مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری/ایمیل:
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 731
» آخرین عضو: soli11
» موضوعات انجمن: 1,817
» ارسال‌های انجمن: 1,948

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 79 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 79 مهمان

آخرین موضوع‌ها
قبیله ی وودابی، مراسم گِر...
انجمن: مطالب جذاب و دیدنی
آخرین ارسال توسط: soli22
دیروز، 06:57 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 11
سنتینلس | The Sentinelese
انجمن: مطالب جذاب و دیدنی
آخرین ارسال توسط: soli22
دیروز، 06:56 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
نوموله | Nomole
انجمن: مطالب جذاب و دیدنی
آخرین ارسال توسط: soli22
دیروز، 06:55 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
قبیله ی مورسی، صفحات داخل...
انجمن: مطالب جذاب و دیدنی
آخرین ارسال توسط: soli22
دیروز، 06:53 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
قبایل افریقایی
انجمن: مطالب جذاب و دیدنی
آخرین ارسال توسط: soli22
دیروز، 06:52 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 14
یانومامی | The Yanomami
انجمن: مطالب جذاب و دیدنی
آخرین ارسال توسط: soli22
دیروز، 06:50 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 17
خرید کاغذ دیواری ، سیپ تر...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: moblekma
2019/12/07، 02:24 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 11
CDN چیست و تاثیر آن در سا...
انجمن: کامپیوتر
آخرین ارسال توسط: webpouyanii
2019/12/07، 06:29 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
welcome to the fine feasi...
انجمن: فروم چیست؟
آخرین ارسال توسط: payalpandya
2019/12/07، 04:34 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 32
. "Not the ending I wa
انجمن: فروشگاه اینترنتی سپید دانلود
آخرین ارسال توسط: yyys123
2019/12/07، 03:48 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 42

 
  قبیله ی وودابی، مراسم گِرِوول
ارسال کننده: soli22 - دیروز، 06:57 AM - انجمن: مطالب جذاب و دیدنی - بدون پاسخ

در انتهای فصل بارندگی در نزدیکی رودخانه ی چاد در شمال نیجر، مردم قبیله ی «وودابی» (Wodaabe) برای برگزاری جشن «کیور سالی» (Cure Salee) یا «جشنواره ی صحرا نشین ها» دور هم جمع می شوند. در این جشنواره مسابقه ای به نام «گِرِوول» (Gerewol) برگزار می گردد که در آن مردان در زمینه ی زیبایی با هم رقابت می کنند. در این مسابقه مردان جوان (بخصوص دامداران) با آرایش کامل، زیورآلات و بهترین لباس هایی که دارند کنار هم می ایستند تا داوران زن زیباترین آن ها را انتخاب کنند. دندان ها و چشم های سفید طرفداران بیشتری دارند از این رو مردهای جوان تا جایی که می توانند پوزخند می زنند و دهان و چشم هایشان را به شکل های مختلف باز می کنند تا نظر داوران را جلب کنند.

چاپ این مطلب

  سنتینلس | The Sentinelese
ارسال کننده: soli22 - دیروز، 06:56 AM - انجمن: مطالب جذاب و دیدنی - بدون پاسخ

در این دنیا قبایل بومی مختلفی وجود دارند، قبایلی که با دنیای بیرون کمی ارتباط دارند حتی اگر نحوه ی زندگی آن ها را رعایت نکنند و قبول نداشته باشند و قبایلی مثل سنتینلس که کاملا نقطه مقابل آن ها هستند. آن ها نه تنها از کوچک ترین ارتباطی با دنیای بیرون خودداری می کنند، بلکه حتی هر کسی که به آن ها نزدیک شود و یا بخواهد وارد منطقه ی آن ها شود را هم می کشند! این مردم در جزیره ای به همین اسم در نزدیکی جزایر آندامان زندگی می کنند، آن ها در ساحل نگهبانی می دهند و خیلی سریع افرادی که به آن ها نزدیک شوند را با سنگ و نیزه می کشند، بد نیست بدانید که آن ها بسیار سرعت عمل بالایی دارند و در این کار بسیار ماهرند!

چاپ این مطلب

  نوموله | Nomole
ارسال کننده: soli22 - دیروز، 06:55 AM - انجمن: مطالب جذاب و دیدنی - بدون پاسخ

در کشور پرو قبیله ای زندگی می کند که هنوز چندان اطلاعات زیادی از آن ها در دست نیست. این قبیله Mascho piro نام دارد، تعداد ماسکو پیروها بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ نفر است و آن ها در جنگل های بارانی پرو زندگی می کنند. جالب است بدانید از سال ۲۰۱۵ آن ها تازه خودشان را در جنگل ها نشان دادند و مردم توانستند بیشتر آن ها را ببیند. این قبیله در اعماق جنگل زندگی می کنند و گفته می شود که تا حالا چند بار در شهرهای اطراف در جستجوی غذا دیده شده اند و بعد هم فورا دوباره به جنگل رفته اند. آن ها اصلا ارتباط با افراد دیگر را دوست ندارند و گفته می شود یکی از مردمانی که سعی کرده است تا با آن ها ارتباط برقرار کند را به قتل رسانده اند. دولت پرو روی این قبیله نام «savage» به معنای «وحشی» را گذاشته است، اسمی که مطمئنا هیچ کسی دوست ندارد داشته باشد. اما آن ها به خودشان نوموله می گویند که به معنای «برادران وخواهران» است.

چاپ این مطلب

  قبیله ی مورسی، صفحات داخل لب
ارسال کننده: soli22 - دیروز، 06:53 AM - انجمن: مطالب جذاب و دیدنی - بدون پاسخ

صفحات گرد داخل لب ها که به آن ها «Dhebi a Tugion» گفته می شود توسط زنان قبیله ی مورسی در نزدیکی منطقه ی «جینکا» در دره ی «اومو» در اتیوپی مورد استفاده قرار می گیرد. این قبیله یکی از معدود قبیله ها در شرق آفریقاست که هنوز این سنت قدیمی را ادامه می دهند اما باستان شناسان صفحاتی را در این منطقه پیدا کرده اند که بیش از ۳۰ سال پیش مورد استفاده قرار گرفته اند. به گفته ی دکتر جروم لوییس از کالج لندن:” از این صفحات به عنوان یک وسیله ی زیبایی استفاده می شود. همچنین این صفحات روشی منحصر به فرد برای متمایز کردن فرد از دیگران محسوب می شود”.

بعد از سوراخ کردن لب پایین با یک میخ چوبی هر چند وقت یک بار میخ چوبی بزرگ تری جایگزین میخ قبلی می شود تا این که سوراخ لب به اندازه ی کافی باز شده و یک صفحه ی سرامیکی نعلبکی شکل در داخل آن قرار می گیرد که با گذشت زمان باعث بازتر شدن لب خواهد شد. ممکن است شعاع این صفحات به ۲۰ سانتیمتر نیز برسد.

چاپ این مطلب

  قبایل افریقایی
ارسال کننده: soli22 - دیروز، 06:52 AM - انجمن: مطالب جذاب و دیدنی - بدون پاسخ

قبایل دره ی اومو اتیوپی پس از این که در دنیا به عنوان قبیله ای بدوی شناخته شدند، بیشتر مورد کنکاش قرار گرفتند اما همانطور که در ادامه توضیح خواهیم داد این مردم نه تنها علاقه ای به ارتباط با دنیای بیرونی خود ندارند بلکه افراد کمی را به دنیای خود راه می دهند، افرادی بسیار کم! این مردم که به داشتن آداب و رسوم عجیب و شکل و شمایل خاص و اولیه ی خود در دنیا معروف هستند، به این خاطر که اصلا با دنیای مدرن اطراف خود ارتباط برقرار نمی کنند و یک نمونه ی زنده از اجداد پدری انسان ها هستند، برای گردشگران و انسان شناسان و حتی رفتارشناسان بسیاری از سراسر جهان جذاب هستند.

چاپ این مطلب

  یانومامی | The Yanomami
ارسال کننده: soli22 - دیروز، 06:50 AM - انجمن: مطالب جذاب و دیدنی - بدون پاسخ

یانومامی یکی از بزرگترین قبایل بومی زنده در جهان است که به همان شیوه ی کهن و باستانی زندگی می کند. آن ها در مرز برزیل و ونزوئلا زندگی می کنند که حدود ۲۲۰۰۰ نفر از آن ها در سمت برزیلی زندگی می کند و ۱۶۰۰۰ هزار نفر از آن ها هم در مرز ونزوئلا. بعضی از این قبایل امروزه توانسته اند شیوه ی دوختن لباس و کار با آهن را از دنیای بیرون یاد بگیرند اما بسیاری از آن ها خودشان را از همه چیز و همه کس دور نگه داشته اند که به آن ها Moxatetu گفته می شود.

نحوه ی شکار مردم یانومامی هم بسیار عجیب و غریب است، آن ها ابتدا گیاهان را خرد می کنند تا بتوانند یک ماده ی سمی پالپ مانند از آن را به دست بیاورند و بعد آن را در رودخانه ها می ریزند. این گیاهان سمی اکسیژن داخل آب را می گیرند و ماهی ها را گیج می کنند و باعث می شوند تا آن ها به روی سطح آب بیایند. شما دوست دارید به این شیوه زندگی کنید؟ آگر تنها نگرانیتان به دست آوردن غذا است، نگران نباشید دیدید که آن ها چقدر خوب بلدند گلیمشان را از آب بیرون بکشند! جالب است بدانید که یانومامی ها دانش طبیعی دارند و از ۵۰۰ گونه ی مختلف گیاهان بلدند استفاده کنند، از ساختن داروهای درمانی گرفته تا پخت و پز غذا.

چاپ این مطلب

  خرید کاغذ دیواری ، سیپ ترانک و قالیشویی و بی سیم پاناسونیک ، لودسل
ارسال کننده: moblekma - 2019/12/07، 02:24 PM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

لودسل چیست ؟
بسیاری از افراد برنامه صبحگاهی برای افزایش وزن خود را دارند. آنچه بیشتر مردم نمی‌دانند این است که آن‌ها از " دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" بسیار ساده برای یافتن وزن خود استفاده می‌کنند.
مقیاس‌های قدیمی برای استفاده از وزن‌ها برای امتحان و اندازه ‌گیری دو طرف مقیاس استفاده می‌شوند؛ در حال حاضر ما روش‌هایی داریم که به طور خودکار وزن را اندازه ‌گیری می‌کنند. اولین چیزی که ما باید در مورد یک لودسل بدانیم ، تعریف آنچه در مورد آن صحبت می کنیم است.
باسکول چیست ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا ( مقیاس‌های کامیونی " همانطور که در آمریکا شناخته می‌شوند ) ماشین‌هایی هستند که برای اندازه‌گیری وسایل نقلیه بزرگ صنعتی و محتوای آن‌ها معمولاً برای اهداف تجاری ساخته می‌شوند. در حالی که وزنه های مدرن دارای مکانیک پیشرفته مثل کرنش سنج، سلول‌های بار را اندازه‌گیری می‌کند، ریشه آن‌ها در اوایل دهه ۱۹۰۰ شامل گنجاندن تکنولوژی ابتدایی بیشتر شد.
سیپ ترانک چیست ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روشی است که با استفاده از آن سیستم های تلفن تجاری می توانند به جای خط تلفن سنتی از طریق اتصال به اینترنت استفاده کنند. سیپ ترانک توسط ارائه دهندگان SIP ارائه می شود ، که مشابه شرکت های تلفنی سنتی است ، بجز ارائه دهندگان SIP دسترسی به خطوط تلفن از طریق اینترنت (و خدمات SIP به طور قابل توجهی ارزان تر است - گاهی اوقات به اندازه ۶۰-۸۰٪ کمتر).
درباره تلفن بیسیم پاناسونیک
به فکر خرید یک تلفن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستید؟ سپس شما در شرکت خوبی هستید - ما فکر می کنیم که آنها برخی از بهترین تلفنهای بی سیم امروز در بازار هستند.
پاناسونیک به دلیل یک دلیل ساده یکی از معتبرترین مارک های الکترونیک در جهان است: آنها همیشه محصولات باکیفیتی را ارائه می دهند.
برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سایت ساربوک مراجعه کنید و همچنین می توانید آخرین و مدرن ترین مدل های کاغذ دیواری و لمینت ۲۰۱۹ را در سایت ما دنبال کنید و مشاهده کنید.
کم کم به عید نزدیک می شویم و طبق رسم سنتی ایرانی ها دست به خانه تکانی و تغییر ددکوراسیون می زنند و در تلاش هستند تا در سال جدید منزل سکونت خود را بسیار زیبا تر و تمیز از تر از سال قبل باشد. شستشوی فرش یکی از مهم ترین نکات اصلی خانه تکانی محسوب می شود که برای انجام این کار می توانید با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زن و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تماس بگیرید.

آپارتمان های مبله معمولاً مجهز به مبلمان ، وسایل اصلی آشپزخانه و وسایل آشپزخانه ، ملزومات حمام مانند پرده دوش ، مجموعه واشر / خشک کن و احتمالاً چند امکانات دیگر هستند. بسته به صاحبخانه و اینکه چه محلی را برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتخاب می کنید ، موارد دقیق متفاوت خواهد بود. استاندارد مشخصی برای آنچه که یک آپارتمان مبله در نظر گرفته شده است وجود ندارد ، بعضی از آنها مبله جزئی هستند ، در حالی که برخی آپارتمان های کاملاً مبله هستند. بیشتر اجاره های این دسته به تختخواب ، کمد ، وسایل آشپزخانه ، مبلمان اتاق نشیمن و ملزومات حمام مجهز شده اند.
کف لمینت یک "کف شناور" است ، به این معنی که به طور مستقیم به زیر کف بسته نمی شود. می توان آن را روی هر کفپوش محکم دیگری نصب کرد و آن را برای مقاوم سازی ایده آل کرد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای کفپوش های چند لایه ضروری است. از آنجا که ورقه ورقه کف شناور است ، باید به طور مساوی در زیر کف شما توزیع شود. underlayment چیزی است که کف شناور را به شما امکان می دهد ، به آن ثبات ، پشتیبانی ، کاهش سر و صدا می دهد و از سیستم های قفل در بین تخته ها برای اطمینان از محکم ترین پروژه کفپوش پشتیبانی می کند.
کاغذ دیواری از قرن شانزدهم در خانه ها مورد استفاده قرار گرفته است تا فضاهای زندگی را روشن تر و به پایان رسانده و هنوز هم روش بسیار خوبی برای اضافه کردن ادویه به اتاق فاقد سرزندگی است. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در رنگ ها ، سبک ها و بافت های متنوعی قرار می گیرد و ممکن است اتاق کودک را روشن تر کند و یا سبکی آرام را به یک تکه اضافه کند. یک کار عالی برای مقابله با تعطیلات آخر هفته است و می توانید با یادگیری نحوه خرید کاغذ دیواری ، نحوه آماده سازی دیوارهای خود و چگونگی چسباندن آن به صورت هوشمندانه به کار نزدیک شوید.

چاپ این مطلب

  CDN چیست و تاثیر آن در سایت و سرور مجازی چیست ؟
ارسال کننده: webpouyanii - 2019/12/07، 06:29 AM - انجمن: کامپیوتر - بدون پاسخ

CDN چیست و تاثیر آن در سایت و سرور مجازی چیست ؟

CDN چیست و تاثیر آن در سایت و سرور مجازی چیست ؟ ، در ابتدا به تعریف CDN می پردازیم این کلمه خلاصه شده عبارت Conect Delivery Network می باشد

که این عبارت به معنی شبکه ی تحویل محتوا است

سرور مجازی

در ادامه این مقاله به توضیح و بررسی آن و همچنین نحوه کمک آن به سایت و سرور مجازی می پردازیم .

استفاده از CDN هم مربوط به بهبود در سرعت سایت ها و هم امنیت سایت ها مورد توجه قرار می گیرد ،

نحوه کار CDN به این شکل است که بجای ایمکه سایت به صورت مستقیم از روی سرور خوانده شود

خرید سرور مجازی

در ابتدا از یک شبکه مربوط به سرورهای سرویس دهنده CDN خوانده می شود

و بعد بر اساس نوع درخواست بازدید کنندگان ، محتوا سایت برای آن ها بارگذاری می شود .

CDN چیست و تاثیر آن در سایت و سرعت سایت :
نحوه تاثیر CDN در سرعت بخشیدن به باز شدن سایت از این نظر تاثیر گذار است

سرور مجازی رایگان

با توجه به موقعیت کاربران و بازدید کنندگان اطلاعات سایت از نزدیکترین سرور ممکن برای کاربر ارسال می شود

به عنوان مثال زمانی که کاربر در خاورمیانه باشد و درخواستی برای یک سایت اروپا داشته باشد

سرویس دهنده CDN اطلاعات سایت را از سرور در اروپا ارسال میکند

سرور اختصاصی چیست؟

و این کار باعث کاهش PING و افزایش سرعت سایت می شود

لازم به ذکر است که این مساله برای تمام سرورها مجازی اعم از سرور مجازی لینوکس ، سرور مجازی میکروتیک و … یکسان می باشد .

نحوه تاثیر در امنیت سایت :
نحوه افزایش امنیت سایت با استفاده از CDN به این صورت است که سایت به صورت مستقیم از روی سرور خوانده نمی شود

سرور مجازی میکروتیک


و IP متصل شده به سایت از IP سرور شخصی متفاوت است

این باعث می شود که با افزایش درخواست ها به سرور و یا اتک ، توسط سرویس دهنده های CDN مدیریت و کنترل می شوند

و این باعث می شود که این درخواست ها به صورت مستقیم به سمت سرور روانه نشود

سرور مجازی لینوکس


و باعث قطع شدن سرور مجازی نشود .

نحوه کار این روش نیز برای تمام سرور ها و با سیستم عامل های متفاوت یکسان است

حال این سرور میکروتیک باشد و یا سرور مجازی ویندوز .

سرور مجازی ویندوز


از مطالب فوق می توان به این نتیجه رسید که سرویس CDN برای سایت مفید است .

چاپ این مطلب

  welcome to the fine feasible spot for selecting pinnacle
ارسال کننده: payalpandya - 2019/12/07، 04:34 AM - انجمن: فروم چیست؟ - بدون پاسخ

welcome to the fine feasible spot for selecting pinnacle unbiased name ladies in Bangalore provider. this is my character internet web page for providing independent escorts provider in bangalore to the quality excessive satisfactory individualities
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  . "Not the ending I wa
ارسال کننده: yyys123 - 2019/12/07، 03:48 AM - انجمن: فروشگاه اینترنتی سپید دانلود - بدون پاسخ

RANCHO MIRAGE, Calif. -- Michelle Wie and Lexi Thompson know exactly whats at stake Sunday at Mission Hills -- for themselves and the attention-starved LPGA Tour. "I think its great for the tour and its going to be a lot of fun," Wie said Saturday after tying Thompson for the third-round lead in the Kraft Nabisco Championship. "I think Lexi is a really entertaining golfer. I like to think Im somewhat entertaining as well. So, I think the both of us paired together is great." Theyre each trying to win their first major title, a victory that would be a big boost to the tour that felt slighted and upstaged this week when Golf Digest put model Paulina Gretzky on its cover after long ignoring the top female players. "I know people will be really excited about tomorrows pairing, but Im not really going to worry about it," Thompson said. "Im just going to go out and have fun." The 24-year-old Wie shot a bogey-free 4-under 68 to match the 19-year-old Thompson at 10-under 206. The popular Americans were teammates last year in the Solheim Cup. "I really like Lexi," Wie said. "I think shes a really good girl." The two 6-footers are power players, though Wie has sacrificed some distance for control and has been hitting low-flying 3-wood stingers off a lot of tees. "Thats kind of always been in my bag," Wie said. "Kind of reintroduced it back into my game the last couple of months. Its just something that Ive always felt comfortable doing and Ive played well on this golf course." Brooke Henderson of Smith Falls, Ont., topped the amateur leaderboard with a 2-under 70. The 16-year-old is in 19th spot at 1-under for the tournament. Thompson, already a three-time winner on the tour, settled for a 69 after missing a 3-foot par putt on the par-5 18th. She also missed two short birdie putts on the front nine. "Im getting looks at birdies and just waiting for a few more to drop," Thompson said. Charley Hull, the Englishwoman who turned 18 last month, was two strokes back along with five-time major champion Se Ri Pak. Hull birdied the 18th for a 66, the best round of the day. Pak shot 71. Both leaders said they were nervous. "I probably wont sleep that well," Wie said. "Its just the chance. You want something so badly. I dreamed about this all my life, so Im just trying to not think about it so much. Im just trying to think its a normal Sunday. ... But I think thats a good thing. Its a sign that Im really excited and I really want this." Thompson agreed. "But its a good nervous," Thompson said. "This is what Ive been waiting for and what Ive worked my whole life for." Wie is making her 12th start in the tournament. She was ninth in 2003 at age 13, fourth the following year and tied for third at 16 in 2006. She also was sixth in 2011. "I just go out there and I think I just really know what I need to do," Wie said. "I think that came with experience of playing so many rounds in my life." Wie has two victories, winning the 2009 Lorena Ochoa Invitational in Mexico and the 2010 Canadian Womens Open. She has been in the top 16 in all five of her starts this year, finishing a season-best fourth in Thailand. On Saturday, she birdied four of the first 11 holes and parred the last seven, leaving an 8-foot birdie putt short on 18. "Im really happy that with my placement," Wie said. Thompson struggled with her putting after a great day on the greens Friday in a bogey-free 64. She missed a 2 1/2-foot try on No. 4 and a 4-footer on No. 7. "I would say I had a few mis-reads," Thompson said. On 18, she drove close to the face of a right-side bunker and blasted out, leaving her 145 yards on the water-guarded hole that she would normally reach in two. Her approach went long and right, and her 80-foot birdie putt broke about 15 feet right to left, setting up the short par miss that cost her the outright lead and ended her bogey-free streak at 36 holes. "Not the ending I wanted," Thompson said. Hull birdied six of the last holes. She played in the Solheim Cup last year and won her first pro title last month in Morocco in a Ladies European Tour event. "I hit it quite well," Hull said. "My irons were pretty good and I hit some good drives. When I got myself in trouble, I was able to get out of it. Im pretty happy." Hull turned 18 on March 20 and could become the youngest major champion in LPGA Tour history. Morgan Pressel set the record at Mission Hills in 2007, winning at 18 years, 10 months, 9 days. "It would be the best feeling ever," Hull said. Pak birdied the par-4 16th after bogeying three of the first six holes on the back nine. The 36-year-old South Korean player won the last of her five major titles in 2006 and the last of her 25 LPGA Tour victories in 2010. "Theres nothing to complain about it," Pak said. "Of course, I mis-hit it there a little bit, but that will happen on this golf course." دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. A police inspector told The Associated Press the crane operator is not yet suspected of any wrongdoing but is considered a key witness to the accident at the Arena Corinthians. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. LOUIS -- David Ross never expected to be on a World Series podium. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. And follow TSN.ca right through Deadline Day for all the updates. Getting Creative The Pittsburgh Penguins will try their best to acquire Ryan Kesler from the Vancouver Canucks before the Trade Deadline. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. The Padres made the moves before Fridays game at Washington. They promoted infielder Jace Peterson from Double-A San Antonio and right-hander Kevin Quackenbush from Triple-A El Paso. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. With the final four being arguably the four best – and most complete – teams from the regular season, picking a winner is not as easy as it sounds.STANFORD, Calif. -- The San Jose Sharks have expanded associate coach Larry Robinsons role with the team to make him director of player development. General manager Doug Wilson announced the change on Friday, calling Robinson "one of the most respected minds in hockey." Robinson has been associate coach under Todd McLellan the past two seasons. He now will worrk more on developing Sharks players and prospects and spend less time behind the bench.dddddddddddd Robinson is a Hall of Fame defenceman who won six Stanley Cups as a player in Montreal, made 10 All-Star teams and won the Conn Smythe Trophy as the playoff MVP in 1978. He also won one Stanley Cup as head coach in New Jersey and two more as an assistant. ' ' '

چاپ این مطلب