امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره روانشناسی
#1
مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی: روانشناسی مشاوره یک روانشناسی است که شامل پژوهش و کارهای کاربردی در زمینه های مختلف می شود:
فرایند مشاوره و نتیجه؛ نظارت و آموزش؛ توسعه ودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شغلی؛ و پیشگیری و سلامت.
برخی از موضوعات متحد در میان روانشناسان مشاوره شامل تمرکز بر دارایی ها و نقاط قوت، تعاملات فردی-محیطی، رشد تحصیلی و حرفه ای، تعاملات کوتاه و تمرکز بر شخصیت های دست نخورده است.

خدمات مشاوره روانشناسی
در دهه های اخیر، روانشناسی مشاوره به عنوان حرفه ای گسترش یافته و در حال حاضر در کشورهای مختلف در سراسر جهان نمایندگی می شود.
کتاب هایی که وضعیت فعلی بین المللی این حوزه را توصیف می کنند شامل کتاب راهنمای مشاوره روانشناسی تلفنی و روان درمانی در زمینه بین المللی است؛
کتاب بین المللی مشاوره بین فرهنگی و مشاوره در سراسر جهان: یک کتاب بین المللی  با هم جمع شدن این حجم ها، تاریخچه جهانی این زمینه را ردیابی می کنید، پدیده های متنوع فلسفی، نظریه ها، فرآیندها و روند های مشاوره ای در کشورهای مختلف را بررسی کرده و انواع برنامه های آموزش جهانی مشاوره را مرور کنید.
علاوه بر این، روش های درمان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بیهوشی سنتی و بومی که ممکن است صدها سال پیش از روش های مشاوره مدرن پیش برود، در بسیاری از کشورهای غیر غربی و غربی اهمیت دارد.
وظایف روانشناسان
روانشناسان مشاوره در تنظیمات مختلف با توجه به خدمات ارائه شده و جمعیت مشتریان که مشاوره تلفنی خانواده در خدمت هستند، کار می کنند.بعضی از آنها در کالج ها و دانشگاه ها به عنوان معلمان، ناظران، پژوهشگران و ارائه دهندگان خدمات استخدام می شوند.دیگران در کار مستقل مشغول به ارائه مشاوره، روان درمانی، ارزیابی و مشاوره برای افراد، زوج ها، خانواده ها، گروه ها و سازمان ها هستند.
تنظیمات اضافی که در آن تمرین روانشناسان مشاوره شامل مراکز بهداشت روانی، مراکز پزشکی اداره جانبازان و سایر امکانات، خدمات خانواده، سازمان های نگهداری بهداشت، سازمان های توانبخشی، سازمان های تجاری و صنعتی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در شرکت ها می باشد.
تاریخچه مشاوره روانشناسی
اصطلاح “مشاوره” منشاء آمریكایی است كه توسط راجرز تهیه شده است، كه در صورت عدم داشتن مدارك پزشکی ممكن ا
از روانكاری روانشناسی خودداری كند.
در ایالات متحده آمریکا،مشاوره روانشاسی خانواده، مانند بسیاری از تخصصهای روانشناسی مدرن، در نتیجه جنگ جهانی دوم آغاز شد.
در طول جنگ، نیروهای ایالات متحده نیاز جدی به تدریس و آموزش حرفه ای داشتند.
در دهه 1940 و 1950، اداره جانبازان یک تخصص را به نام “مشاوره روانشناسی” ایجاد کرد.APA تشکیل شد.
جامعه روانشناسی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روانشناسان، دانش آموزان و متخصصانی را که به منظور ارتقاء آموزش و پرورش، تمرین، تحقیقات علمی، تنوع و منافع عمومی در زمینه روانشناسی حرفه ای متعهد هستند، متصل می کند.این علاقه به آموزش مشاوره ازدواج تلفنی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایجاد اولین چندین برنامه PhD در زمینه روانشناسیمشاوره خانوادگی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را پرورش داد.اولین برنامه های روانشناسی مشاوره خانواده تلفنی در دانشگاه مینه سوتا؛ دانشگاه ایالتی اوهایو؛ دانشگاه مریلند، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کالج پارک؛ دانشگاه میسوری؛ کالج معلمان، دانشگاه کلمبیا؛ و دانشگاه تگزاس در آستین.
فرق روانشناس با روان پزشک در چیست؟
میزان آموزش مورد نیاز برای روانشناسان براساس کشورهایی است که در آن تمرین می کنند متفاوت است.به طور معمول، یکمشاوره خانواده تلفنی  دوره کارشناسی را تکمیل می کند و سپس 5-6 سال تحصیل و / یا تربیت ادامه می دهد، که منجر به دکترا می شود.در حالی که هر دو روانپزشک و مشاور روانپزشکی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ارائه می دهند، روانپزشکان باید مدرک پزشکی داشته باشند و بنابراین می توانند دارو را که در آن روانشناس نیستند، تجویز کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان