امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدارک لازک جهت اخذ دعوتنامه فرانسه
#1
آشنایی با دعوت نامه فرانسه

[تصویر:  sitevisa.com-52.jpg]
آشنایی با دعوت نامه فرانسه

برای سفر به کشور زیبای فرانسه در اروپای غربی گردشگران نیاز به اخذدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارند. دعوتنامه فرانسه یکی از آیتم هایی است که روند اخذ ویزای شینگن فرانسه را راحت تر می کند. شرایط درخواست دعوتنامه برای کشورهای شینگن یکسان است. برای سرعت بخشیدن به اخذ ویزای شینگن فرانسه باید هر چه سریعتر برای دعوتنامه اقدام کنید و درخواست خودتان را با کسی که در فرانسه سکونت دارد اقوام یا دوستتان در میان بگذارید تا آنها دعوتنامه را برای شما بفرستند.
باید شخص فرستننده دعوتنامه با دقت فرم دعوت نامه را پر کند و اصل صداقت را در نظر بگیرد. اهدافی که برای اخذ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح می کنید باید با مطالب ذکرشده دعوت نامه همخوانی داشته باشد. در غیر اینصورت نه تنها قابل قبول نیست بلکه روند رسیدگی پرونده شما به تعویق انداخته می شود.

مدارک لازم جهت اخذ دعوتنامه فرانسه

ارائه کارت شناسایی
ارائه مدارک شناسایی مهمان
گواهی در خصوص داشتن مسکن
ارائه فیش حقوقی ۳ ماه قبل
توانایی مالی فرد میزبان
تمبر مالیاتی نیز هزینه شامل ۳۰ یورو
نکته : برای افراد بالای ۱۸ ساله باید به طور جداگانه دعوتنامه فرستاده شود.

شخص دعوت کننده باید دارای ویژیگی هایی از نظیر بالغ باشد و اقامت دائم کشور فرانسه را داشته باشد. از وضعیت مالی مناسبی برخوردار باشد و مالیت های خود را پرداخت کرده باشد و از حداقل حقوق ماهیانه کشور فرانسه برخوردار باشد و هم چنین باید دارای مسکن باشد یا حتما باید محل اقامت آن برای مهمانان مناسب باشد.

منبع: ویزای شینگن


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان