امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راز های اسباب کشی منزل
#1
قبل از انجام اسباب کشی یک برنامه ی دقیق برای خودتان تنظیم کرده اید،و به نظر خودتان همه جوانب کار را سنجیده اید،ولی وقت روز اسباب کشی فرا می رسد تازه آن زمان هست که در می یابید که خیلی از نکات مهم را در نظر قرار نداده اید و مشکلات زیادی را پیش روی خود می بینید.

این اسباب کشی می تواند به بدترین اتفاق زندگیتان مبدل شود.از قدیم گفته اند در کارها با افراد باتجربه مشورت کنید ،آنها حداقل یک پیراهن بیشتر از شما پاره کرده اند و می توانند این تجربیات را به شما منتقل کنند.گاهی کوچکترین راهنمایی ها و کمک ها از فردی می تواند مسیر حرکت ما را بسیار هموارتر کند.
حمل بار های سنگین خانه (یخچال،فریزر، گاز،لباسشویی و…) یکی از اصلی و بزرگترین مشکلات جا به جایی به شمار می روند.شاید وسوسه شوید بدون کمک از کسی این وسایل را خودتان انتقال دهید.اما توصیه ما به شما این است.دست نگه دارید!
زیرا به دلیل اینکه از تجربه کافی برای این کار برخوردار نیستید،احتمال آنکه به خودتان وهمچنین به وسایل عزیزتان آسیب برسانید بسیار زیاد است!
چرا این همه استرس و فشار به خودتان متحمل می کنید؟
موسسات بسیاری وجود دارند که کارشان خدمت به شما در زمینه حمل و نقل و جا به جایی کالا و اثاثیه است و با بالاترین دقت و سرعت ،این کار را برای شما انجام می دهند.آنها ابزارها ،وسایل و تجربه های زیادی برای جا به جایی راحت بار شما دارند.آنها حتی می توانند برای بسته بندی بار هم به شما کمک کند.برای بارهای شکستنی خود هم می توانید درخواست جعبه های چند لایه همراه فوم و…کنید.
با پیشرفت علم و تکنولوژی و پیشرفت روز افزون اطلاعات ،همه کارها رو به تخصصی شدن می روند.مشاغل مربوط به حمل و جابه جایی نیز از این قائده مستثنی نیستند و روز به روز سعی دارند ، کارشان را بی نقص ،سریع و بهتر انجام دهند.
سعی کنید کمی دست و دلباز باشید .مخصوصا برای وسایل شکستنی و ارزشمند خود سعی کنید حتما از جعبه های چند لایه مخصوص که در شرکت حمل بار موجود می باشد استفاده کنید. ممکن است در ابتدا فکر کنید،این کاریک هزینه اضافه ایی را به دوش شما میگذارد ولی در نهایت، یک کالای جابه شده ی سالم ،تحویل شما می دهد.
چند راه کار:
• قبل از اینکه کارگران برسند،سعی کنید مسیر های حرکت آنها را تعیین کنید و اگر چیزی سد راه آنهاست را کنار بکشید.
• سعی کنید جواهرات ،داروهای روزانه،اسناد و چیزهای کوچک ارزشمند را ،با ماشین سواری خود انتقال دهید.
• سعی کنید ابتدا وسیله های بد دست و سنگین را داخل ماشین قرار دهید و در آخر وسیله های سبکتر را.

[تصویر:  24ht_اتوبار-تجریش.jpg]


مشاهده خدمات در saribartehran.ir


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان