گذاشته شده است و فقط در برخی از قهوه خانه*ها با دکوراسیون سنتی و الهام گرفته از خانه*های چوبی از آن استفاده می*کنند.

نور مورد استفاده در لایت باکس فریم لس آلومینیومی چیست؟

اخیرا در نورپردازی پشت لایت باکس از دو نوع تکنولوژِی استفاده می*کنند. COB LED و SMD LED
عمدتاً در انتخاب نور مناسب، 3 فاکتور مصرف برق، عمر چراغ، نوردهی مناسب حائز اهمیت است. در مقایسه این دو نسل از LED ها به این نتیجه می*رسیم که هر دو برای استفاده در لایت باکس مناسب هستند. اما اندازه این چراغ و نوع شبکه*هایی که برای استفاده زیر لایت باکس قرار می*گیرد، در هزینه برق مصرفی تاثیر زیادی دارد که آن هم با آزمایش بدست می*آید
از این رو شرکت*های ساخت لایت باکس تلاش می*کنند، با به کارگیری تعداد و تراکم استاندارد لامپ یا دیود LED ضمن نورپردازی مناسب، در مصرف انرژی نیز صرفهجویی کنند.
هر دو تکنولوژی از عمر بسیار زیاد برخوردار هستند. دمای محیط و تنظیمات مربوط به میزان درخشش در عمر آن تاثیر دارد. که در کاربری لایت باکس باید به این موارد توجه ویژهای شود.

لایت باکس فریم لس آلومینیومی چگونه ساخته می*شود؟

لایت باکس فریم لس آلومینیومی از ترکیب طرح چاپ شده (با روش سابلیمیشن)، فریم آلومینیومی و نور LED ساخته می*شود.

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  آموزش دریافت ای نماد برای طراحی سایت
ارسال کننده: azadehsadeghi - 2019/08/19، 06:10 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


گزارش در سال خاطرنشان کرد طراحی سایت مداوم در همه مکان هایی که نام تجاری شما در آن ظاهر می شود می تواند باعث افزایش درآمد و شناخت شما شود. درست مانند قوام در پیام رسانی مارکتینگ بسیار مهم است ، استفاده مداوم از یک مجموعه مشابه از رنگ ها ، طراحی و ظاهر طراحی و ارائه کلی برای یک مارک طراحی سایت نیز به همان اندازه مهم است. این قوام بصری که به عنوان هویت برند نیز شناخته می شود ، شناخت برنددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است. منظور از سئو محلی در طراحی سایت چیست از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

طراحی سایت را بین بینندگان تسهیل می کند با اطمینان از اینکه ظاهر برند شما در هر مکانی که شرکت خود را ارائه می دهید مطابقت دارد از سردرگمی مخاطبان طراحی سایت خود جلوگیری کنید. این حتی برای موارد غیررسمی پیش می رود. در مواد چاپی وب سایت خود کانال های رسانه های اجتماعی و حتی در مورد تی شرت ها و کاپشن ها سازگار باشید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که مشتریان و مشتریان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما را در هر مکانی تشخیص خواهند داد.
طراحی بروشور طراحی سایت

طراحی بروشور طراحی سایت طراحی بروشور توسط ویژوال ها برای مارک های در اولویت هستند یک مطالعه موسسه بازاریابی محتوا در سال نشان داد درصد از بازاریاب های ایجاد دارایی های بصری را در اولویت قرار داده اند. اگرچه به نظر می رسد که تصاویر و گرافیک های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای مارک های از اهمیت بیشتری برخوردار است ، معلوم می شود که مشتریان شما مشاغل دیگر باشند ، طراحی گرافیک به عنوان یک عنصر بازاریابی طراحی سایت ضروری است.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  انواع نوار نقاله مصرفی
ارسال کننده: nik952148 - 2019/08/17، 08:27 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

در کشورهای مختلف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در بخش های صنعتی ، بسته بندی و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرد . عمده وظیفه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جابه جایی از یک مکان به مکان دیگر می باشد . با توجه به شرایط و نوع اجسام قابل جابجایی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تواند به صورت افقی و یا شیب دار منتقل شود .از دیگر نام هایی که نوار نقاله با آن شناخته می شود کانوایر می باشد

انواع نوار نقاله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را می توان در طول های مختلف و در ابعاد استاندارد 50-60-80-100-120 تهیه کرد. در حالت کلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها در دو نوع نوار نقاله ثابت و نوار نقاله متحرک هستند


نوار نقاله زنجیری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنجیری با داشتن قطعات انعطاف پذیر، می تواند با توجه به نیاز و فضای مود استفاده به اشکال مختلف طراحی و ساخته شود.
اساس کارکرد آن زنجیر و پره هایی است که می تواند وسایل را به انتهای دستگاه منتقل کند.

نوار نقاله رولیکی
برای انتقال وسایل سنگین از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رولیکی یا کانوایر رولیکی استفاده می شود. این دستگاه از رولیک های تو خالی تشکیل شده است که تعداد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها به طول نوار نقاله بستگی دارد. محصولات بر روی رولیک ها قرار داده می شوند و با حرکت رول ها جابجایی صورت می گیرد.

نوار نقاله دستچین
از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستچین در مواقعی استفاده می شود که محصول ضمن حرکت، فرآیند دیگری مانند حک تاریخ، جدا سازی و پاک سازی و یا اضافه شدن محصولی دیگر به محصول فعلی صورت گیرد. این کانوایر مانند سینی متحرکی است که کاربر کالا را بازبینی، و پردازش مد نظر را اعمال می کند.

نوار نقاله بارگیری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بارگیری در دو نوع ثابت و متحرک به کمک چرخ ساخته می شود و با توجه به شرایط محل، نحوه بارگیری و زاویه بار زدن مراحل طراحی آن صورت می پذیرد. با اتصال کانوایر بارگیری به انتهای خط تولید ضمن بی نیازی از دستگاه لیفتراک، می توان هزینه های این بخش را کاهش محسوسی داد.
خرید نوار نقاله,فروش نوارنقاله,قیمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
,دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
,دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
,دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  روش صحیح نصب و جا زدن بلبرینگ
ارسال کننده: nik952148 - 2019/08/17، 08:20 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها از قطعات پر مصرفی هستند که در انواع دستگاه ها چه صنعتی چه دستگاهای مورده استفاده در روز مره استفاده می شوند و از دقت بالایی برخوردار هستند ، برای استفاده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حداکثر کارایی این قطعه باید از ساختار و طراحی مناسبی برخوردار باشد که با خصوصیات اجزای که با آنها در ارتباط هستند کاملا هماهنگ باشد.
بعد از طراحی مناسب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، روانکاری مناسب و صحیح ، سوار و پیاده کرده اصولی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، نشت بندی و نگهداری بلبرینگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در طول عمر بلبرینگ بسیار موثر است .
تحقیقات انجام شده در زمینه میزان خرابی انواع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشان دهنده این موضوع است که بیش از 16 در صد خرابی های زودرس در انواع بلبرینگ و رولبرینگ به دلیل عدم رعایت انطباقات و استفاده از روش های نادرست نصب می باشد.
در هنگام جا زدن و نصب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها رعایت نظافت در هنگام جا زدن بلبرینگ بسیار هائز اهمیت می باشد همچنین بلبرینگ و رولبرینگ ها که با عنوان یاتاقان نیز شناخته می شوند قطعاتی بسیار دقیق هستند که در هنگام نصب آنها باید از ابزار مناسب و روش های صحیح استفاده نمود.

ابزار های جا زدن بلبرینگ و رولبرینگ
بسته به نوع و سایز انواع بلبرینگ و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روش ها و ابزارهایی که برای جازدن و درآوردن صحیح آن استفاده می شود در سه گروه زیر تقسیم می گردد:
1. مکانیکی (یا روش سرد)
2. هیدرولیکی
3. گرمایی
انتخاب روش نصب مناسب به ما کمک می کند تا طول عمر سرویس بیرینگ را افزایش و متعاقبا هزینه های منتج از خرابی زودرس بیرینگ ها که بخودی خود پتانسیل صدمات بزرگتر هستند را کاهش دهیم.

جهت هرگونه استعلام خرید و قیمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و رولبرینگ و همچنین مشاوره می توانید با گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت تماس حاصل فرمایید.

استعلام قیمت بلبرینگ و رولبرینگ , رولبرینگ , یاتاقان , خرید یاتاقان , فروش بلبرینگ و رولبرینگ , بلبرینگ ,بلبرینگ صنعتی

چاپ این مطلب

  حرفه ای سازی پروژه های طراحی سایت
ارسال کننده: azadehsadeghi - 2019/08/17، 06:42 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


زیبایی اینفوگرافیک طراحی سایت همیشه سهم آنها بوده است این که آیا آنها یا فیلم هستند اینفوگرافیک متحرک قطعات بصری از محتوا هستند که قابل استفاده هستند و به راحتی با آنها در ارتباط هستند. اینفوگرافیک استاتیک خود را شروع کنید هنگامی که اینفوگرافیک طراحی سایت برای اولین بار به صورت آنلاین به صورت جدی کشش پیدا کرد ، آنها به عنوان تصاویر استاتیک شروع به کار کردند. آنها غالباً به صورت تصاویر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار طولانی که باید به آنها بروید.
طراحی سایت شکل می گیرند اما جذابیت خاصی برای آنها داشتند. شکل ها ، رنگ ها ، تصاویر و ساختاری که به راحتی قابل رعایت هستند دلایل بزرگی برای کار با اینفوگرافیک طراحی سایت استاتیک هستند. تمام آن پیمایش دقیقاً همان چیزی بود که تجربه را لذت بخش می کرد. همه چیز در مورد سفر بود. امروز در رسانه های اجتماعی ، تصاویر هنوز هم مانند تصاویر متحرک انجام نمی شوند. بنابراین ، اگر شما در حال حاضر اینفوگرافیک استاتیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است.اینفوگرافیک استاتیک طراحی سایت

طراحی سایت را برای نام تجاری خود سرمایه گذاری کرده اید ، ممکن است بخواهید انیمیشن اضافه کنید و زندگی جدیدی به آنها بدهید. این سه نمونه از رایج ترین سبک های اینفوگرافیک استاتیک امروز و برخی از پیشنهادات در مورد راه هایی که می توانید آنها را با استفاده از انیمیشن طراحی سایت به سطح بعدی بیاورید ، بررسی کنید. عناصر متحرک چشم را جلب می کنند این اینفوگرافیک استاتیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عنوان چگونه نگرانی های خود را پشت سر بگذاریم.
توسط مشاوره ای در مورد چگونگی احساس خوشبختی و نگرانی کمتر ارائه می دهد. این ترکیب دلپذیر از طراحی تمیز ، رنگهای جسورانه ، سلسله مراتب طراحی سایت قلم واضح و تصاویر تحریک آمیز را ارائه می دهد. خیلی طولانی نیست و به خوبی شکسته شده است. چگونه می توان نگرانی های خود را با خوشبختی پشت سر گذاشت اینفوگرافیک تبلیغ در گوگل طراحی سایت لذت بخش توسط در حالی که آنها کارهای خوبی در انتخاب نمادها و تصویرهای متمایز انجام داده اند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  طراحی سایت فروشگاهی با مجنتو
ارسال کننده: azadehsadeghi - 2019/08/14، 06:15 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


در مقاله های گذشته به معرفی مجنتو و مزایای ان اشاره کردیمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با مجنتو گرچه ممکن است بسیار هیجان انگیز باشد اما معایبی نیز خواهد داشت که می خواهیم به انها اشاره کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم اهمیت فضای سفید در طراحی سایت که از جدید ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.


معایب استفاده از مجنتو در طراحی سایت

انتخاب هاست برای افرادی که قصد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروشگاهی را دارند چالش بزرگی محسوب می شود اهمیت انتخاب هاست برای طراحی سایت فروشگاهی شامل موارد زیر است

سرعت هاست و بک اپ گیری
میزان حجم
نوع پردازش و مشخصات سخت افزاری

مجنتویک برنامه ساز حرفه ای و سنگین است که باید هنگام استفاده از ان در انتخاب هاست دقت کنید برای این که هنگام کار با مجنتو مشکلی ایجاد نشود حتما از هاستی استفاده کنید که از فیچر های خوبی بهره مند باشد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  ابزارهای مدیریتی سایت و سرور مجازی بر روی گوشی همراه – بخش اول
ارسال کننده: webpouyanii - 2019/08/13، 06:21 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

ابزارهای مدیریتی سایت و سرور مجازی بر روی گوشی همراه – بخش اول
ابزارهای مدیریتی سایت و سرور مجازی بر روی گوشی همراه ، نیاز به ابزاری برای دسترسی راحت و مدیریت سایت و سرور مجازی در بین مدیران پیش از پیش احساس می شود که با استفاده از گوشی موبایل و تبلت این مساله قابل حل می باشد .
سرور لینوکس
ابزارهای کاربردی مدیران سرور با با ابزارها مورد استفاده کاربران عادی بسیار متفاوت است و چنانچه در اختیار یک کاربر عادی قرار بگیرند بی استفاده خواهد بود در ادمه به معرفی این نرم افزارها می پردازیم .
سرور مجازی


نرم افزارهای مدیریت سایت و سرور بر روی موبایل:
Connectbot :
کارکرد بیشتر سرویس های تحت وب وابسته به باز بودن پورتی خاص است که این پورتت در سرویس telnet بررسی می شود به طور عموم مدیریت سایت های مبتنی بر unix از طریق ssh قابل اجرا است لازم به ذکر است که در این نرم افزار هر دو قابلیت ذکر شده به صورت یکجا در اختیار کاربر قرار می گیرد و همچنین این نرم افزار قابلیت ارتباط بر اساس یک ارتباط امن را ایجاد می کند . برای سیستم عامل ios می توان به نرم افزار issh اشاره نمود که تمامی امکانات این نرم افزار را در اختیار مدیران سرور مجازی قرار می دهد .
خرید سرور مجازی
Pingdom:
سازندگان و توسعه دهندگان بسیاری از نرم افزار ها به سلیقه کاربران خود احترام گذاشته و نرم افزارهای خود را تحت پلتفرم های قابل حمل نیز گسترش داده اند . با استفاده از این نرم افزار امکان مشاهده وضعیت سرور های خود را دارید
سرور اختصاصی چیست


و نیز با ایجاد تغییری در سرور مجازی ، این تغییرات به صورت نوتیفیکیشن به کاربر اطلاع داده می شود و همچنین چندین نمودار برای نمایش وضعیت سرور مجازی در زمان های مختلف ارائه می دهد . لازم به ذکر است استفاده از این نرم افزارها برای تمامی سرو ها می باشد اعم از سرور مجازی لینوکس ، سرور مجازی ویندوز ، سرور مجازی میکروتیک و …..
سرور ویندوز

در ادامه و در مقاله بعد به دیگر نرم افزارهای مدیریت اشاره خواهی نمود

چاپ این مطلب