امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رپرتاژ آگهی در چه سایت هایی خوبه
بچه ها من به تازگی به یه چالشی خوردم که میخوام علاوه بر یک نفر با چند نفر مشاوره بگیرم با یک سایتی که کلن کارش مشاوره بود صحبت کردم نتیجه گفتگو باهاش رو هم برای شما میزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا این لینک رو دیدن شاید بتونید بهتر به من مشاوره بدین. چالش من اینه که چرا منی که تابه امروز تا سایت های خوبی مثل تابناک و بیتوته و از این قبیل سایت ها که خوب همه میشناسیم رپرتاژ میزدم با اونی که میرفته رپرتاژ تو سایت هایی که خیلی قیمتشون کمه و حتی تو سرچ هم بالا نیستن رو تو یه جایگاه نشون میده گوگل؟ من سایتی رو انتخاب کردم که هم دامین آتوریتی بالا داشته هم الکسای قوی اما چرا خوب اون که اینکار رو نکرده با من تو یه جایگاه و میگه که اصلا نیاز نیست بیای تو سایت های گرون هزینه کنی تو سایت های خیلی ارزون هم میتونی اینکار رو انجام بدی نیمدونم باید چه منبعی رو بخونم تا موثق باشه گرچه که اصلا نیاز به منبع نداره این یه کار تجربی هست که با کار کردن و کسب تجربه آدم میفهمه که باید چیکا کنه. بچه ها خیلی به کامنتاتون اینجا نیاز دارم حتما کمکم کنید.

پیام‌های داخل این موضوع
رپرتاژ آگهی در چه سایت هایی خوبه - shantia - 2020/01/15، 09:28 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان