مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری/ایمیل:
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 157
» آخرین عضو: ntyroz
» موضوعات انجمن: 62
» ارسال‌های انجمن: 94

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 3 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 3 مهمان

آخرین موضوع‌ها
سی پنل در طراحی وب سایت چ...
انجمن: مباحث و منابع آموزشی
آخرین ارسال توسط: sitecode
3 ساعت پیش
» پاسخ: 0
» بازدید: 1
سئو
انجمن: مباحث و منابع آموزشی
آخرین ارسال توسط: sitecode
3 ساعت پیش
» پاسخ: 0
» بازدید: 1
آیا تفاوت خاصی بین طراحی ...
انجمن: اخبار کامپیوترو فناوری اطلاعات
آخرین ارسال توسط: sitecode
2017/02/22، 01:15 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 2
هزینه سئو سایت | قیمت سئو...
انجمن: اخبار کامپیوترو فناوری اطلاعات
آخرین ارسال توسط: sitecode
2017/02/22، 01:12 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
دوروغی بزرگ به عنوان هک ت...
انجمن: انجمن تلگرام
آخرین ارسال توسط: ansarmaleki@gmail.com
2017/02/07، 09:52 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 581
باگ دانلود خودکار تلگرام
انجمن: انجمن تلگرام
آخرین ارسال توسط: ansarmaleki@gmail.com
2017/02/07، 09:50 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 192
معرفی کانالهای تلگرام مفی...
انجمن: انجمن تلگرام
آخرین ارسال توسط: ansarmaleki@gmail.com
2017/02/07، 09:47 PM
» پاسخ: 2
» بازدید: 557
ضبط با کیفیت صدا
انجمن: انجمن تلگرام
آخرین ارسال توسط: ansarmaleki@gmail.com
2017/02/07، 09:45 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 116
مشکل رپورت شدن و ارور برا...
انجمن: انجمن تلگرام
آخرین ارسال توسط: ansarmaleki@gmail.com
2017/02/07، 09:44 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 167
نصب تلگرام روي گوشي موباي...
انجمن: انجمن تلگرام
آخرین ارسال توسط: ansarmaleki@gmail.com
2017/02/07، 09:42 PM
» پاسخ: 1
» بازدید: 101

 
  سی پنل در طراحی وب سایت چیست؟
ارسال کننده: sitecode - 3 ساعت پیش - انجمن: مباحث و منابع آموزشی - بدون پاسخ

سی پنل در طراحی وب سایت چیست؟CPanel در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه نقشی دارد؟! حتما پیش آمده که در پروسه ی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلمه ی سی پنل به گوشتان بخورد ولی ممکن است که اطلاعاتی در مورد آن نداشته باشید. در هنگام طراحی وب سایت طراحان از اصطلاحات تخصصی بسیاری استفاده می کنند که با برخی از آن ها آشنا هستید و برخی برای شما گیج کننده است و ممکن است معنی آن را نپرسید که چه چیزی هست و چه کارایی در سایت دارد. حال به این موضوع می پردازیم که سی پنل چیست!


تعریفی کوتاه از سی پنل در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


سی پنل یک برنامه یا ابزار کاربردی است که به شما امکان مدیریت را میدهد. سی پنل یک کنترل پنل برای لینوکس است که از مشهور ترین کنترل پنل ها در دنیای میزبانی وب نیز به حساب می آید. یک کنترل پنل امریکایی است که به دلیل گرافیک آن و نیز کاربر پسند بودن مشهور شده است و این مشهور بودن را از امکانات خود به دست نیاورده است. سی پنل از دو بخش کاربر و نماینده تشکیل شده که به هر کدام امکان مدیریت بر روی هاست را بر اساس دانسته هایشان می دهد. یک بخش کاربر اختصاصی برای شخصی که هاست را خریداری کرده و یک بخش نماینده که مختص نماینگان فروش هاست است.


امکانات و کارایی ها بخش مدیریت و نماینده

می خواهیم امکانات و کارایی های موجود در بخش مدیریت و نماینده را با هم بررسی کنیم.در بخش نماینده این امکان وجود دارد که پنلی برای کاربر فراهم کند و خود از کارایی های موجود در آن بهره مند باشد, کاربران را دسته بندی کند و یا پسوردشان را تغییر دهد. پکیج مورد استفاده کاربر را تغییر دهد و در نهایت کاربر جدیدی را ایجاد یا حذف کند. مدیریت هم همان امکانات و کارایی های بخش نماینده را دارد و می تواند بخش کاربر و یا نماینده ارائه دهد.

چاپ این مطلب

  سئو
ارسال کننده: sitecode - 3 ساعت پیش - انجمن: مباحث و منابع آموزشی - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


سئو : اگر می خواهید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تان شمار مخاطبین بیشتری داشته باشد ، می بایست وب سایت تان را بر طبق استاندارد های موتور های جستجو گر بهینه سازی که این امر را اصطلاحا سئو می نامند . عوامل گوناگونی در سئو یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاثیرگذار می باشند . از لینک های ورودی به وب سایت گرفته تا عبارات به کار رفته در محتوای وب سایت ، همگی در سئو و بهینه سازی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما موثر می باشند .
علت اهمیت سئو وب سایت چیست ؟
امروزه با گسترش اینترنت ، بسیاری از کاربران برای انجام امور خود از موتور های جستجوگر نظیر گوگل استفاده می کنند لذا اگر می خواهید کاربران بیشتری به وب سایت تان مراجعه نمایند ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تان را سئو کنید .
از آنجایی که موتور های جستجو نزدیک ترین نتیجه به آنچه مورد نیاز کاربر می باشد را نمایش می دهند ، کاربران اعتماد بیشتری به این وب سایت های پیشنهادی می کنند . این قضیه به نحوی اهمیت سئو سایت را دو چندان می کند . کملات و عباراتی که از سوی کاربران جستجو می شود ، از اهمیت بسیاری برخوردار می باشند و طبق تجربیات به دست آمده جذب مخاطب از طریق موتور های جستجو گر ، تضمین کننده ی موفقیت هر نوع وب سایتی می باشد . در مقایسه با تبلیغات ، انجام سئو هزینه ی کمتر و سود آوری بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت .
مقایسه تکنیک های کلاه سفید و کلاه سیاه در سئو :
سئو کلاه سفید : بهینه سازی وب سایت با رعایت تمامی قواعد و قوانین در این حوزه و در جهت رضایت هر چه بیشتر کاربران را اصطلاحا " سئو کلاه سفید " می نامند .
سئو کلاه سیاه : به سوء استفاده از ضعف موتور های جستجوگر و به کار گیری راهکار های فریب آن ها به همراه عدم توجه به رضایت کاربران اصطلاحا " سئو کلاه سیاه " می گویند .
نا گفته نماند شرکت گوگل هر چند ماه یکبار اقدام به شناسایی راهکار های کلاه سیاه می نماید و وب سایت هایی که از این روش استفاده نموده اند را جریمه می کند .

چاپ این مطلب

  آیا تفاوت خاصی بین طراحی سایت بر روی سرورهای لینوکس و ویندوز وجوددارد؟
ارسال کننده: sitecode - 2017/02/22، 01:15 PM - انجمن: اخبار کامپیوترو فناوری اطلاعات - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که در انجام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بر روی سرور های لینوکس و ویندوز تفاوتی وجود دارد یا نه؟! لینوکس و ویندوز دو سیستم عامل متفاوتی هستند که در میان دیگر سیستم ها عامل موجود پر طرفدارتر اند.
لینوکس و ویندوز نسخه های ویژه ای برای سرور محسوب می شوند و از یکسری مشخصات ویژه و خاص پشتیبانی می کنند.


سرور ویندوز چه مشخصاتی دارد؟

سرور های ویندوز یکسری مشخصات خاصی را دارا می باشند. سرور های ویندوز برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هایی که بر پایه زبان های برنامه نویسی asp, asp.net کد نویسی میشوند پشتیبانی می شود.این فقط سرور های ویندوز است که از زبان های asp و asp.net پشتیبانی می کند که شرکت مایکروسافت صاحب امتیاز این نوع از برنامه نویسی است.زبان php نیز در برخی از سرورهای ویندوز قابل اجراست.اما بخاطر دستور های متفاوت در سرور ویندوز نسبت به لینوکس در برخی موارد به مشکل می خورد. در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با استفاده از برنامه نویسی asp به دلیل بارگزاری آن بر روس ویندوز از بانک اطلاعاتی SQLserver اسفاده می شود.برای ویندوز چندین کنترل پنل وجود دارد.


مشخصات سرور های لینوکس چیست؟

سرور های لینوکسی نسبت به سرورهای ویندوز مشخصات خاص و متفاوت خود را دارند.این سرورهای از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های با زبان برنامه نویسی asp پشتیبانی نمی کنند. سرور های لینوکس از زبان های CGI , php و python پشتیبانی می کند.در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با زبان php بر روی سرور های لینوکسی از بانک اطلاعاتی MySQL استفاده می شود. در لینوکس کنترل پنلی وجود دارد که با نام cPanel آن را می شناسید که کاربری ساده ای داردو نیار به یادگیری نحوه ی کار با آن را نداریدو می توانید خیلی ساده با چند کلیک در یک محیط ساده ی گرافیکی بر روی سایت خود مدیریت کنید اما این را در نظر داشته باشید که cPanel نسبت به دیگر کنترل پنل ها گران تر است.
از نظر امنیتی در این دو سرور تفاوتی وجود ندارد.فقط کافی است که یکسری موارد را رعایت کنید. این را در نظر داشته باشیدکه میزبانی خود را از شرکتی معتبر دریافت کنید.

چاپ این مطلب

  هزینه سئو سایت | قیمت سئو سایت
ارسال کننده: sitecode - 2017/02/22، 01:12 PM - انجمن: اخبار کامپیوترو فناوری اطلاعات - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.هزینه سئو سایت | قیمت سئو سایت
عوامل گوناگونی می توانند در هزینه ی سئو سایت شما تاثیرگذار باشند . در واقع هزینه های سئو سایت بر اساس نوع وب سایت کارفرما ، واژه های کلیدی و جایگاه وب سایت کارفرما در میان رقبا ، مشخص می گردد . هنگامی که یک کاربر تصمیم به سئو سایت می گیرد مسلما از چندین شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بهینه سازی وب سایت استعلام قیمت خواهد کرد و پیش از شروع کار تعرفه های سئو وب سایت را مورد بررسی قرار خواهد داد . عناصر گوناگونی می توانند در این راستا تاثیر گذار باشند که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند .

میزان تخصص تیم بهینه سازی :
شرکت سئو سایتی که وب سایت خودشان در رتبه های بالای موتور های جستجو جای دارد نشان دهنده ی دانش بالا و آشنایی کامل تیم سئو سایت با پروسه های بهینه سازی و سئو می باشد .

میزان استاندار سایت کارفرما :
وب سایت کارفرما توسط شرکت های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سئو مورد بررسی قرار می گیرد و با استاندارد های مورد نیاز در سئو مقایسه می شود . لذا هر چه وب سایت از لحاظ برنامه نویسی بهینه تر باشد ، هزینه ی سئو کمتری را به همراه خواهد داشت .
عوامل موثر در هزینه ی بهینه سازی وب سایت :
تحلیل و بررسی نوع ، تعداد و رقابت کلمات کلیدی وب سایت ، در موتور های جستجو گر
بررسی وب سرور
بهینه سازی tx
بهینه سازی sitemap یا نقشه ی سایت
تحلیل و بررسی متا تگ های وب سایت
تحلیل و بررسی محتوای وب سایت
تحلیل و بررسی لینک های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثبت نام و فعالیت مداوم در رسانه های اجتماعی پرکاربرد
تحلیل و بررسی ساختار وب سایت
سئو سایت برای دستگاه های هوشمند همانند موبایل ها و تبلت ها
سئو وب سایت محلی
به روز رسانی وب سایت در بازه های زمانی منظم
تنظیم صفحه ی 404 وب سایت به شکل اختصاصی
بازسازی لینک های دورنی وب سایت
تحلیل و رفع مشکل مطالب تکراری در صفحات گوناگون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  کمک درباره ربات
ارسال کننده: ahmad0066 - 2017/02/02، 12:06 PM - انجمن: انجمن تلگرام - بدون پاسخ

سلام خسته نباشید
من یه سوال راجبه ربات داشتم
من تمامیه مراحله ساخت رباتو انجام دادم و کلیدهایی رو هم که می خواستم ایجاد کردم
من یه کاناله موزیک دارم و رباته اونم درست کردم حالا می خوام وقتی کسی می ره تو رباتم و کلیده موزیکو یا ویدیو یا عکسو می زنه واسش موزیکو ویدیو عکس بیاد
اگه می شه کمکم کنید مرسی

چاپ این مطلب

  مدیریت سایت
ارسال کننده: sitecode - 2017/01/25، 10:32 AM - انجمن: مباحث و منابع آموزشی - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیریت سایت : در مقاله ی امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با ماهیت مدیریت سایت و روند انجام آن آشنا کنیم . از این رو اگر به این موضوع علاقه مند می باشید تا انتهای این مقاله با ماا همراه باشید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در اصل یک پروسه ی کاملا فنی می باشد و این موضوع که شما بر اساس شکل ظاهری و رنگ بندی ، یک وب سایت انتخاب می نمایید تنها قسمتی از مراحل یک پروسه یی طراحی سایت تخصصی می باشد . اهداف کارفرما ازراه اندازی یک وب سایت توسط متخصیصن طراحی سایت مورد بررسی قرار می گیرد و روش ساز و کار وب سایت تان تحلیل خواهد شد وو در ادامه ایده پردازی وب سایت شروع می گردد ، بررسی های فنی صورت می گیرد و نهایتافرآیند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تان آغاز خواهد شد .
یک وب سایت در واقع بسان یک رسانه می باشد و یک رسانه نیازمند به روز رسانی و بارگذاری محتوا و اطلاعات ، آن هم به صورت مداوم می باشد . به روز نگه داشتن وب سایت به کمک تولید روزانه ی محتوا امری است که در روند مدیریت سایت به شکل کاملا تخصصی صورت می گیرد .
به چه شخصی مدیر وب سایت می گویند ؟
در واقع به فردی مدیر وب سایت گفته می شود که در ابتدا به طور کامل با برنامه ها و اهداف شرکت آشنایی داشته باشد و در زمینه ی برنامه نویسی و رفع مشکلات جزئی سایت از دانش کافی برخوردار باشد . یکی دیگر از ویژگی هایی که در دریافت پست مدیریت سایت بسیار حائذ اهمیت می باشد ، توانایی نگارش سریع و قوی فرد می باشد چرا که به شخصه می تواند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را به روز رسانی نماید ،هم چنین می بایست حتما با امور مربوط به سئو سایت و بهینه سازی کاملا آشنا باشد زیرا در غیر صورت استفاده از این فرد به عنوان مدیریت سایت بدون بازدهه خواهد بود . یک مدیر وب سایت خوب می بایست بتواند توسط نرم افزار فتوشاپ نیاز های روزانه ی خود را برطرف سازد و به این صورت دیگر در گیر مسائل روز مره نگردد .

چاپ این مطلب

  طراحی وب سایت سفارش غذا
ارسال کننده: sitecode - 2017/01/25، 10:29 AM - انجمن: مباحث و منابع آموزشی - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروزه تقریبا تمامی کارها از طریق اینترنت انجام می شود. برای پیشروی بهتر و معروفیت موثر تر نیاز به حضور در این مجامع و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است. در گذشته اشخاص برای خرید و سفارش غذا مجبور به خرید حضوری بودند رفته رفته این سستم تغییر کرد و به صورت سفارش تلفنی درآمد و امروزه حتی دیگر نیازی به سفارش تلفنی نیست.
شما با داشتن یک سایت کامل و زیبا می توانید تمام سفارشات خود را ثبت کنید و کاربران میتوانند به انتخاب خود از منو موجود سفارش خود را ارسال کنند.


در چنین طراحی سایتی به چه چیز احتیاج دارید؟

در چنین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی به قابلیت هایی از قبیل نمایش منو و تصویر غذاها , امکان انتخاب چندین نوع غذا و دسر ها و نوشیدنی ها , درج آدرس , ثبت سفارش و در نهایت محاسبه هزینه آن و در صورت رایگان نبودن ارسال اضافه کردن هزینه آن و انتخاب پرداخت به صورت آنلاین یا درب منزل و دیگر قابلیت هایی که مورد نیاز رستوران باشد مثل رزرو میزو یا عضویت در سایت برای خرید از کد اشتراک خاص کاربر یا اعمال تخفیف های احتمالی می توان اشاره کرد.اما همگی بر این موضوع واقفیم که یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفارش غذا قابلیت های زیادی را می تواند در خود جای دهد.


موارد مورد نیاز در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفارش غذا

موارد مورد نیاز در طراحی وب سایت سفارش غذا زیاد است.اما اساسی ترین آن این است که سایت باید سئو خوبی داشته باشد.یک کاربر که رستوران خاصی را نمی شناسد با سرچ نوع غذا یا منطقه سکونتی خود سایت ها را پیدا می کند و عموما در طراحی سایت , سایت هایی معروف تر میشوند و به کار می آیند که در صفحات اولیه قرارداشته باشند و دیگری گرافیک سایت است که در چنین سایتی بایستی از تصاویر با کیفیت و جذابی استفاده کرد تا وقتی کاربر وارد سایت می شود آنقدری از غذاهی موجود لذت ببرد که راغب به خرید شود.

چاپ این مطلب

  روش های بازاریابی اینترنتی
ارسال کننده: azade1992 - 2017/01/22، 10:27 AM - انجمن: فروم چیست؟ - بدون پاسخ

جذب و در ادامه حفظ و ابقاء مشتری در دنیای مجازی و از طریق اینترنت فرآیندی است که به بازاریابی اینترنتی اطلاق می شود.گفتنی است پیش از هرگونه اقدام در این زمینه ابتدا می بایست اهداف را معین نمود و سپس یک وب سایت مناسب که از قسمت های مختلف و منطبق با این اهداف برخوردار است طراحی نمود.از مهمترین این اهداف تعیین ترفندهایی برای تبدیل کردن بازدیدکنندگان به کسانی است که خریدار همیشگی محصولات و یا سفارش دهنده سرویس های شما هستند.اما انجام این کار به این راحتی نیست.در نظر داشته باشید یک کاربر زمانی تبدیل به خریدار می شود که به وب سایت و برند شما اطمینان کامل پیدا کند.
راه اندازی یک بازاریابی اینترنتی موفق
از نگاهی دیگر بازاریابی اینترنتی در ایران به نام های بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی آنلاین یا بازاریابی تحت وب نیز شناخته می شود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت اطلاق می گردد.این حوزه از فعالیت بسیار گسترده است، از آنجائیکه تمامی فعالیت های دیگر در دنیای مجازی از جمله بازاریابی شبکه های اجتماعی، ایمیلی و… را نیز شامل می شود.
بازاریابی اینترنتی
اولین قدم در بازاریابی اینترنتی
نخستین و شاید مهمترین اقدام در این زمینه به طراحی و ایجاد یک وب سایت اختصاص پیدا می کند، وب سایتی که بر اساس تمامی جوانب و اصول طراحی و در ادامه مدیریت شود.به این منظور باید به سمت شرکت هایی که سابقه ای خوب و رزومه ای کامل در اختیار دارند روی بیاورید، از این رو می توانید نمونه کارهای آن ها را دیده، سپس برای طراحی وب سایت خود به منظور بازاریابی اینترنتی به آن ها اعتماد کنید.
مرحله دوم راه اندازی بازاریابی اینترنتی موفق
قدم بعدی به افزایش ترافیک وب سایت اختصاص پیدا می کند، چون اگر وب سایت شما بدون بازدید کننده باقی بماند، در واقع کاری جز رها کردن وب سایت خود میان میلیون ها وب سایت موجود، هرچند حرفه ای، انجام نداده اید.
در جستجو راهی برای این مورد در راستای بهبود بازاریابی اینترنتی است که اهمیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایان می گردد، تا برپایه قوانین وضع شده برای موتورهای جستجو، به موفقیتی درخور دست پیدا کنید.
بازاریابی اینترنتی
انواع روش های بازاریابی اینترنتی
درون گرا و برون گرا دو روش بازاریابی اینترنتی هستند که به میان می آیند.برای پایه ریزی بازاریابی اینترنتی درون گرا تمامی تلاش بر آن متمرکز است که بازدید کنندگان وب سایت افزایش یابند، اما این مهم بدون صرف هزینه و با ارائه اطلاعات مفید و سودمند به کاربران صورت گیرد.
در طرف دیگر بازاریابی برون گرا کمک قابل توجهی به بالا بردن ترافیک یک وب سایت دارد، اما در مقابل صرف هزینه و زمان قابل توجهی نیز طلب می کند، چون روش هایی مانند تبلیغات کلیکی در موتورهای جستجو یا تبلیغات بنری ، تبلیغات در نشریات ، تلویزیون ، حضور در نمایشگاه ها و … که هزینه های زیادی برای جذب بازدید کننده به صاحبان وب سایت ها تحمیل می کند، اما بازاریابی اینترنتی درون گرا تنها با تکیه بر سه پایه سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی و وبلاگ نویسی به توسعه و بهبود وضعیت وب سایت شما می پردازد.
وضعیت بازاریابی اینترنتی در ایران و آینده آن
اگرچه این روش از کسب و کار پا به پای رشد جهانی در کشور ما توسعه نیافت، اما در چند سال اخیر با شیبی قابل توجه در حال گسترش است و با اینکه هنوز آنطور که باید در میان کسبه و مشاغل جا نیفتاده است، می توان امید داشت که در آینده ای نچندان دور به می توان به عنوان یک روش اصلی و قابل اطمینان در کشورمان به آن تکیه کرد.

چاپ این مطلب

  حذف صفحات ایندکس شده در گوگل
ارسال کننده: mahtabnaderimc - 2017/01/15، 12:35 PM - انجمن: سئو - بدون پاسخ

سئو سایت: حذف صفحات ایندکس شده در گوگل


تعداد صفحات ایندکس شده شما در گوگل چه تعدادی است؟ گاها برخی مشتریان سئو سایت این موضوع را بیان می کنند که تعداد صفحات ایندکس شده آنها در گوگل کاهش می یابد و این امر می تواند سئو سایت شما را با مشکل روبه رو نماید. کاهش ایندکس گوگل در سئو سایت گوگل به طور مرتب به سایت ها سر میزند و صفحات جدید را ایندکس می نماید. می توانید با درج عبارت زیر در گوگل تعداد صفحات ایندکس شده خود را مشاهده نمایید. site:example.com به جای ادرس سایت example.com می توانید آدرس سایت خود را بگذارید تا تعداد صفحات ایندکس شده خود را در گوگل مشاهده نمایید.


اگر در گذر زمان متوجه شده اید که تعداد صفحات ایندکس شده شما کاهش می یابد چه عملی را می توانید انجام دهیید تا از آسیب رسی به سئو سایت خود جلوگیری کنید؟ اشتراک محتوا در سئو سایت یکی از مهم ترین آیتم ها که می تواند به محتوای شما و نیز ارزش و اعتبار آن بیفزاید اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی و نیز فروم ها می باشد. اگر شما محتوای خود را در دیگر سایت ها به اشتراک گذارید و این اشتراک به واسط گذاشتن بک لینک باشد باید بدانید که اثرگذاری بالایی را در سئو سایت خود اجرا نموده اید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سئو سایت: عنوان سایت را چگونه انتخاب کنید؟ عنوان سایت شما که برای صفحه اصلی انتخاب می شود یکی از متریک های مهم در سئو سایت می باشد زیرا که زمینه کاری سایت شما را به گوگل میشناساند و اگر متناسب با کلمه کلیدی شما تنظیم گردد می تواند در روال سئو سایت شما کمک کننده باشد. کلمه کلیدی در عنوان سایتافزایش رتبه سایت و سئو سایتکلمه کلیدی سایت شما چیست؟ متناسب با کلمه کلیدی خود عنوان سایت را تنظیم نمایید. در واقع کلمه کلیدی خود را در عنوان سایت درج نمایید. اگر زمینه فعالیت سایت شما سئو سایت است و صفحه اصلی سایت خود را با این کلمه کلیدی می خواهید نمایش دهید پس تیتر و عنوان اصلی صفحه را با کلمه کلیدی سئو سایت تنظیم نمایید. سئو سایت: نرم افزار افزایش ترافیک شاید شنیده باشید که برخی سایت ها برای افزایش ترافیک خود از نرم افزارهایی در این خصوص استفاده می نمایند که به واسط آی پی های مختلف و متعدد وارد سایت می شوند و شبیه سازی از ترافیک واقعی را برای شما ایجاد می نماید. در ادامه به بیان اثرگذاری ترافیک و استفاده ازین نرم افزارها در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهیم پرداخت. ترافیک فیک در سئو سایتسئو سایتترافیک فیک که به واسط نرم افزارهایی اجرا می گردد شبیه سازی از ترافیک واقعی را در سایت شما اجرا می نمایند.
وجود ترافیک در سایت شما می تواند بیانی در اعتبار سایت شما باشد و این اعتبار و تراس در الگوریتم های گوگل نیز مورد آنالیز قرا می گیرد. پس در واقع وجود ترافیک اثرگذاری در سئو سایت شما خواهد داشت. اما اگر به استفاده از این ترافیک فیک ادامه ندهید چه اثرگذاری در سئو سایت خود خواهید دید؟ در واقع این از دست دادن ناگهانی ترافیک بالا موجب اثرگذاری بسیار منفی در سئو سایت شما می شود که با افت سئو سایت مشاهده می گردد. روش افزایش ترافیک در سئو سایت رنکینگ سایت ها و سئوهمواره ترافیک واقعی می تواند اثرگذاری بسیار بالاتری را در سود اوری و نیز سئو سایت شما داشته باشد. بازاریابی محتوا ، اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی ، ایجاد کانال ها و گروه ها و درج لینک محتوای خود در آن . تمامی مواردی خواهند بود که ترافیک واقعی را به سایت شما هدایت می کند و این ترافیک واقعی می تواند اثرگذاری در سئو سایت و نیز درآمدزایی شما داشته باشد. سئو سایت و کوتاه نمودن مدت زمان آن آزمون نظام مهندسی ، آزمون های نظام مهندسی ، منابع آزمون های نظام مهندسی ، کتاب های آزمون نظام مهندسی ، کلید واژه نظام مهندسی ، بانک کتاب انجام سئو سایت در مدت زمان کوتاه تر فرصت نمایش و دیده شدن سایت را بیشتر می نماید. این نمایش بیشتر سایت فرصت بازاریابی و مارکتینگ را می افزاید.از این رو انجام پروسه سئو سایت در مدت زمان کوتاه تر خواسته کسب وکارها می باشد. فروش اقساطی خودرو ، طراحی لوگو ، خرید بک لینک ،انجام پایان نامه، سئو سایت ،سئو ،سئو سایت ، سئو ، دوبین مدار بسته ، ایمپلنت ، یو پی اس ، کمپ ترک اعتیاد ، پشتیبانی سایت ، کمپ ترک اعتیاد خصوصی زمان کوتاه برای سئوسئو سایتاغلب مشتریان می خواهند پروسه سئو سایت آنها در مدت کمتری انجام شود تا نتیجه دلخواه آن ها در مدت کوتاه تری دیده شود و بتوانند سودآوری بیشتری را بدست آورند. اما این امر لحاظ می کند که شما قوی تر و قدترمندتر از دیگر سایت ها فعالیت نمایید. در واقع میزان فعالیت خود را می بایست بیشتر نمایید. محتوای با کیفیت که براساس اصول سئو سایت است را فراموش نکنید و همواره در محتوای خود چگالی کلمه کلیدی را در نظر بگیرید و رعایت نمایید. انالیز رقبا در سئو سایتترافیک سایت در سئویکی از مهم ترین آیتم های راهنمایی کننده بررسی و آنالیز رقبا می باشد. بررسی نمایید که رقبای ما چه میزان انتشار محتوا دارند و یا چه میزان بک لینک تهیه می کنند. فعالیت رقبای خود را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید در این رقابت موفق تر از دیگر سایت ها عمل نمایید و سئو سایت خود را قوی تر نمایید.فروش لیزینگی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو ، پیش فروش خودروهای وارداتی ، پیش فروش خودروهای وارداتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکورثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکورثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنکورثبت نام دانشگاه پیام نوربدون کنکورثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزادثبت نام دانشگاه بدون کنکور سئو سایت: حذف صفحات ایندکس شده در گوگل تعداد صفحات ایندکس شده شما در گوگل چه تعدادی است؟ گاها برخی مشتریان سئو سایت این موضوع را بیان می کنند که تعداد صفحات ایندکس شده آنها در گوگل کاهش می یابد و این امر می تواند سئو سایت شما را با مشکل روبه رو نماید. کاهش ایندکس گوگل در سئو سایت گوگل به طور مرتب به سایت ها سر میزند و صفحات جدید را ایندکس می نماید. می توانید با درج عبارت زیر در گوگل تعداد صفحات ایندکس شده خود را مشاهده نمایید. site:example.com به جای ادرس سایت example.com می توانید آدرس سایت خود را بگذارید تا تعداد صفحات ایندکس شده خود را در گوگل مشاهده نمایید.

چاپ این مطلب

Rainbow اسم پروفایل کاربری با فونت بزرگ و رنگی
ارسال کننده: nimblack1 - 2016/12/24، 05:51 PM - انجمن: انجمن تلگرام - پاسخ (1)

    سلام دوستان.کسی میتونه بگه چجوری پروفایل تلگرامم رو با فونت زیر اسمشو بنویسم؟
بعضیا نوشتن ولی جوابمو ندادن.

چاپ این مطلب