امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش ممبر تلگرام , نیاز اصلی کانالهای تلگرام
#1
صاحبان کانالهای تلگرام نیاز به تبلیغات انبوه و گسترده دارند برای اینکه اونها هم رقبایی دارند و دوست دارند از رقبای خودشون پیشی بگیرند. هر خدمتی که نیازی ایجاد کنه میتونه درآمد زا باشه ! پس عضو واقعی کانال تلگرام بعنوان یک نیاز اساسی برای کانال به حساب میاد.این نیاز برای کانالهای تلگرام و حتی صاحبان کسب و کاری که قصد تبلیغات گسترده با قیمت کم دارند موثر می باشد
شاید شما یکی از افرادی باشید که میی خواهید کسب و کاری راه بندازید و نیاز به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا سایر شبکه های اجتماعی دارید.
به شما اطمینان می دهیم که که تبلیغات در شبکه های اجتماعی حتما موثر است ولی نه هر نوع تبلیغی!
تبلیغات می تواند به چند صورت انجام گیرد:
1)تبلیغات در کانال شما
نرم افزار های زیادی در اینترنت با نام هایی چون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ... وجود دارد که ما اصلا آن ها را پیشنهاد نمی کنیم.زیرا افراد دلیل افراد برای عضضویت در کانال فقط این است که در قبال آن افراد دیگری در کانال آن ها عضو شوند و ممکن است اصلا مطالب کانال شما را مشاهده نکنند پس به دنبال ممبر های واقعی باشید و سایت هایی در اینترنت وجود دارند که ممبر های واقعی برای شما فراهم می کنند.
2)تبلیغات در دیگر کانال ها
یکی از روش های موثر تبلیغات در دیگر کانال های تلگرام است ولی باز هم باید به پیشینه ی این مانال ها در امر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه کرد چون ممکن است عدد اعضای کانال با آن چه شما از تبلیغات در آن خروجی میگیرد اصلا شبیه به هم نباشد و کانال به اصطلاح دارای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشد.پس این روش یک روش موثر است ولی باید در مورد این روش تبلیغات در تلگرام کمی محتاطانه عمل کرد.
#2
توضیح درباره انواع ممبرگیری ها
1⃣ نوتیفیکیشن: در این روش بنر تبلیغات کانال شما به گوشی های اندوریدی ارسال می شود و در قسمت نوتیفیکیشن گوشی نمایش داده میشه و کاربر بعد از کلیک کردن بر روی آن وارد کانال می شود.
2⃣پوش یا پاپ آپ: به یکباره تلگرام کاربر باز میشه و پیغامی مبنی بر اینکه "آیا می خواهید عض کانال ... شوید؟" به کاربر نمایش داده می شود و کاربر درصورت تایید پیغام وارد کانال می شود.
3⃣اد خودکار یا اجباری: روش اجباری به این شکل هست که کانال شما به لیست کانال های کاربر اضافه میشه. انگار که قبلا خودش عضو کانال شما شده است. کاربرهای این روش استفاده کنندگان از تلگرام غیر رسمی هستند.

✅ممبرهای تمامی روش های بالا کاملا واقعی هستند.
گروه فنوم تنها دارنده نماد اعتماد در بین گروه های تلگرامی فروش ممبر Wink
فروش آنلاین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


آموزش های حرفه ای تلگرام:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#3
فروش گل و گیاه آنلاین
بازار گل و گیاه آنلاین
فروش گل آنلاین ارزان
فروش گل آنلاین مجهز
فروشگاه گل آنلاین
گلفروشی آنلاین
گل فروشی آنلاین
فروش گل آنلاین
خرید گل اینترنتی
خرید اینترنتی گل
بازار آنلاین گل
فروش گل
گل اینترنتی
گل آنلاین
آی لیلیوم


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان