امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سازگاری بین مرورگرهای طراحی سایت
#1
سازگاری بین مرورگرهای طراحی سایت


تست مرورگر صلیب بخشی جدایی ناپذیر و مهم در طراحی سایت و روند توسعه است. کار چندان آسان نیست. بسیاری از سیستم عامل ها و مرورگرهای موجود در اینترنت وجود دارد که طراحی سایت خود را آزمایش می کند تا سازگاری آن با همه آنها بیش از حیرت انگیز باشد. اما شما نمی توانید این پروسه را نیز از بین ببرید زیرا به شما کمک می کند که طراحی سایت خود را در تمام محیط ها کاملا کاربردی کنید یا خیر زیرا مرورگرها را قادر می سازد کد طراحی سایت را بهبود بخشد.

برخی از افراد، به جز متخصصان کامل، اهمیت زیادی برای این روند تست ندارند. چرا دلیل این است که آنها درک نمی کنند که یک طراحی سایت به دلیل سبک کدگذاری آنها می تواند در مرورگرهای مختلف متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک طراحی سایت ممکن است دقیقا در اینترنت اکسپلورر باز است، اما نه در فایرفاکس و یا گوگل کروم. این به دلیل تفاوت در سبک کدگذاری آنها اتفاق می افتد رابطه رنگ ها در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

تست مرورگر جهت طراحی سایت
بنابراین برای اطمینان از این که طراحی سایت در همه محیط ها خوب عمل می کند، مهم است که تست مرورگر متقابل حداقل در اپرا، گوگل کروم و فایرفاکس انجام شود. شما می توانید با استفاده از گوگل آنالیز برای به دست آوردن ایده بیشتر در مورد مرورگرهای محبوب در طراحی سایت استفاده می شود. تا آنجا که به آزمایش مرورگر مربوط می شود، گزینه های مختلفی در بازار خواهید یافت. تعدادی از ابزارهای متقابل مرورگر موجود در اینترنت وجود دارد.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت طراحی سایت تبلیغات در گوگل


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان