امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارواش بخار
#1
قبل از هر چیزی باید بگوییم که هزینه راه اندازی کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از جمله کارواش اتوماتیک و کارواش سنتی ، بسیار بسیار پایین بوده و سطح سود بیشتری دارد .
قیمت دستگاه کارواش نانو بخار و هزینه راه اندازی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر چه باشد به دلیل سود بالایی که پس از راه اندازی احداث و شروع کار به دستتان می رسد و بازگشت سرمایه بسیار خوبی دارد.و بازگشت اقتصادی سریع آن،بسیار عالیست .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هایی که در ایران ساخته میشوند اصولا استانداردهایی بین المللی را ندارند.و مدت زیادی طول میکشد تا بخار تولید گردد و دمای بسیار بالای بخار سبب سوختگی اعضا خواهد شد چون استاندارد تست شده تحمل گرمایش لانسها را نداشته و در ایران برای نازلهای بخار از نازلهای جت واش استفاده میکنند که این کاملا کارشناسی نشده است و باعث اسیب دیدگی شخص اپراتور خواهد شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا مقرون به صرفه است. و مورد بعدی اشکال این دیگ بخارهای ایرانی و غیر استاندارد ، مصرف بیش از حد انرژی و یا سوخت میباشد و مشکل دیگر ان به اتمام رسیدن بخار تولید شده در مخزن است . و ما به شدت توصیه میکنیم اگر سلامتی خود و نیروی شما قابل اهمیت است از این دستگاههای دیگ بخار تولید شده در کارگاهها استفاده نکنید.
در کارواش بخار با توجه به اینکه استانداردای بین المللی ندارند و حتی استانداردهای ایران را نیز ندارند . و پیشنهاد ما به شما برای تهیه دستگاههای کارواش نانو بخار از دستگاههای ساخت اروپا استفاده نمایید و تا با خیال راحت درامد مفید را کسب نمایید. چونکه دستگاههای ایرانی در اصل یک ابگرمکن یا دیگ بخار بیش نیستند که براثر گرمای زیاد و بخار زیاد احتما ترکیدگی دارند چونکه تست استاندارد نشده و ورقهای کاربردی در این دستگاهها غیر استاندارد میباشد و براساس علم روز ساخته نشده و با توجه به تحقیقاتی که از طرف این شرکت درایران شده براساس گزارشات دستگاههای شرکت های خارجی به مراتب از دستگاه های کارواش بخار داخلی برتر بوده ودارای استانداردهای بین المللی است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای راه اندازی سیستم خدماتی مفید و کارامد به ماشین ها میباشد. ومی تواند در مناطق صنعتی شهر که بیشتر تعمیرگاه ها و خدماتی های ماشین آلات سبک و سنگین قرار دارد باشد .هم برای شستشوی ماشینها و هم برای شستن قطعات مکانیکی در تعمیرگاهها می باشد .
شما می توانید با خرید کارواش نانو بخار سیار و راه اندازی و احداث آن از راه های مختلف از طریق شستشوی بخارشوی به درامد برسید بر فرض مثال انواع کارخانجات کارگاه ها و … بدشت برای پاک کردن دستگاه های خود نیاز دارند تا دستگاه هایشان شستشو شود شما می توانید با حضور در محل اقدام به شستشو با دستگاه بخار نمایید .
همان طور که گفتیم تنهادستگاه نانو بخار به کارواش محدود نمی شود و از ان برای مصارف مختلف مثل قطعه شویی و … نیز می توانید استفاده کنید . قطعا کیفیت این کار به مراتب خیلی بالاتر می باشد چرا که با کارواش نانو بخار هیچ ریخت و پاشی در میان نیست .


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان