مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری/ایمیل:
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 489
» آخرین عضو: marioo
» موضوعات انجمن: 999
» ارسال‌های انجمن: 1,092

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 21 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 21 مهمان

آخرین موضوع‌ها
طراحی سایت شهر قدس
انجمن: کامپیوتر
آخرین ارسال توسط: satrin
2018/12/13، 11:03 AM
» پاسخ: 3
» بازدید: 313
تنگه چاهکوه، از عجایب دنی...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: hane
2018/12/13، 08:25 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 3
سواحل بکر و تماشایی تایلن...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: hane
2018/12/12، 12:56 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
پل جذاب گلدن گیت + تصاویر
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: hane
2018/12/12، 12:38 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
هتل رضویه مشهد + عکس
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: hane
2018/12/12، 12:05 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
دریاچه بی نظیر کیو خرم آب...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: hane
2018/12/12، 11:45 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
انبر قفلی STA
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: hasanem
2018/12/12، 11:26 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 1
سئو وب سایت گردشگری | سئو...
انجمن: سئو
آخرین ارسال توسط: hasanem
2018/12/12، 11:23 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
چاپ و خدمات پس از آن چیست...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: yaldaa
2018/12/11، 08:14 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 3
طراحی سایت شیشه و آینه
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: azadehsadeghi
2018/12/11، 08:07 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 3

 
  تنگه چاهکوه، از عجایب دنیا در قشم
ارسال کننده: hane - 2018/12/13، 08:25 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منطقه ای بکر و خارق العاده می باشد که در دل کوه های دولاب قشم واقع شده است. این تنگه یکی از بی نظیر ترین مقاصد گردشگری قشم می باشد که ترکیب آب و صخره ها طبیعت چشم نوازی را پدید آورده است. هر ساله گردشگران بسیاری با استفاده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این تنگه استثنایی و زیبا دیدن می کنند. با توجه به اینکه استان هرمزگان و جزیره زیبای قشم در منطقه ای گرم و خشک قرار دارند، آب شیرین ذخیره شده از ارزش بالایی برخوردار می باشد لذا چاله ها و کانال های این تنگه و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که به تنگه عجایب معروف است، محل مناسبی برای ذخیره آب باران می باشند. چاه ها و کانال های تنگه کریان قدمتی باستانی دارند و از دیرباز به عنوان مکان مناسبی برای تامین آب شیرین بومیان این منطقه مورد استفاده واقع شده است. در هنگام بارندگی و پس از باران این تنگه جلوه خاص و منحصر به فردی دارد و به دلیل آبگرفتگی چاله های این دره و ارتفاع از سطح زمین، نسیمی که از میان دره میگذرد هوایی مطبوع و خنکای خاصی دارد.

[تصویر: http%D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%B4...an_new.jpg]
نمایی زیبا از تنگه کریان
[تصویر: http%D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%B4...-2_new.jpg]
چشم اندازی بی نظیر از تنگه کریان

[تصویر: http%D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%B4...-3_new.jpg]
تصویری زیبا از تنگه کریانمنبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  سواحل بکر و تماشایی تایلند + عکس
ارسال کننده: hane - 2018/12/12، 12:56 PM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

ساحل لوکس کاتانوی

ساحل کاتانوی پوکت یکی از سواحل کوچک و جذاب با ۷۰۰ متر طول در جنوب غربی جزیره ی پوکت واقع شده است. این ساحل به علت دارا بودن چشم اندازهای زیبا و آرامشش به عنوان یکی از سواحل محبوب شهر پوکت در نزد گردشگراندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناخته شده است. شنهای نرم و سفید رنگ این ساحل احساس متفاوتی از آرامش را به پاهایتان می دهد. شما با قدم زدن در این سواحل آرامشی غیر قابل وصف را تجربه خواهید کرد که لذت خاصی دارد. این ساحل از ماه می تا اکتبر مکان مناسبی برای موج سواری است البته به یاد داشته باشید در این مدت شنا کردن کار بسیار خطرناکی است اما در سایر ماههای سال شنا کردن هم یکی از فعالیت های گردشگران در ساحل کاتا نوی میباشد.

[تصویر: httpsthailandtor-4.jpg]
ساحل کاتانوی پوکت

[تصویر: httpsthailandtor-1.jpg]
ساحل جذاب کاتانوی پوکت

ساحل آرامش بخش آزادی
ساحل آزادی مانند نگینی در غرب پوکت تایلند می درخشد. این ساحل یکی از سواحل آرام است که فقط با قایق میشود به آن دسترسی پیدا کرد. ساحلی دلربا با شن هایی سفید که در خلیجی بسیار زیبایی خودنمایی می کند. خلیجی بی بدیل با صخره های گرانیتی که توسط تپه های پوشیده شده با جنگل های سرسبز و متراکم احاطه شده است. در این ساحل می توانید به غواصی بپردازید و از نزدیک تماشاگر مرجان ها و ماهی های استوایی باشید. با شرکت در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دیدن این ساحل بی نظیر بروید و از چشم انداز زیبا و جذابیتهای آن لذت ببرید.

[تصویر: httpsthailandtor-7.jpg]
سواحل جذاب آزادی پوکت

[تصویر: httpsthailandtor-6.jpg]
سواحل آزادی پوکت

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  پل جذاب گلدن گیت + تصاویر
ارسال کننده: hane - 2018/12/12، 12:38 PM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

پل گلدن گیت, پلی معلق با معماری جذاب در آمریکا

[تصویر: sitevisa.com-61.jpg]
پل گلدن گیت, پلی معلق با معماری جذاب در آمریکا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, پلی معلق و طولانی در سانفرانسیسکوی آمریکا که این شهر را به شمال ایالت کالفرنیا متصل می کند. پل گلدن گیت، ابتکار مهندس مشهور جوزف استراس بود که پیش از این طراحی ۴۰۰ پل متحرک را برعهده داشت. ایرونیگ مارو، مهندس معمار و مهندس چارلز آلتون الیس و لئون مویسیف از طراحان پل در اجرای این پروژه بزرگ مشارکت داشتند. ساخت این پل در ۵ ژانویه ۱۹۳۳ آغاز شد. پروژه ساخت این پل توسط اشتراوس رئیس آن روز به روز مورد نظارت کامل قرار می گرفت. این پل در ۲۷ مه ۱۹۳۷ گشایش یافت و در فاصله بین سال‌های ۱۹۳۷ تا ۱۹۶۴ با طول ۴٬۲۰۰ پا (۱٬۳۰۰ متر) طولانی‌ترین پل معلق دنیا به حساب می‌آمد.
پل گلدن گیت از ۶ مسیر مخصوص تردد وسایل نقلیه و دو مسیر محل عبور عابران پیاده در هر دو طرف تشکیل شده است در اول سپتامبر سال ۲۰۰۲ عوارض تردد از روی این پل برای وسایل نقلیه موتوری از ۳ دلار به ۵ دلار افزایش یافت. دوچرخه، موتور و عابر پیاده از پرداخت عوارض معاف هستند.
یکی از زیبایی و خاص بودن پل گلدن گیت رنگ نارنجی و نوع ساخت آن است که باعث جذب گردشگران بسیاری می شود. این پل مخصوصا در مه منظره زیبایی را به وجود می آورد. پل گلدن گیت دومین پل طولانی معلق در ایالات متحده آمریکا پس از پل باریک Verrazano در شهر نیویورک است و این پل در سال ۱۹۹۹ رتبه پنجم برترین های معماری را در موسسه معماران آمریکایی را بدست آورد .
کشور امریکا یکی از کشورهای محبوب و پر بازدیدکننده در بین گردشگران و توریستان دنیاست چرا که جاذبه های بکر و دیدنی بسیاری را در خود جای داده است. یکی از جاذبه ها و مکان های جذاب آندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است این کوه در نزدیکی شهر کیستون در ایالت داکوتای جنوبی آمریکا در تپه هایی با نام تپه های سیاه قرار دارد که صورت ۴ رئیس جمهور محبوب آمریکا  به نام های آبراهام لینکلن، تئودور روزولت، توماس جفرسون، و جرج واشینگتن را روی آن حکاکی کرده اند. که برای گردشگران از جذابیت خاصی برخوردار است.

برای سفر به امریکا نیاز به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارید متقاضیان عزیز باید به وب سایت ویزای شینگن ما اعتماد کنند. متخصصین و مشاورین ما آنها در اخذ وقت سفارت امریکا یاری خواهند کرد.

منبع: ویزای شینگن

چاپ این مطلب

  هتل رضویه مشهد + عکس
ارسال کننده: hane - 2018/12/12، 12:05 PM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی دیگر از بهترین هتل های ۳ ستاره مشهد است. این هتل دارای ۹۴ اتاق و سوئیت است که در مکانی به وسعت ۹۰۰ متر مربع و در ۱۴ طبقه احداث شده است. تمامی اتاق های مبله هتل رضویه مجهز به تلویزیون، یخچال و سیستم ویدئو مرکزی هستند و دارای امکانات رفاهی و اقامتی عالی می باشد.ویزگی که این هتل ۳ ستاره را متمایز کرده است چشم انداز بعضی از اتاق ها به حرم مطهراست که گردشگران می توانند از داخل اتاقها به امام علی بن موسی الرضا (ع) عرض ارادت نموده همچنین نزدیکی به بازار رضا (ع) و کمتر از ۱۳ دقیقه پیاده روی به حرم مطهر می باشد. این هتل از ایستگاه راه آهن تا هتل حدودا ۸ دقیقه می باشد این هتل بهترین انتخاب برای گردشگران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است.

آدرس هتل: مشهد،میدان بیت المقدس ، مقابل بازار رضا
[تصویر: xn-4mcbuhcsd6mvade17j9n.com-mashhad-tour...2hotel.jpg]

[تصویر: xn-4mcbuhcsd6mvade17j9n.com-mashhad-tour...ashhad.jpg]

[تصویر: xn-4mcbuhcsd6mvade17j9n.com-mashhad-tour...1hotel.jpg]

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  دریاچه بی نظیر کیو خرم آباد به همرا عکس
ارسال کننده: hane - 2018/12/12، 11:45 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دریاچه کیو تنها دریاچه رزون شهری در ایران
دریاچه کیو خرم آباد، دریاچه ای آرام و تماشایی در دل شهر خرم آباد قرار گرفته است. این دریاچه دارای مساحت ۷ هکتار است و بین ۳ تا ۷ متر عمق دارد.ر دریاچه کیو  طبیعی خرم آباد با آب و هوایش و چشم انداز زیباییش یکی از بهترین تفرجگا های زیبای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است که هر ساله بر تعداد بازدید کنندگان این مکان جذاب فزوده می گردد.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-2-2.jpg]
نمایی زیبا از دریاچه کیو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دریاچه های طبیعی ایران است. آب دریاچه از سرچشمه‌های موجود در مخمل‌کوه در اطراف شهر خرم آباد سرچشمه می گیرد و با نشات از طریق چشمه های کف دریاچه تامین می شود. این دریاچه با اینکه محلی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت مردم می باشد. هرساله تعدادی از جانوران آبزی و پرندگان بومی و مهاجر را نیز میزبانی می کند و مامن امنی را برایشان به وجود می آورد که وجود پرندگان این دریاچه را جذابتر می کند.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-10-1.jpg]
پرندگان زیبا در دریاچه کیو خرم آباد

کلمه کیاو در لری خرم‌آبادی به معنی کبود رنگ و آبی به کار می رود و علت نام گذاری دریاچه کیو خرم آباد ، آب زلال و عمیقی است که به رنگ آبی و نیلی دیده می‌شود. دریاچه کیو در گویش لری با عنوان سراو کیاو شناخته می شود.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-5-2.jpg]
رنگ نیلی دریاچه کیو خرم آباد

در قدیم جای کنونی این دریاچه چشمه ای به نام «سراب کیو» وجود داشت که اکنون نیز بخش عمده آب دریاچه از این چشمه واقع در قسمت شمال شرقی آن تأمین می‌شود. دریاچه کیو در زمان شهرداری علی محمد ساکی در طی سال  ۱۳۵۴ و ۱۳۵۵ احداث شد. مرحوم ساکی به همراه همکارانش پس از چندین سال تلاش این محل را احداث نمودند و مهمانسرایی را نیز در آن ایجاد کردند. طولی نکشید که مردم از این تفرجگاه استقبال کرده و برای گذراندن اوقات فراغت خود به سوی آن آمدند.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-1-1.jpg]
جلوه ای ویژه از دریاچه خرم آباد

دریاچه کیو یکی از جاذبه های محبوب در نزد مردمان خرم آباد و توریستان و گردشگرانی است که به لرستان سفر می کنند. یکی از تفریحات لذت بخش در این دریاچه زیبا قایق سواری است که با قایق های و توری یا پدالی می توانید در دریاچه دور بزنید و  از زاویه ای دیگر به تماشای زیبایی های دریاچه بنشینید و لذت ببرید.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-3-1.jpg]
قایق سواری در دریاچه کیو خرم آباد

از تفریحات هیجان انگیز و لذت بخش که در این دریاچه میشود انجام داد جت اسکی و اسکی روی آب است. جت اسکی  وسیله ی آبی انفرادی است که با سرعت بر روی آب حرکت می کند و لحظات به یادماندنی  هیجانی را خلق می کند. اسکی روی آب یک ورزش آبی می باشد که در طی انجام آن، یک نفر اسکی مخصوصی را می پوشد و به وسیله وسایل آبی موتوری با سرعت بر روی آب کشیده می شود. تفریحات آبی لذت بخش این دریاچه را می توانید در وسعتی بزرگتر با هیجانی فوق العاده در جزیره زیبای کیش  تجربه کنید برای سفر به جزیره زیبای کیش و لذت بردن از تفریحات آبی آن با  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با قیمت استثنایی سفر کنید.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-4-1.jpg]
جت اسکی در دریاچه کیو خرم آباد

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-7-1.jpg]
اسکی روی آب در دریاچه کیو خرم آباد

در آخر میشود به تفریح آبی مهیج شاتل اشاره کرد که در این تفریح لذت بخش سوار بر تیوب توسط قایق های تندرو با سرعت زیادی روی آب کشیده شده و هیجان فوق العاده ایی را  را به گردشگران می دهد. تنها این دریاچه مختص تفریحات آبی نیست بلکه اطراف دریاچه محوطه ای سرسبز با درختان زیبا است که میشود یک پیک نیک عالی را به همراه عزیزانتان و خانوادتان بگذرانید.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-8-3.jpg]
شاتل سواری در دریاچه کیو خرم آباد

سرویس بهداشتی، بوفه های مواد غذایی و امکانات تفریحات آبی، از جمله امکاناتی هستند که می توانند در مدت زمان حضور شما در کنار دریاچه، مورد استفاده ی شما قرار گیرند. همچنین امکانات و فضای مناسب برای برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های شنا، دو و میدانی و دوچرخه سواری نیز در اطراف دریاچه وجود دارد که در زمان های خاص از انها استفاده می شود.

[تصویر: httpsxn-4mcbuhcsd6mvade17j9n-9-2.jpg]
نمایی از پاییز در دریاچه کیو خرم آباد

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  انبر قفلی STA
ارسال کننده: hasanem - 2018/12/12، 11:26 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شناسه کالا: STA00
گارانتی:
توضیحات:
جنس بدنه و فک از آلیاژ کروم وانادیوم
دارای طراحی جدید و مناسب برای کاربردهای صنعتی و سنگین
ضامن با روکش PVC نرم با طراحی ویژه جهت سهولت در رهایی قفل
دراای فنر مناسب برای آزاد کردن قفل بار و بسته شدن
مهره تنظیم از جنس کروم وانادیوم دارای درجه سختی بالا و مقاوم در برابر هر گونه رطوبت
دندانه ها سخت کاری شده و مقاوم در برابر سایش
دارای فک های مخروطی شکل
درای طراحی 3 جهته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، ابزاردستی است که در اشکال مختلفی وارد بازار می شود و به منظور گرفتن مهره و سرپيچ به عنوان آچار ، گرفتن لوله از قبیل آچار لوله گير يا نگهداشتن قطعات مانند انبر دست و يا فشردن دو قطعه مختلف به يکديگر به عنوان گيره (پيچ دستى) کوچک و ... استفاده می شود .

جنس بدنه و فک انبر قفلی STA ، از آلیاژ کروم وانادیوم می باشد .

انبر قفلی STA ، مهره تنظیم از جنس کروم وانادیوم پدارای درجه سختی بالا و مقاوم در برابر هر گونه رطوبت می باشد .

از دیگر موارد قابل ذکر میتوان به دندانه ها سخت کاری شده و مقاوم در برابر سایش اشاره کرد.

چاپ این مطلب

  سئو وب سایت گردشگری | سئو آژانس مسافرتی
ارسال کننده: hasanem - 2018/12/12، 11:23 AM - انجمن: سئو - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های مسافرتی به صورت کاملا اصولی و مطابق الگوریتم های گوگل توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

اگر با مفهوم سئو آشنایی داشته باشید قطعا میزان اهمیت سئو در کسب و کارها را نیز می‌دانید. آیا با سئو سایت آشنایی ندارید؟ نگران نباشید ما در این مقاله از نوپرداز برآنیم که مفهوم سئو و اهمیت سئو را برای شما کاربران عزیز بیان کنیم. البته در این مقاله تمرکز ما بیشتر روی سئو سایت گردشگری و سئو آژانس مسافرتی است. اما اگر علاقه دارید می‌توانید سایر مقالات تخصصی ما را در زمینه سئو انواع سایت، مفهوم سئو و ... مطالعه کنید.

ارتباط سئو و بازاریابی
سئو در واقه همان بازاریابی است البته در دنیای اینترنت!!! بازاریابی چقدر اهمیت دارد؟ کسب و کارها چقدر برای تبلیغات و بازاریابی خود هزینه می‌کنند؟ می توان گفت سئو بازاریابی بسیار قوی تر و با عملکرد بهتر نسبت به شیوه های سنتی است. حتما با خود می پرسید چرا؟ پس با ما همراه باشید تا جواب این سوال را در ادامه مقاله دریافت کنید.

تعریف سئو در گوگل
بازاریابی، برندینگ و تبلیغات برای خود علم محسوب شده و شامل اصول و قواعد بسیار زیادی است. سئو نیز علمی است که اصول و قواعد خودش را دارد. مجموعه قواعدی که در تولید محتوای یک سایت به کار می‌بریم تا یک سایت از لحاظ محتوا هم کاربر پسند باشد هم گوگل پسند. گوگل پسند چیست؟ گوگل سایت‌های مختلف را بر اساس قواعد و الگوریتم‌های خودش رتبه‌بندی می‌کند. الگوریتم‌های گوگل پایه و اساس علم سئو هستند. موضوع مهم این است که این الگوریتم ها همیشه در حال به روزرسانی هستند. پس علم سئو نیز همواره در حال تغییر است و تنها متخصصانی که به دنبال این تغییرات هستند پیروز این میدان هستند.

اهمیت سئو
خب تا اینجا بیان کردیم که سئو همان بازاریابی، تبلیغات و برندینگ هست. پس با توجه به این عبارت سئو اصول بسیار قوی برای داشتن افزایش فروش در کنار برندینگ است. این یعنی یک تیر و دو نشان. البته سئو بسیار قدرتمند است و شما با سئو سایت گردشگری خود می‌توانید مشتریان بسیاری را از نقاط مختلف داشته باشید. چطور؟ با آمدن در صفحه اول گوگل. بله قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ترافیک سایت شما را بالاتر برده و اگر محتوای و طراحی خوبی داشته باشید کاربران به مشتریان شما تبدیل خواهند شد. به همین راحتی!!! برای شما بله به همین راحتی ولی برای سئوکار سایت به این راحتی نخواهد بود و زمان زیادی خواهد برد. حال فکر می‌کنم متوجه شده‌اید که چرا سئو سایت مسئله‌ای پر اهمیت است.

سئو وب سایت گردشگری و آژانس مسافرتی
برویم سر اصل مطلب که همان سئو سایت گردشگری و سئو سایت آژانس مسافرتی است. این قبیل سایت‌ها سعی بر آن دارند که فروش بالایی داشته باشند. با سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی به راحتی به هدف خود می‌رسند. چرا که بعد از مدتی در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرند و این خود به برندسازی نیز کمک فراوانی ‎می کند. همه ی افراد وقتی قصد مسافرت به جایی را دارند اول از همه در گوگل به جستجو می پردازند سپس سایت هایی که در صفحات اول قرار دارد را بررسی کرده و بهترین آژانس مسافرتی را انتخاب می‌کنند.

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  چاپ و خدمات پس از آن چیست؟
ارسال کننده: yaldaa - 2018/12/11، 08:14 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آمادگی خود را جهت چاپ هر گونه بنر، فلکس، پارچه، کاغذ دیواری، استیکر، مش، سولیت، بک لایت، فتوگلاسه، گلاسه، عکس، ترنسپرنت، بوم، متالایز، پلات لمینت، شاسی، فوم برد، لیبل، کارت ویزیت، کارت دعوت، ست اداری، کاتالوگ، بروشور، پوستر، تگ، تراکت، بولتن، برش دیجیتال، حکاکی، ساخت تندیس، ساخت انواع سازه های تبلیغاتی و چاپ مستقیم روی اجسام سخت و انواع متریالها در ابعاد مختلف و با کیفیت عالی و همچنین پذیرش کلیه سفارشات در این موارد را اعلام می دارد.

امید است با توجه به توانمندی شرکت و حسن سابقه ی آن بتوانیم نظر مدیران محترم دفاتر فنی را در این رابطه در سطح مطلوب جلب نمائیم.
دستگاههای که خانه طراحان سام استفاده میکند به شرح زیر می باشد:

دارنده اولین نسل چاپ فضای باز، با کیفیتی بالاتر از ماشینهای چاپ فضای بسته با DPI 1440
دستگاه EPSON GS6000:

· عدم وجود بوی نامطبوع پس از چاپ
· چاپ بر روی فلکس، بنر، پارچه، لوردراپه، شید و مش های تبلیغاتی
· چاپ بر روی پی وی سی، رول آپ و پاپ آپ بدون نیاز به لمینیت
· چاپ بر روی بک لایت با گارانتی جوهر 3 ساله
· چاپ بر روی استیکر و انواع کاغذهای دیواری با قابلیت شستشو
· چاپ بر روی بوم جهت تابلوهای نقاشی
· چاپ بر روی شبرنگ جهت علائم اخطار

دستگاه JETI 5000&3300:

اولین دارنده دستگاه عرض 5 متر در ایران و دارنده دو دستگاه چاپ JETI
چاپ روی متریالهای مختلفی مانند بنر، فلکس، مش، استیکر و ...

دستگاه KONIKAMINOLTALD-6500:

· استفاده از تونر EA که باعث از بین رفتن خط روغن روی چاپ می شود
· چاپ تا گرماژ 300 گرم روی انواع کاغذ (گلاسه، کتان و ...)
· خروجی چاپ از نرم افزارهای گرافیکی و اتوکد تا ابعاد 33*48 cm
· چاپ با سرعت 65 برگ در دقیقه و استفاده از ریپ حرفه ای PR6500
· استفاده از سیستم Color Management

دستگاه DUPLO DC-645:

· دستگاه برش و خط تا دیجیتال مجهز به سنسور CCD جهت تشخیص موقعیت چاپ
· حداکثر کاغذ ورودی 65*32 از 100 گرم تا 350 گرم و مجهز به 4 برش روتاری در طول و امکان 15 برش 10 خط تا در عرض

دستگاه LAMINATING:

در مجموعه خانه طراحان سام با انواع لمینت های سرد و گرم و در سه نوع مات، براق و بافت دار می توانید پوستر های خود را از لک و یا از بین رفتن محافظت نمائید.
لمینیت های فوق جهت مقاوم سازی در مقابل تاخوردگی، رنگ رفتگی و ... تا عرض 150 cm با امکان لمینیت تا ضخامت های مختلف و با طرح های مختلف می باشد.
همچنین این مجموعه با بهتر جلوه دادن مربوط به کار هنرمندان و مهندسان معمار و کاربران، نصب چاپ بر روی شاسی های متفاوت را انجام خواهد داد. همچنین شاسی هایی نظیر فوم برد، MDF3mm و شاسی 2cm را میتوان مورد استفاده قرار داد.

دستگاه EBA-550:

· دستگاه برش حرفه ای با قابلیت برنامه ریزی و قدرت و دقت بالا تا 2/0 میلی متر
· دهنه کارگیر cm 52 بطول cm 57
· مجهز به تشخیص لیزری محل فرود تیغ

دستگاه INDOOR PRINTING:

مجموعه خانه طراحان سام با وجود دو دستگاه پلاتر HP5000 6 رنگ و با در اختیار داشتن انواع RIP های قدرتمند، وضوح تصویر و رنگ واقعی را برای شما به ارمغان می آورد. این دستگاهها در سایز 60 اینچ و 42 اینچ موجود می باشد و چاپ بر روی انواع کاغذها مانند: کتد، فتوگلاسه، بک لایت، بوم و ترانسپرنت را انجام خواهد داد.

گستردگی دستگاهها در خانه طراحان سام بیش از این چیزیست که ذکر شد هدف از این مقاله آشنایی با دستگاههای چاپ می باشد.

راه های ارتباطی با خانه طراحان سام :

site : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


email : info@samdhprint.com

Telegram : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


☎️ 021-88334079
☎️ 021-88632539

چاپ این مطلب

  طراحی سایت شیشه و آینه
ارسال کننده: azadehsadeghi - 2018/12/11، 08:07 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

طراحی سایت شیشه و آینه
امروزه استفاده از انواع شیشه ها و آینه ها در نما و در کوراسیون ها بسیار رایج شده است. استفاده از این صنعت فقط محدود به دیزاین داخلی منازل نمی شود بلکه در پروژه های ساختمانی و صنعتی نیز کاربرد دارد. با طراحی سایت شیشه و آینه و با بهره گیری از متدهای روز دنیا می توانید خدمات و محصولات خود را در دنیای مجازی معرفی نمایید. با طراحی سایت شیشه و آینه شما می توانید در زمینه های مختلفی نظیر خودروسازی، ساخت لوازم آشپزخانه و... فعالیت داشته باشید.

طراحی سایت
مزایای طراحی سایت شیشه و آینه

از آن جایی که صنعت شیشه و آینه در زمینه های مختلفی گسترش پیدا کرده است بنابراین این صنعت نیازمند یک طراحی سایت شیشه و آینه به صورت تخصصی می باشد که بتواند با استفاده از قدرت بالای فضای مجازی به تبلیغ و ارائه خدمات خود در این فضا بپردازد.

طراحی سایت
امکانات موجود در طراحی سایت شیشه و آینه

• امکان ارائه آرشیوی از نمونه طراحی و فعالیت های انجام شده در طراحی سایت شیشه و آینه
• امکان اسلاید شو در طراحی سایت شیشه و آینه
• امکان معرفی محصولات در طراحی سایت شیشه و آینه
• درباره ما در طراحی سایت شیشه و آینه
• امکان ثبت سفارش در طراحی سایت شیشه و آینه
• گوگل مپ در طراحی سایت شیشه و آینه
• تماس با ما در طراحی سایت شیشه و آینه
و...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  مزایا باتری اتمی
ارسال کننده: megaa - 2018/12/10، 11:10 AM - انجمن: مباحث و منابع آموزشی - بدون پاسخ

• در این نوع باتری ها آب مقطر به کار نرفته است
• امکان شارژ دوباره باتری وجود دارد
• نیاز به تعمیرات و بازدید کمتر نسبت به نوع اسیدی دارد
• نسبت به باتری های معمولی قدرت استارت زدن بالاتری دارد
• در برابر شارژ بیش از حد و همین طور دشارژ شدن مقاومت بالایی دارند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشین یکی از پرفروش ترین باتری های می باشد. تفاوت عمده باتری اتمی با باتری اسیدی این است که جنس آلیاژی که دارد یعنی کلسیم و یا سیلور باعث شده است که هم طول عمرشان بیشتر باشد و هم قدرت استارت زدن بالاتری داشته باشد.
نکته ای که در رابطه با باتری های اتمی وجود دارد این است که چطور می توان از شارژ و دشارژ باتری مطلع شویم. ساده ترین روش برای این کار چک نمودن چشمی روی باتری است. چشمی یا نشانگر باتری یک قطعه اسید سنج است که متناسب با غلظت الکترولیت باتری به سه رنگ مختلف در می آید.
این چشمی دارای سه رنگ سبز، سفید و قهوه ای می باشد.
• اگر رنگ سبز را نشان دهد به این معنی است که باتری سالم است.
• اگر رنگ قهوه ای را نشان دهد یعنی باتری سالم است اما در حالت دشارژ قرار دارد
• چنانچه رنگ سفید را نشان دهد یعنی باتری خراب است و نیاز به تعمیر دارد.
باتری های اتمی به علت بسته بودن قالب باتری به هیچ وجه اسید باتری از آن خارج نشده و باعث کثیف شدن بدنه و آسیب به سیم کشی های خودرو نمی شود. باید به این نکته توجه داشت که باتری چه اتمی چه اسیدی، باید متناسب با خودرو خریداری گردد. باتری های اتمی به علت طول عمر بیشتر، بی نیاز بودن به مراقبت و تمیز بودن نسبت به نوع اسیدی آن برای مصرف کننده مطمئن تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

چاپ این مطلب