مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری/ایمیل:
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 336
» آخرین عضو: nazanin256
» موضوعات انجمن: 405
» ارسال‌های انجمن: 459

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 19 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 19 مهمان

آخرین موضوع‌ها
دستگاه یو پی اس چیست و چه...
انجمن: مطالب جذاب و دیدنی
آخرین ارسال توسط: xavi
2018/04/18، 08:17 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
چجوری میشه شینگن بگیریم؟ ...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: nazanin256
2018/04/18، 07:13 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
طراحی سایت سبزوار
انجمن: کامپیوتر
آخرین ارسال توسط: forouzan99
2018/04/16، 08:12 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
طراحی سایت خراسان جنوبی
انجمن: کامپیوتر
آخرین ارسال توسط: forouzan99
2018/04/16، 08:11 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
با افتالمسکوپ آشنا شوید
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: darmanshow
2018/04/12، 05:51 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 13
معرفی کوه دیدنی نمرود اس...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: امیر علی 96
2018/04/09، 05:50 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 23
فواید وازلین برای پوست صو...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: zibazist
2018/03/28، 04:11 PM
» پاسخ: 0
» بازدید: 46
ویژگی های یک مدیر دیجیتال...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: moshaver
2018/03/28، 10:19 AM
» پاسخ: 0
» بازدید: 41
رمانتیک ترین مکان های مسک...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: moshaver
2018/03/28، 10:14 AM
» پاسخ: 1
» بازدید: 51
راه های تبدیل مشتریان عاد...
انجمن: گفتگو آزاد
آخرین ارسال توسط: moshaver
2018/03/28، 10:13 AM
» پاسخ: 2
» بازدید: 102

 
  دستگاه یو پی اس چیست و چه وظیفه ای در سازمان دارد؟
ارسال کننده: xavi - 2018/04/18، 08:17 AM - انجمن: مطالب جذاب و دیدنی - بدون پاسخ

دستگاه یو پی اس، دستگاهی الکترونیکی می باشد که به منظور تامین دائم انرژی برای دستگاه‌های مصرف کننده در سازمان ها و ادارجات طراحی شده است که به اختلالات موجود در شبکه و قطع و وصل برق بسیارحساس است و به دلیل حساسیت های بسیار بالا به قطعی ونوسانات برق مجموعه های درمانی و بیمارستانی ، مخابراتی ، کامپیوتری و غیره ، از تجهیزات موردنیاز این مجموعه ها می‌باشند.

از نمونه مشکلات ایجاد شده بر روی شبکه‌ برق شهری تغییراتی مثل افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، انواع مختلف اعوجاج لحظه ای یا دایم و تغییر فرکانس هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی ودستگاه های تولید شده ودقت وحساسیت های بالای آنها وکاربرد های خاص و ویژه خود خود به تجهیزاتی همچون منبع تغذیه بدون هیچ گونه وقفه ای نیاز مند هستند تا ولتاژ و فرکانس ثابت و قابل اطمینان را تامین نماید.

دستگاه یو پی اس چیست

یو پی اس ها برای مقابله با مشکلات برق AC سیستم ها طراحی و ساخته می شوند. یو پی اس ها می توانند برای مثال برای حفاظت رایانه شخصی معمولی در محدوده از چند صد ولت آمپر وبرای مراکز بزرگی نظیر مراکز مخابراتی و صنعتی و رایانه ای تا چند میلیون ولت آمپر طراحی و ساخته شده و به بازار عرضه شوند. وجود باتری یو پی اس در یک سیستم یو پی اس این اطمینان را در سیستم ایجاد می کند که در صورتی که جریان برق قطع گردد، وظایف یو پی اس به درستی ادامه خواهد یافت.

یک یو پی اس بدون باتری هیچ وقت درست کار نمی کند. در واقع وظیفه باتری یو پی اس ها ذخیره سازی انرژی جریان برق است که درحین قطعی برق انرژی لازم را فراهم میکند. باتری های یو پی اس ها در سه مدل طول عمر زیاد ، متوسط وکم تولید می شوند.


مدت زمان برق دهی در یو پی اس

با توجه به اینکه زمان انرژی دهی .پشتیبانی سیستم UPS محدود می باشد , نیاز به یک سیستم by-Stand ژنراتوری می باشد . هرگاه در یک سیستم کاری حساس که فاقد ژنراتور by- Stand است برق شهر قطع شود تنها منبع برق موجود انرژی الکتریکی حاصل از باتری UPS می باشد در نهایت نیز مدت زمانی که بار میتواند برق دریافت کند به ظرفیت سرویس دهی باتری و میزان مصرف بار UPS بستگی خواهد داشت .

با قطع یو پی اس در مدت زمان Outonomy (استقلال) برق مورد نیاز تجهیزات را تامین خواهد کرد و بعد از گذشت این زمان با فرض اینکه برنامه نرم افزاری مناسب Shutdown شدن سیستم موجود و قابل اجرا باشد سیگنالی به بار میفرستند تا عملیات منظم Shutdown انجام شود بدین ترتیب بدون از دست دادن اطلاعات برنامه ها بسته و سیستم خاموش می شود اما مسئله تنها حفظ اطلاعات نیست و اگر برق سیتسمهای پردازش و اطلاعات و تجهیزات ارتباطی به مدت بیشتری قطع باشد این سیستمها سودمندی کارایی و برخی از فعالیت های تجاری مهم خود را از دست خواهند داد.

اگر سیستم مورد بحث شامل یک ژنراتور با قابلیت تشخیص اتوماتیک قطع برق (AMF )باشد با قطع شدن برق یو پی اس در طی مدت لازم برای روشن شدن و کار کردن ژنراتور بار را تغذیه خواهد کرد با فرض اینکه برای این منظور یک ژنراتور با توان مناسب انتخاب شده باشد یو پی اس آن را بعنوان یک جایگزین برای برق شهر فرض کرده باتریها را شارژ می کند و Load مصرفی را تغذبه می کند . نکته قابل توجه اینکه فرکانس و ولتاژ ژنراتور باید درمحدود قابل قبولی باشد که UPS آن را بعنوان ورودی قبول نماید و الا با وجود روشن بودن ژنراتور گاهی اوقات UPS از باتری استفاده می نماید و ودر عمل ژنراتور بلا استفاده است .


فاکتور شکل یک قطعه از یک تجهیز به شکل عمومی و اندازه آن مربوط میشود. به لحاظ فنی صحبت در مورد فاکتورهای شکل یک UPS ممکن است دقیق نباشد زیرا UPS ها معمولا بر خلاف بسیاری از وسایل و تجهیزات دیگر در اشکال از پیش تعیین شده و استاندارد ساخته نمیشوند. دلیل اصلی آن این است که UPS ها بزرگ هستند ، درواقع هر چه باتری بیشتری در UPS قرار بگیرد اندازه وظرفیت آن بزرگتر میشود.

لذا هر ظرفیتی از UPS دارای اندازه متفاوتی میباشد . بخ طور کل بیشترUPS ها از نظر شکل به دودسته UPS منفرد و UPS سوار شده در قفسه تقسیم میشوند . UPS های منفرد اکثر یو پی اس هایی هستند که در معرض دید می باشند و در بازار هستند . UPS های منفرد درون قابی قرار گرفته اند و بدین منظور طراحی شده اند که برروی زمین و در نزدیکی وسیله ای که آن را تحت پوشش قرار میدهند سوار شوند.

UPS هایی که درون قفسه سوار می شوند، برای قرار گرفتن در محفظه های مخصوص خود میباشند و مختص استفاده برای کامپیوترهایی هستند (سخت افزارهای شبکه ای و دیگر تجهیزات میباشند) که در قفسه قرار میگیرند. همچنین این UPS ها در صنایع و وسایل تجاری به واسطه کاهش در فضای اشغال شده کاربرد زیادی دارند . زیرا مولفه های آن را میتوان بصورت عمودی و تا ارتفاع زیاد روی هم قرار داد . در این حالت اتصال در بین تجهیزات بواسطه نزدیک بودن به یکدیگر عموما ساده تر شکل می گیرد.


باتری ها در سیستم یو پی اس

باتری ها انواع مختلفی دارند و به شکل های متفاوتی در بازار موجود می باشند و همچنین برای مصارف مختلفی از آن استفاده میشود و یکی از کاربردهای باتری در تجهیزاتی مانند UPS است .باتری متصل به UPS عملکردش به اینگونه است که :

ابتدا باتری ها از طریق شارژر دستگاه UPS متناسب با ظرفیت باتری که عموما برحسب آمپر مشخص میشود شارژ شده و در ادامه هنگام قطعی برق ، عملکرد باتری مشخص میشود یعنی جریان ذخیره شده در باتری از طریق UPS بر اساس فاکتورهایی به دستگاه مورد نظر به صورت خودکار ارسال میشود. انواع باتری قابل استفاده در UPS ها باتری های نیکل کادمیم و اسیدی سربی هستند.

بهترین و مناسب ترین باتری برای UPS ها نوع سربی اسیدی است که دارای دو نوع تر یا درپوش باز و خشک یا درپوش بسته می باشد. باتری خشک یا درپوش بسته به علت این که نیاز کمی به سرویس و نگهداری دارد و نسبت به نوع دیگر دارای طول عمر بیشتری است، مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

چاپ این مطلب

  چجوری میشه شینگن بگیریم؟ ?
ارسال کننده: nazanin256 - 2018/04/18، 07:13 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

احتمالا شما هم پیش از این به فکر سفر به یک کشور اروپایی برای گردشگری و سفر و یا حتی مهاجرت افتاده اید و طبیعتا بزرگ ترین مشکل شما در این راه نحوه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوده است.

گرفتن ویزا امری بسیار زمان بر و مهم است که قبل از هر کاری شما باید به دنبال آن باشید. این پرسه به شدت زمان بر است و شما باید برای صرفه جویی در زمان خود در ابتدا راهکار های اصلی گرفتن ویزا را بدانید و تا بتوانید به سوال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ بدهید. در این پست به تمامی این موارد برای گرفتن ویزای شینگن میپردازیم.

چگونه راحت ویزای شینگن بگیریم

مهاجرت به کشورهای خارجی به دلایل مختلف همواره توسط مردم ملل گوناگون انجام می‌شده است. همانطور که می دانید مهاجرت ممکن است به دلایل مختلف صورت گیرد؛ ممکن است جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر خارج از کشور مبدا باشد یا تنها دلیل تجاری و راه اندازی کسب و کار باشد؛ البته گاهی هم ممکن است بدلایلی مثل ناراضی بودن افراد از وضعیت جامعه خود باشد که آن نیز ممکن است به دلایل نابسامان اقتصادی و اجتماعی و یا سیاسی باشد.

بطور مثال پس از وقایع فجیعی که در کشور سوریه رخ داد شمار زیادی از مردم این کشور به کشورهای گوناگون اروپایی بخصوص آلمان مهاجرت کردند. در مقاله امروز ما می‌توانید هرآنچه درباره ویزای شینگن باید بدانید را فرا بگیرید و راحت‌تر و بی دردسرتر برای دریافت این نوع ویزا اقدام کنید.

اما همانطور که می دانید مهاجرت و اقامت در کشورهای بیگانه مستلزم گرفتن ویزا برای ورود به آن کشور و در ادامه دریافت کردن اقامت است؛ البته این مورد در شرایط خاص همچون آوارگان سوری صدق نمی کند. کشورهای اروپایی در سراسر جهان همواره از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت و اقامت بوده اند. از آنجایی که احتمالا می دانید اکثر کشورهای اروپایی عضو اتحادیه اروپا هستند و بجز چند کشور عضو اتحادیه بقیه کشورها از قانون ویزای شینگن تبعیت می کنند؛ بدین معنا که شما با برخورداری از ویزای شینگن می توانید بدون هیچ مشکلی بین تمامی کشورهای این اتحادیه (بغیر چند کشور) سفر کرده و نقل مکان کنید.

البته باید بگوییم که از آن طرف هم استثناء وجود دارد! کشورهایی همچون ایسلند و نروژ با وجود پذیرفتن ویزای شینگن اما عضو اتحادیه اروپا نیستند. بطور کلی ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا هستند که چند مورد از آنها همچون ایرلند از قانون ویزای شینگن (Schengen) تبعیت نمی کنند. گفتنی است ۲۴ کشور از جمله آلمان، هلند، فنلاند، اسپانیا، لوکزامبورگ و… نیز عضو اتحادیه اروپا هستند.

بد نیست این نکته را هم بدانید که برخورداری از ویزا به معنای ورود به محدوده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیست! در حقیقت باید بدانید که داشتن یک ویزای شینگن تنها به معنای رسیدن تا مرزهای یک کشور عضو محدوده شینگن است؛ لذا مقامات کشور مرزی عضو شینگن می توانند در صورت عدم وجود مشکل به شما اجازه ورود دهند، همچنین می توانند این اجازه را نیز به شما ندهند!

این کار به این دلیل است که ممکن است هر کسی با جعل مدارک و داشتن تنها یک ویزای شینگن به هر کشوری که دلش بخواهد سفر کند و اگر از این حیث به ماجرا نگاه کنیم می توان تا حدودی این حق را به مقامات مرزی کشورهای شینگن داد.

چگونه راحت ویزای شینگن بگیریم
انواع ویزای شینگن

ویزای شینگن خود نیز دارای انواع مختلفی هستند که عبارت‌اند از:

ویزای معتبر در منطقه ی محدود (LTV)

فقط در کشور صادر کننده عضو شینگن و کشورهایی که نام‌شان در ویزای مربوطه ذکر شده باشد اعتبار دارد.

ویزای عادی شینگن (USV)

حداکثر تا ۹۰ روز عتبار دارد که در هر دوره ۶ ماهه صادر می شود. گفتنی است این ویزا برای سه دسته از افراد A تا C صادر می گردد.

ویزای ملی

برای کسانی صادر می شود که قصد اقامت دائم، ادامه تحصیل و یا بیزینس و تجارت را دارند. این ویزا مختص افراد دسته D است.

چگونه راحت ویزای شینگن بگیریم
چه دسته از افرادی به ترتیب عضو گروه های A تا D قرار می گیرند؟

گروه A: مختص ویزای ترانزیت است و مسافری که این ویزا را در دست دارد، حق خروج از فرودگاه را ندارد و فقط اجازه تعویض پرواز را به وی می دهند.
گروه B: مسافرانی که این نوع ویزا را در دست دارند می توانند از فرودگاه ها خارج شده و از طریق زمینی وارد دیگر کشورهای عضو شینگن شوند.
گروه C: این ویزا مختص افراد گردشگر می باشد؛ اکثر ایرانی هایی که به اروپا سفر می کنند از این نوع ویزا استفاده می کنند.
گروه D: این نوع ویزا که بلند مدت نیز هست، مخصوص افرادی می باشد که قصد تجارت و کسب و کار را دارند.

شروط دریافت ویزای شینگن

در پایان باید به سه شرط اصلی برای دریافت ویزای شینگن اشاره کنیم که عبارت‌اند از:

ارائه پرینت حساب بانکی و گردش مالی
ارائه مستندات ملکی
ارائه مدارک مستند شغلی و کاری

چاپ این مطلب

  طراحی سایت سبزوار
ارسال کننده: forouzan99 - 2018/04/16، 08:12 AM - انجمن: کامپیوتر - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروزه طراحی سایت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و بیشتر کارفرمایان وصاحبان مشاغل در حرفه ی کاری خود اقدام به طراحی سایت کرده اند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در دنیای مجازی و تجارت الکترونیک باعث شناخته شدن بهتر شما می شود و قادر به جذب مشتریان بسیار زیادی از این طریق خواهید بود.
زیرا امروزه اکثر مردم به اینترنت دسترسی دارند و برای رفع نیاز و احتیاجات خود به اینترنت مراجعه کرده و وب سایت ها را چک می کنند. و وب سایت کاربردی که برای رفع نیاز او در دسترس باشد چک می کند و در صورت رضایت حتی ممکن است از مشتریان دائمی آن وب سایت نیز بشود.

طراحی سایت حرفه ای و تخصصی در سبزوار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اینکه قادر به جذب کاربران و بازدید کنندگان زیادی باشد باید به صورت حرفه ای و تخصصی طراحی و پیاده سازی شده باشد. از ویژگی های وب سایت های حرفه ای و تخصصی سئو سایت قوی و ریسپانسیو بودن وب سایت و ... می باشد.
از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران به وسیله ی تلفن های همراه و تبلت های خود وب سایت ها را چک می کنند بنابراین وب سایتتان باید قابلیت ریسپانسیو و اکنشگرا بودن را داشته باشد تا توسط کاربران موبایلی به راحتی قابل مشاهده باشد.

طراحی سایت سبزوار و سئو
برای اینکه وب سایتتان در نتایج جستجوی مورتورهای جستجوگر گوگل بهتر دیده شود و جایگاه ویژه ای را داشته باشد باید سئو سایت بالایی داشته باشید، سئو سایت بالا به شما کمک می کند تا جایگاه ویژه ای را در صفحه های نخست موتورهای جستجوی گوگل کسب کنید و خیلی بهتر توسط کاربران دیده شوید در نتیجه ی آن افزایش بازدید وب سایتتان و افزایش فروش و کسب درآمد های بالا از این طریق می باشد. توجه به سئو سایت و تقویت آن به سودآوری بیشتر شما در حوزه ی کاری کمک بسیار زیادی می کند.

چاپ این مطلب

  طراحی سایت خراسان جنوبی
ارسال کننده: forouzan99 - 2018/04/16، 08:11 AM - انجمن: کامپیوتر - بدون پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی سایت در خراسان جنوبی در تمامی زمینه ها از جمله طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت املاک و طراحی سایت داروخانه و همچنین بسیاری از موارد دیگر در شرکت طراحی سایت نونگار پردازش با سرعت و با دقت و با بالاترین میزان زیبایی و همچنین کاربر پسند بودن طراحی شده و به خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می گردد. امروزه با توجه به سرعت و شتاب بیش از پیش در همه ی زمینه ها از روش ها و ایده های جدید و راحت در زمینه ی انتقال اطلاعات و خرید و فروش و رزواسیون و بسیاری از موارد دیگر به سوی علم رایانه و به خصوص طراحی سایت شتافته اند. در این زمینه ها طراحی سایت با پیشرفت های همه جانبه باعث ایجاد راحتی و رضایت خاطر برای عموم مردم عزیز شده است .

طراحی سایت در خراسان جنوبی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در خراسان جنوبی در مراحل ابتدایی با در خواست یک فرد یا یک شرکت برای طراحی سایت آغاز خواهد شد و تا پایان پروژه و شاید ماه ها بعد از ارائه و تحویل پروژه نیز ادامه داشته باشد. این تداوم ارتباط مشتریان با شرکت طراحی سایت به جهت ارائه ی خدمات پشتیبانی از سوی شرکت ها انجام خواهد شد و در برخی از مواقع نظرسنجی هایی از سوی شرکت طراحی سایت برای مشتریان فراهم می شود تا بتوانند نظرات خود را در خصوص شرکت به راحتی مطرح نمایند و همچنین شرکت نیز بتواند بازده ی کاری و سودآوری شرکت را تا حدودی تخمین بزند.

طراحی سایت در خراسان جنوبی به صورت تخصصی
ارائه ی قابلیت ها ی جدید و منطبق بودن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در خراسان جنوبی بر اخرین استاندارد های بین المللی در طراحی سایت از جمله مواردی است که موفقیت یک سایت را می تواند تا حدودی تضمین نماید. طراحی سایت به صورت اختصاصی با قیمت مناسب یکی از موارد مطرح شده در شرکت های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و موضوعی برای رقابت هرچه بیشتر بین این افراد و سازمان ها و شرکت ها می باشد. طراحی وب سایت بانوان در خراسان جنوبی و طراحی سایت باشگاه های ورزشی در خراسان جنوبی و همچنین طراحی سایت داروخانه ها و مراکز پزشکی و درمانی از جملهی موضوعات مطرح و پرطرفدار در زمینه ی طراحی سایت در خراسان جنوبی می باشد.

چاپ این مطلب

  با افتالمسکوپ آشنا شوید
ارسال کننده: darmanshow - 2018/04/12، 05:51 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

در پزشکی افتالموسکوپ وسیله ای است که برای معاینه چشم استفاده می شود.
توسط این وسیله پزشک از طریق سوراخ مردمک چشم می تواند سطح شبکیه چشم را بررسی کند.
این وسیله دارای 3 مدل است:
افتالموسکوپ مستقیم :  از یک نور فلاش کوچک  همچنین از تعداد زیادی لنز چرخشی که می‌تواند تا ۱۵ برابر، بزرگنمایی داشته باشد تشکیل شده این مدل، معمولا در معاینات عمومی و رایج پزشکی استفاده می‌شود.
افتالموسکوپ غیر مستقیم : از یک چراغ که به دور سر پزشک بسته می‌شود و یک لنز که توسط دست پزشک نگه داشته می‌شود، تشکیل شده است. این مدل، میدان دید بیشتری از ناحیه درون چشم را  فرد در اثر بیماری کاتاراکت کدر شده باشد، فراهم می‌کند.

افتالموسکوپ Slit-Lamp : این نوع افتالموسکوپ در جلوی چشم بیمار قرار می‌گیرد. به طوری که لنزهای آن در نزدیکی چشم بیمار جای می‌گیرند و این امکان را به پزشک می‌دهد که قسمت فوندوس را هم معاینه کند. این مدل، مزایای دید سه بعدی، همراه با بزرگنمایی افتالموسکوپی مستقیم را دارد. میدان دیدی را که این مدل تامین می‌کند یک حد میان میدان دید در مدل های غیرمستقیم و مستقیم می باشد.

چاپ این مطلب

  معرفی کوه دیدنی نمرود استانبول + تصاویر
ارسال کننده: امیر علی 96 - 2018/04/09، 05:50 PM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

[تصویر:  1523178250.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
: کوه نمرود که البته آن را به نمرود داغ هم میشناسند، در قسمت جنوب شرقی این کشور، استان آدی یامان قرار دارد. نمرود تنها یک کوه معمولی نیست، این کوه از غرب، شرق و قسمت شمالی اش با مجسمه های بسیار بزرگ و عجیب احاطه شده است. همینطور بناهای تاریخی بزرگی مربوط به دوران هلنی در این منطقه هستند، مثل آرامگاه یکی از پادشاهان کوکاژن، آنتیوخوس اول. افسانه ای که در که در مورد این مجمسه ها گفته شده این است که مجسمه ها هرکدام محافظان این کوهستان بوده و از مقبره مخفی پادشاه رومی حفاظت می کردند. این مجمسه های با ارزش و تاریخی، همچنان استوار باقی مانده و برای توریست ها و گردشگران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار جذاب و دیدنی هستند. این مجسمه ها بوده که به یک نماد در این کوهستان تبدیل شده و یکی از مقصدهای گردشگری پرطرفدار در ترکیه است.

[تصویر:  1523161019.jpg]

دلیل ساخت مجسمه ها در کوه نمرود استانبول

این کوه ها را یک تمدن از امپراطوری کومانژ استدر اصل میدانند. تمام مجسمه های اطراف این کوه را آنتیوخوس برای حفاظت از مقبره اش در این کوه ساخته. این پادشاه از سال 38 تا هفتاد قبل از میلاد مسیح پادشاه بوده و همینطور خود را دوست رومیان و پارتیان میدانسته. این پادشاه بین رومی ها و اشکانیان امپراطوری خود را ادامه میداده و به همین خاطر اسم این منطقه را از یکی از خدایان مقدس رومی ها و پارسیان انتخاب کرده بود. 62سال پیش از میلاد، آنتیوخوس بعد از تاسیس امپراطوری اش، یک آرامگاه روی که ساخت. همینطور مجسمه های هشت و یا نه متری از شکل خود و حیوانات، بعلاوه خدایان یونانی و ایرانی اطراف آن ساخت.

[تصویر:  1523120684.jpg]
شکل و شخصیت مجسمه ها در کوه نمرود استانبول

این مجسمه های عظیم و باشکوه با پنجاه متر ارتفاع، از جاذبه های اصلی این کوه هستند. بیشتر مجمسه ها شکل صورت انسان را داشته و تعدادی هم به شکل حیوانات است. بیشتر این چهره ها، نمادی از شخصیت های آپولو، فورتونا، زئوس، هراکلس، و آنتیوخوس بوده که بسیار زیبا و ماهرانه ساخته شده اند و اکنون یکی از جاذبه های محبوب برای توریست ها و گردشگران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستند.

شکل و شخصیت مجسمه ها در کوه نمرود استانبول

چاپ این مطلب

  فواید وازلین برای پوست صورت
ارسال کننده: zibazist - 2018/03/28، 04:11 PM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

فواید وازلین برای پوست صورت
فواید وازلین برای پوست صورت
فواید وازلین برای پوست صورت

این ماده شیمیایی با مهر و موم کردن منافذ پوستی و نفوذناپذیری پوست مانع از خشکی آن خواهد شد.علاوه بر این با جلوگیری از تعریق بیش از اندازه میزان آب لازم برای پوست را حفظ خواهد کرد و بدین شکل پوست تان خشک نخواهد شد.وازلین

ردپای استفاده از وازلین به قرن ۱۹ میلادی برمی گردد، زمانی که یک شیمیدان اهل بروکلین به نام روبرت آگوست (Robert Augustus) اولین درمان طبیعی پوست را به منظور برطرف کردن ساییدگی یا خراش روی آن در سال ۱۸۶۹ ابداع کرد. وازلین ترکیبی از پارافین، ریزبلورین های مومی شکل و روغن معدنی است. وازلین از خشکی و تعریق بیش از اندازه پوست جلوگیری می کند. در ادامه این مطلب با تعدادی از فواید خاص این ماده شیمیایی آشنا خواهید شد که استفاده از آن می تواند برای رفع بسیاری از نیازهای روزانه تان مفید و قابل توجه باشد.

وازلین

حفظ رطوبت پوست
وازلین رطوبت پوست تان را حفظ می کند. این ماده شیمیایی با مهر و موم کردن منافذ پوستی و نفوذناپذیری پوست مانع از خشکی آن خواهد شد. علاوه بر این با جلوگیری از تعریق بیش از اندازه میزان آب لازم برای پوست را حفظ خواهد کرد و بدین شکل پوست تان خشک نخواهد شد.

نرمی پوست
وازلین حاوی پارافین مومی شکل است. پارافین مومی موجب نرمی و رطوبت پوست می شود و در نتیجه پوستی نرم و صاف خواهید داشت.

ترمیم زخم ، خراشیدگی و لب های ترک خورده

یکی از ابتدایی ترین موارد مصرف وازلین استفاده از آن برای درمان زخم ها و خراشیدگی ها روی پوست بوده است. خاصیت انسدادی وازلین باعث جلوگیری از آسیب های مختلف پوستی خواهد شد. به علاوه، وازلین مانع از ورود انواع باکتری ها و سایر ناخالصی های مضر به داخل زخم ها خواهد شد و بدن می تواند بی وقفه و به شکل طبیعی شروع به ترمیم و درمان زخم ها کند. استفاده از وازلین برای ترک خوردگی روی لب ها هم مانند یک مرهم عالی خواهد بود. کمی وازلین را روی سطح لب های تان بمالید تا با حفظ رطوبت آن مانع از خشکی و در نتیجه ترک خوردن آن شوید.

نرم و روان کننده
وازلین یک روان کننده مفید و قابل استفاده است. در موارد خاص مثل اندازه گیری میزان تب کودکان می توانید از وازلین برای لیز کردن دماسنج استفاده کنید. دماسنج را کاملا تمیز کنید و روی آن کمی وازلین بمالید و بعد از طریق مقعد وارد بدن کودک کنید تا میزان دقیق تب را اندازه گیری کنید.

سایر موارد استفاده
وازلین می تواند به عنوان یک محصول زیبایی هم مورد استفاده قرار گیرد. به طور مثال برای جلوگیری از موخوره می توانید قسمت های انتهایی مو را چرب کنید تا از خرد و شکسته شدن موها پیشگیری کنید.

علاوه بر این وازلین می تواند برای رفع چین و چروک های پوست صورت هم مورد استفاده قرار گیرد. واضح است که وازلین نمی تواند چین و چروک های روی پوست تان را پاک کند و به طور کامل از بین ببرد. اما این ماده شیمیایی با حفاظت از پوست تان و حفظ رطوبت درون آن می تواند نمایان شدن آن ها را کمتر کند به طوری که کمتر قابل دیده شدن باشند.

طریقه مصرف:

– پوست تان را مثل همیشه و به صورت عادی با تمیز کننده همیشگی تان پاک کنید و بعد با آب سرد بشویید. با یک حوله نرم و تمیز صورت تان کاملا خشک کنید تا آب اضافه ای روی آن باقی نماند.

– بلافاصله بعد از خشک کردن به وسیله یک گوش پاک کن مقداری وازلین را روی پوست صورت تان بمالید. با ضربه زدن های آهسته و آرام وازلین را جذب پوست تان کنید.

– به وسیله نوک انگشتان دست تان روی چین و چروک ها را به حالت ضربه ای ماساژ دهید تا وازلین کاملا جذب شود.

وازلین

موارد مصرف و طریقه مصرف از وازلین
نکته مهم!

همیشه وازلین را روی پوست مرطوب بمالید تا بدین شکل رطوبت آن را حفظ کنید. توجه داشته باشید یک لایه نازک از وازلین هم می تواند بسیار موثر باشد پس نیاز به مقدار زیادی از آن نخواهید داشت.

توجه:در صورت مشاهده هر گونه عارضه و تغییرات پوستی استفاده از وازلین را قطع کنید.

با اینکه وازلین تقریباً در هر خانه ای پیدا شده و دارای خواص درمانی و زیبایی فوق العاده قدرتمندی در میان دوستداران بهداشت و آراستگی است، معمولاً مورد کم لطفی افراد قرار می گیرد.

وازلین را حتی می توانید به عنوان یک محصول زیبایی هم مورد استفاده قرار گیرد
از وازلین می توان برای برطرف کردن خشکی لب استفاده کرد. خشکی و ترک لب به دلایل مختلف رخ می دهد که از جمله آن می توان به بعضی بیماری ها، تغییرات فصلی، حساسیت و سوء تغذیه اشاره کرد.

استفاده از برخی محصولات آرایشی بهداشتی می تواند علاوه بر احساس ناخوشایند و مشکلات تکلم و خوردن غذا باعث ورود میکروب ها و آلودگی ها از طریق شکاف روی لب به درون بدن شود.

از وازلین همچنین می توان برای مرطوب کردن بدن نیز استفاده کرد، برای این کار کافی است مقداری وازلین را بر روی دست ریخته، مناطق خشک پوست و یا نواحی تیره از قبیل نوک آرنج و یا زانو ها را ماساژ دهید تا به تدریج نرم و رنگ آنها روشن شود.

آقایان دارای پوست صورت آکنه دار می توانند حین اصلاح از وازلین برای رطوبت دهی به پوست استفاده کنند تا علاوه بر اصلاح آسان، از بروز آکنه های جدید و یا خراش جوش های چرکی جلوگیری کنند.

از وازلین همچنین می توان به عنوان یک درمان سریع برای تسکین آفتاب سوختگی و رفع آثار ناشی از اشعه خورشید استفاده کرد.

برای پاک سازی آلودگی های سطح پوست و یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، بویژه مواد مقاوم در برابر آب، می توانید وازلین را به پنبه آغشته کرده و با آن سطح پوست را پاک کنید.

درمان طبیعی پوست

تاثیرات وازلین برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات اعضای بدن
گفتنی است؛ وازلین در رفع خستگی عضلات و گرفتگی اعضای بدن موثر است به این ترتیب که هنگام استحمام می توان از ترکیب وازلین و نمک دریا برای ماساژ بدن بهره برد. همچنین این ترکیب می تواند سلول های مرده پوست را به آسانی از سطح آن جدا کرده و در امر لایه برداری مفید واقع شود.

از دیگر کاربردهای وازلین می توان به جلوگیری از بروز تاول در پشت مچ پا، به خصوص هنگامی که کفش جدید پا را می زند، اشاره کرد.از وازلین می توان به عنوان سفیدکننده سریع دندان ها استفاده کرد به طوری که با مالش آن بر روی دندان لبخندی زیبا و درخشان عایدتان می شود.

همچنین قبل از اسپری عطر بر روی بدن می توان از مقداری وازلین برای ماندگاری بیشتری آن استفاده کرد.

وازلین به عنوان یک ماده عایق همچنین می تواند برای جلوگیری از بروز واکنش های پوستی و آلرژی قبل از رنگ آمیزی موی سر و ابرو مورد استفاده قرار گیرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیبازیست

چاپ این مطلب

  ویژگی های یک مدیر دیجیتال مارکتینگ موفق
ارسال کننده: moshaver - 2018/03/28، 10:19 AM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

مدیر دیجیتال مارکتینگ

شرکتها برای استفاده از روش نوین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ به شخصی آگاه و خلاق تحت عنوان مدیر دیجیتال مارکتینگ جهت بهره مندی از مزایای این روش نیازمندند. شغل دیجیتال مارکتینگ برای افرادی که در این زمینه تحصیل کرده اند بسیار پرتقاضا است. اما تعداد افرادی که دانش و تجربه لازم را در زمینه بازاریابی اینترنتی در ایران دارند بسیار محدود است. لذا انتخاب فردی آگاه و توانا از مهم ترین نکات پیش از آغاز دیجیتال مارکتینگ است. بهره مندی از خلاقیت بالا همراه با تجربه در شناسایی مخاطبان هدف، ساخت کمپین‌های دیجیتال جهت تعامل، اطلاع‌رسانی و ایجاد انگیزه در مخاطبان از مهم ترین ویژگی های یک مدیر موفق در دیجیتال مارکتینگ است.
با توجه به این که دیجیتال مارکتینگ از مجموع مولفه های گوناگون ساخته شده است، کارشناس بازاریابی دیجیتال مسئولیت طراحی استراتژی های کاربردی برای اعضای تیم خود و کنترل اجرای راهکارهای طراحی شده را به عهده دارد.
دانش عمیق در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، از جمله مهم ترین مهارت های یک متخصص و مدیر دیجیتال مارکتینگ است. در صورت عدم شناخت سئو، موفقیت در دیجیتال مارکتینگ بسیار دشوار است.
درست است که سئو بخشی مهم در دیجیتال مارکتینگ است، اما با توجه به نکاتی که ذکر کردیم، متخصصین دیجیتال مارکتینگ باید به مهارت های گسترده ای در حوزه معرفی و توسعه کسب و کارها در دنیای آنلاین مسلط باشند. همچنین برنامه ریزی، کنترل پروژه و هدایت تیم از جمله مهم ترین وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ است. همان گونه که در ابتدا اشاره نمودیم یافتن مدیریت دیجیتال مارکتینگ در ایران دشوار است، این موضوع دلایلی دارد که در ادامه مبحث به برخی از این دلایل اشاره می کنیم.

مدیریت دیجیتال مارکتینگ در ایران

یکی از بزرگترین مشکلات دیجیتال مارکتینگ در ایران این است که افرادی که در این زمینه تحصیل کرده اند، درک درستی از آن ندارند و همه چیز را به صورت تئوری یاد گرفته اند و دانش عملی ایشان کم و در برخی موارد بسیار ناچیز است. مشکل بزرگتر آموزشهایی است که بر اساس رفتار کاربران و تجارت های مختلف توسط شرکت‌های مختلف انجام شده است، در حالی که نظر افراد ایرانی به عنوان کاربر با سایر کشورها تفاوت چشمگیری دارد.

از دیگر مشکلات چشمگیر این حرفه در ایران این است که در آگهی های استخدام اکثرا اقدام به جذب افرادی می کنند که در چند زمینه تخصص داشته باشد، در صورتی که بهتر است برای هر زمینه یک متخصص آن زمینه را جذب کنند.
اکثر شرکت ها برای تبلیغاتشان از این روش نوین استفاده می کنند، چرا که این روش در جامعه امروزی با توجه به شرایط مختلف بازدهی خوبی خواهد داشت. علاوه بر نوین بودن این روش تبلیغاتی و پذیرا بودن اکثر افراد در مورد این روش این نکته بسیار مهم است که چگونه و به چه صورتی این روش اجرا شود تا بازدهی عالی را به وجود آورد. در واقع اکثرمدیران شرکت های مختلف برای استفاده از این روش تبلیغاتی یک الگوی خاص و متناسب با شرکت خود را در نظر می گیرند تا بتوانند متناسب با محصولاتی که ارائه می دهند، مشتریان خاص خود را از طریق جامعه مجازی مجذوب خود کنند.
توجه به این نکته نیز ضروری است که شخصی که این روش نوین را مدیریت می‌کند در میزان بازدهی آن نقش به سزایی دارد و حضور مدیری مدبر در این زمینه جزو مهم‌ترین قسمت‌های بازاریابی دیجیتال است.
مخصوصا اگر دیجیتال مارکتینگ در شرکت شما جزو مهمترین بخش ها باشد، به شخص کاربلدی جهت پیگیری، بهینه سازی و ساماندهی بخش های مختلف دیجیتال مارکتینگ نیازمند خواهید بود.

وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ

در واقع یک مدیر دیجیتال مارکتینگ باید دارای درک قوی از ابزارهای موجود در بازار برای بازاریابی و همچنین یک استراتژی قوی باشد. به عبارتی یک مدیر دیجیتال مارکتینگ باید بتواند با در نظر گرفتن بودجه های اختصاصی برای هدف معین از ابتدای شروع کار تا زمانی که کار به انجام برسد گروه را هدایت کند. تیمی که یک مدیر دیجیتال مارکتینگ با آن زمان بیشتری را می گذراند شامل واحد بازاریابی، فروشندگان و پشتیبانی می باشد.
در برخی کسب و کارها ، مشکلات مدیران بازاریابی این است که نمی‌دانند دقیقا چه کاری باید انجام دهند و چه وظیفه‌ای به عهده دارند ؟! در این جا این سوال مطرح می شود که از یک مدیر دیجیتال مارکتینگ باید چه انتظاری داشته باشیم؟ با توجه به شرکتی که در آن کار می‌کنید و اهداف و استراتژی های شرکت وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ متغیر است. اما به طور کلی می توان چندین وظیفه را در حوزه وظایف مدیریت بازاریابی دیجیتال به شمار آورد که در ذیل به آن ها می پردازیم.

برخی از وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ

– یک مدیر دیجیتال مارکتینگ باید بتوانند کمپین هایی را تحت عنوان وب سایت، ایمیل، سئو،رسانه های تبلیغاتی و… برنامه ریزی و اجرا کند.
– باید بتوانند برنامه ریزی کند که در کانال ها و رسانه های اجتماعی حضور مداوم و پرثمر داشته باشد.
– باید در یک بازه زمانی که از قبل تعیین کرده است، تمامی عملکردهایی که برای کمپین های دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفته بود را بررسی کند و اگر نیازی به از سر گیری و دوباره انجام شدن کاری بود اقدام نماید.
– باید عوامل موثر در رشد کسب و کار مورد نظر را که یکی از آنها گرایشات بازار به موارد مختلف است بررسی کند و اهداف مجموعه را متناسب با این گرایشات تطبیق دهد.
– باید از خلاقیت و افکار نو و ویژه برخوردار باشد تا مانع از تکراری شدن و شبیه شدن روش شرکت به سایر رقبا شود.
– باید دارای قوه تحلیلی بالا باشد تا بتواند روش های مختلف بازاریابی و بازدهی آنها را تحلیل کند. همچنین می تواند از تجربیات مشتریان خود در این زمینه بهره بگیرد، چرا که یکی از مهره های اصلی برای بازدهی خوب کار خود مشتریان هستند.

منابع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  رمانتیک ترین مکان های مسکو را دیده اید؟
ارسال کننده: mosafer - 2018/03/28، 10:02 AM - انجمن: گفتگو آزاد - پاسخ (1)

رمانتیک ترین مکان های مسکو

خیلی ها بر این باورند که ابراز عشق، نیاز به زمان و مکان خاصی ندارد اما نباید این موضوع را هم نادیده گرفت که اگر این کار در مکانی که هماهنگ با احساستان است اتفاق بیفتد، می تواند بسیار کمک دهنده باشد. ما در اینجا نمی خواهیم درباره ی پاریس  که به عقیده ی خیلی ها رمانتیک ترین شهر جهان است صحبت کنیم بلکه مقصد مورد نظر ما جایی نزدیک به ایران یعنی مسکو است. جایی که همانند پاریس، مکان های رمانیتک زیادی دارد که در آنها می توانید عشق تان را جشن بگیرید! در ادامه با سان سیر همراه شده و رمانتیک ترین مکان های مسکو را ببینید.


مکان های رمانتیک مسکو شامل شهربازی ها و باغ ها، چند رستوران خاص که به آنها اشاره می کنیم و چند مکان دیگر است که در آنها می توانید عشق تان را دوباره یا برای بار اول به کسی که دوستش دارید، ابراز کنید.
۱- باغ هرمیتاژ (Hermitage Garden)

باغ هرمیتاژ در قسمت مرکزی مسکو و در خیابان Karetny Ryad قرار گرفته است و یک مکان بزرگ و روباز است که معمولا به عنوان یک جای عالی برای زوج ها شناخته می شود. این باغ به خصوص در شب چشم انداز بی نظیری دارد و با صندلی هایی که در زیر درختان دارد و کافه های راحتش، یک مکان عالی برای زوج ها در هر سن و با هر سلیقه ای است.

۲
۲- پل پاتریارچال (Patriarchal Bridge)

پل پاتریارچال در نزدیکی کلیسای مسیح ناجی قرار گرفته است. این پل معماری حیرت انگیزی دارد و استایل قرن نوزدهمی آن در ترکیب با چراغ های بیشماری که در طول شب روی آن روشن می شوند، آن را به یکی از رمانتیک ترین مکان های مسکو و جایی کم نظیر برای زوج هایی که در ماه عسل هستند، تبدیل کرده است. می توانید به همراه شریکتان روی این پل قدم بزنید و در حالیکه از منظره ی پیش رویتان لذت می برید، عشق تمام نشدنی تان را به او ابراز کنید.

۳
۳- درخت عشق روی پل Luzhkov

در چند شهر دنیا مثل پاریس، رم و نیویورک، پلی به نام «پل عشق» وجود دارد و مانند این شهرها، مسکو هم یکی از آنها را داراست. در ختل عشق روی این پل (Trees of Love on Luzhkov Bridge)، یک درخت رنگین با سمبل هایی از عشق است که توسط عشاق به آن قفل شده است. اگر به مسکو سفر کردید و به دنبال یک روش سرگرم کننده برای ابراز علاقه بودید، Luzhkov جایی عالی برای شماست.

۴
۴- کافه Vogue Café

کافه Vogue Café، یکی از مد روزترین مکان های مسکو شناخته می شود و جایی فوق العاده برای گذراندن یک بعدازظهر خوب در کنار شریکتان در محیطی شیک با غذایی دلچسب است. ورودی این کافه با رنگ های طلایی و مشکی تزیین شده است و غذای عالی، اتمسفر خوشایند و سرویس دهی بی عیب و نقصش، از آن یک انتخاب عالی برای زوج های جوان ساخته است. این کافه در خیابان Kuznetsky و در نزدیکی تئاتر مشهور بولشوی و میدان سرخ مسکو است.

۵
۵- Turandot

اگر به دنبال جایی رمانتیک و کمی لوکس تر می گردید، رستوران Turandot را باید انتخاب کنید. این رستوران به خاطر ظاهر غیر معقول و زیبا و ترکیب غذاهای لذیذ اروپایی، چینی، ژاپنی و روسی اش مشهور است. این رستوران در بلوار Tverskoy قرار دارد و بودن در آن، حس عشاق فیلم های سینمایی را می دهد.

۶

منابع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این مطلب

  برای خشکی پوست چه کار کنیم؟؟؟
ارسال کننده: بهلول - 2018/03/14، 02:05 PM - انجمن: گفتگو آزاد - بدون پاسخ

یکی از بهترین روش های رفع خشکی پوست ، شیوع بیماری آکنه ، چین و چروک و بسیاری از  علایم پوستی استفاده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشد.
درمان پوست با محصولات طبیعی بدون شک بهترین راه برای اطمینان از داشتن پوست سالم است.

این روغن گیاهی از دانه‌های گیاه جوجوبا مشتق شده است.

اساسا یک درختچه است که خودش را با شرایط بد جوی مانند مناطق خشک وفق داده است و نصف وزن دانه‌های جوجوبا از روغن و استرها تشکیل شده است.
روغن جوجوبا خالص چه ویژگی دارد که از آن برای صورت استفاده می‌کنند؟

از لحاظ شیمیایی، این روغن یک مایع مومی اشباع نشده با استرها و اسیدهای چرب است، که در سبوم (روغن پوست) انسان نیز موجود است.

به عبارت دقیق‌تر، این سبزی و سبوم از نظر ترکیب شبیه هم هستند.

این روغن به راحتی از طریق پوست جذب می‌شود، و به ندرت منجر به آلرژی می‌شود.

از این رو، روغن جوجوبا خالص یک مرطوب کننده استثنایی و نرم کننده‌ای خوب برای پوست است.

استفاده منظم از این روغن جوجوبا خالص خاصیت تسکین دهنده و حفاظت از پوست در برابر آلودگی‌های محیط دارد.

روغن  جوجوبا به عنوان یک درمان فوق‌العاده برای تنظیم تعادل pH پوست عمل می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این روغن مواد تشکیل دهنده طبیعی آن است که خاصیت ضدمیکروبی و موثری برای مقابله با انواع عفونت‌های پوستی دارد.

برای آمریکایی‌های بومی، استفاده از روغن جوجوبا خالص برای پوست چیز جدیدی نیست.

در واقع، آن‌ها از این روغن جوجوبا خالص به مدت چندین قرن است که برای درمان مشکلات پوستی مانند بریدگی‌ها، زخم، کبودی، سوختگی، آفتاب سوختگی و باد سوختگی استفاده می‌کنند.

با وجود طبیعت موم مانند، مانند سایر سبزیجات با غلظت بالا، منافذ پوستی را مسدود نمی‌کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 , خاصیت ضدمیکروبی و موثری برای مقابله با انواع عفونت‌های پوستی دارد.

متاسفانه روغن جوجوبای اصل رو خیلی از فروشگاه ها به ناخالصی زیادی آن را به فروش می رسانند. حتما برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به فروشگاه های معتبر مراجعه فرمایید.

چاپ این مطلب