امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختمان پیش ساخته چیست؟
#1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ساده ترین تعریف خود به ساختمان هایی اطلاق می گردد که اجزای اصلی آن در محلی جز سایت احداث ساختمان ساخته شده و سپس به محل مذکور انتقال داده می شود . صنعت ساختمان سازی که یکی از صنایع حیاتی و پر پیچ و خم هر نظامی می باشد ؛ کارشناسان همواره به به دنبال کم کردن زمان ساخت ( افزایش سرعت ساخت) ، فروش سریع واحد ها ، ساخت ساختمان هایی مقاوم و به حداقل رساندن هزینه های ساخت و مواد اولیه مورد نیاز هستند که با ظهور ساختمان پیش ساخته به تحقق این امر نزدیکتر شده اند .

ساختمان پیش ساخته و طرز تهیه متریال اولیه آن سبب شده است تا زمان ساخت این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کم و سرعت ساخت آن زیاد شود ، با بالا رفتن سرعت ساخت ، بهره برداری از محصول نهایی نیز زودتر از موعد مقرر حاصل می شود که اصطلاحا «خواب سرمایه» را به حداقل می رساند . این در حالیست که سازه های ساختمان پیش ساخته با توجه به وزن سبکتر نسبت به مواد اولیه ساختمان سازی سنتی ، فشار کمتری روی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساختمان وارد می کند که این امر با قرار گرفتن در کنار ساختار قوی این سقف ها و دیوارهای پیش ساخته ، در برابر زلزله نیز مقاوم تر از ساختمان های عادی می باشند .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا Prefabricated building که به اختصار آن را prefab نیز می نامند ، به گونه ای از سازه های شهری گفته می شود که قسمت های مختلف آن در محیط صنعتی کارخانه ساخته شده و سپس به سایت پروژه یا محل قرار گیری آن منتقل می گردد .


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان