امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش ممبر تلگرام , نیاز اصلی کانالهای تلگرام
#1
صاحبان کانالهای تلگرام نیاز به تبلیغات انبوه و گسترده دارند برای اینکه اونها هم رقبایی دارند و دوست دارند از رقبای خودشون پیشی بگیرند. هر خدمتی که نیازی ایجاد کنه میتونه درآمد زا باشه ! پس عضو واقعی کانال تلگرام بعنوان یک نیاز اساسی برای کانال به حساب میاد.این نیاز برای کانالهای تلگرام و حتی صاحبان کسب و کاری که قصد تبلیغات گسترده با قیمت کم دارند موثر می باشد
شاید شما یکی از افرادی باشید که میی خواهید کسب و کاری راه بندازید و نیاز به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا سایر شبکه های اجتماعی دارید.
به شما اطمینان می دهیم که که تبلیغات در شبکه های اجتماعی حتما موثر است ولی نه هر نوع تبلیغی!
تبلیغات می تواند به چند صورت انجام گیرد:
1)تبلیغات در کانال شما
نرم افزار های زیادی در اینترنت با نام هایی چون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ... وجود دارد که ما اصلا آن ها را پیشنهاد نمی کنیم.زیرا افراد دلیل افراد برای عضضویت در کانال فقط این است که در قبال آن افراد دیگری در کانال آن ها عضو شوند و ممکن است اصلا مطالب کانال شما را مشاهده نکنند پس به دنبال ممبر های واقعی باشید و سایت هایی در اینترنت وجود دارند که ممبر های واقعی برای شما فراهم می کنند.
2)تبلیغات در دیگر کانال ها
یکی از روش های موثر تبلیغات در دیگر کانال های تلگرام است ولی باز هم باید به پیشینه ی این مانال ها در امر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه کرد چون ممکن است عدد اعضای کانال با آن چه شما از تبلیغات در آن خروجی میگیرد اصلا شبیه به هم نباشد و کانال به اصطلاح دارای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشد.پس این روش یک روش موثر است ولی باید در مورد این روش تبلیغات در تلگرام کمی محتاطانه عمل کرد.


پیام‌های داخل این موضوع
افزایش ممبر تلگرام , نیاز اصلی کانالهای تلگرام - DaniYaLlvl - 2017/10/01، 05:39 PM

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان