امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت سازمان سنجش
#1
رت علوم به منظور رفع مشکلات مربوط به گزینش دانشجویان، مرکز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آزمون شناسی را تاسیس کرد. با افزایش تعداد متقاضیان سازمان سنجش ایجاد شد. این سازمان وظایف مختلفی از جمله مشارکت در امر پذیرش دانشجو، اطلاع رسانی درباره آزمون ها و گزینش آن ها را بر عهده دارد. وب سایت سازمان سنجش با آدرس sanjesh.org دارای رتبه 47 الکسا در ایران و رتبه 2038 الکسا در جهان است.

کاملاً بدیهی است که اکثر بازدیدکنندگان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این وب سایت از ایران هستند و تقریباً از سایر کشورها بازدید کننده ای برای این وب سایت وجود ندارد. در این مقاله به بررسی طراحی سایت این سازمان و تحلیل نقاط قوت و ضعف آن خواهیم پرداخت.ویژگی های طراحی سایت سازمان سنجش
در طراحی سیستم مدیریت محتوای سایت از asp.net استفاده شده استدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که یکی از گزینه های قابل اعتماد در طراحی پورتال ها و سیستم های بزرگ است.

از ویژگی های دیگر این سایت می توان به استفاده نکردن از فریمورک های معروف و محبوب مانند Bootstrap اشاره کرد. از مزیت ها مهم استفاده از این فریمورک ها افزودن ویژگی واکنشگرا بودن به سایت است. وب سایت سنجش واکنشگرا نبوده و همین امر باعث شده بسیاری از کاربران نتوانند تجربه خوبی در مشاهده این سایت در پلتفرم های مختلف از جمله گوشی های موبایل داشته باشند.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان