امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکات طلایی انتخاب کاغذ دیواری سالن پذیرایی
#1
یکی از مهم ترین کار هایی که ما برا ی زیبا تر شدن خانه و چیدمان داخلیه منزل می توانیم انجام میدهیم استفاده از کاغذ دیواری است.به همین دلیل انتخاب کاغذ دیواری مناسب امری مهم محسوب می شود. اولین محیطی که در دید مخاطب می تواند مهم باشد اتاق پذیرایی شما می باشد. انتخاب کاغذ دیواریه مناسب بیانگر سلیقه و شخصیت شما می باشد. در با ما همراه باشید تا به بررسی نکات طلایی انتخاب کاغذ دیواری سالن پذیرایی بپردازیم.

انتخاب کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی
بهترین روش برای زیباتر جلوه دادن دیوار ها استفاده از کاغذ دیواری ها با طرح ها و رنگ های خاص و شیک می باشد.در انتخاب کاغذ دیواری سالن پذیرایی اولین چیزی که باید در نظر گرفته شود رنگ و طرح روکش های مبل ها می باشد.شما باید برای سالن پذیرایی از کاغذ دیواری های رسمی تر نصبت به مکان های دیگر خانه استفاده کنید.استفاده از کاغدیواری تصویری در کنار مبل های ساده و بدون نقش هم می تواند جلوه بسیار زیبایی به اتاق پذیرایی شما بدهد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


نکات انتخاب کاغذ دیواری سالن پذیرایی
اولین نکته هماهنگ بودن رنگ کاغذ دیواری با سایر وسایل خانه می باشد.
اگر شما فردی تنوع طلب هستید اغز کاغذدیواری با رنگ و طرح های شلوغ خود داری کنید و سعی کنید از طرح های ساده تری استفاده کنید که شما را زود خسته نکند.
یکی از گزینه های کار آمد برای سلیقه های خاص استفاده از ترکیب کاغذ دیواری های ساده و طرح دار می باشد. شما می توانید در پشت تلوزیون و یا گوشه های سالن را از کاغذ دیواری های طرح دار استفاده کنید.
استفاده از کاغذ دیواری های راه راه می تواند سالن شما را بزرگ تر وسقف آن را بلتد تر نشان دهد.
اگر می خواهید یکم هیجان به محیط اطرافتان اضافه کنید می توانید از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که دارای خطوط شکسته و اشکال هندسی هستند استفاده کنید.
برای ایجاد محیطی آرام باید طرح کاغذ دیواریه شما کوچک و رنگ کم رنگ ولایمی داشته باشد .
با استفاده از رنگ های گرم می توانید فضای پذیرایی خود را صمیمی و دلنشین تر کنید.
اگر فضای سالن پذیرایی شما کم است سعی کنید از رنگ های سبز و آبی استفاده کنید این کار باعث حس تازگی و خنکی در محیط می شود و از فضا را از گرفتگی نجات می دهید.
یک از مهم ترین نکات انتخاب کاغذ دیواری هماهنگ بودن رنگ آن با کف پوش هاست .اگر کف پوش های شما شلوغ است از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید و اکر دارای طرح ساده ای می باشد از کاغذ دیواری با طرح شلوغ استفاده کنید.
کاغذ دیواری در قم
مطالب بیشتر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شستشو کاغذ دیواری
کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان
منبع: دکوراسیون سه خط


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان