امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقش دستگیره در دکوراسیون داخلی
#1
نقش دستگیره در دکوراسیون داخلی

بدون انکه متوجه باشیم دستگیره وسیله ای است که هر روز چندین باراز آن استفاده میکنیم و در واقع در نگاه اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک عضو کاربردی هردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر می آید اما با توجه به جزئیات متوجه میشویم نقش این وسیله در طراحی داخلی بسیار پر رنگ است و کمی کج سلیقگی می تواند زیبایی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانه را درهم شکند .
کلیه دستگیره ها از یراق آلات اساسی منزل یا محل کارتان محسوب میشود.جنس دستگیره ها از آلومینیوم،آهن ویا زاماک می باشد که به روش الکترولیز آبکاری شده ودر رنگ های طلایی،کروم،زیتونی،کافه ای وسایر رنگها دیگر موجود می باشد .
وزن یک دستگیره از فاکتور های مهم در انتخاب آن است .که هرچه سنگین تر باشد احتمال استفاده از الیاژمناسب در آن بیشتر است ودر نتیجه از مقاومت و عمر طولانی برخوردار می باشد .
دستگیره از لحاظ ظاهری به دو دسته یک تکه یا دو تکه شناخته می شود.
به دستگیره های یک تکه ،دستگیره پلاک و به نوع دو تکه آن دستگیره روزت می گویند .هردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای ساختمان کابرد مختلف دارد،ا از این رودستگیره آن هم با هم متفاوت می باشد .به عنوان مثال دستگیره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای درب ورودی مناسب نیست .


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان