امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انواع روش های چاپ
#1
انواع مختلفی از چاپ وجود دارد ، اما تشخیص این که هر کدام از آنها چه نتیجه ای دارد ، دشوار است.هر نوع چاپ متناسب با نیاز متفاوت است و این بدان معنی است که مشاغل می توانند یک روش چاپ را انتخاب کنند که برای محصولات یا خدمات آنها بهترین است.

چاپ آفست
چاپ افست ، که به عنوان لیتوگرافی افست نیز شناخته می شود ، یک روش چاپ معمول است که در آن تصویر جوهر شده از یک صفحه چاپ به یک روکش لاستیکی و سپس در نهایت به سطح چاپ منتقل می شود.این روش چاپ برای کارهای بزرگ مناسب است و محصولی تمیز و حرفه ای را فراهم می کند.از چاپ افست برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، چاپ انواع کتاب و غیره استفاده میشود.
چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال فرایند تهیه چاپ از یک پرونده الکترونیکی است.در این شیوه از چاپ ، اثر هنری بر روی رایانه ایجاد شده و به طور مستقیم روی مواد چاپ می شود.چاپ دیجیتال فرآیندی جدیدتر از دنیای چاپ است ، که شامل محاسبات پیچیده ای است که به دستگاه می گوید چگونه می توانید تصویر را روی کاغذ بسازید.چاپگر دیجیتال این تصویر را تجزیه و تحلیل کرده و مستقیماً روی سطح انتخابی شما چاپ می کند.چاپگرهای دیجیتال معمولاً چاپگرهای جوهر افشان یا تونر هستند.

چاپ دیجیتال

فلکسوگرافی

چاپ فلكسو قادر به دستیابی به تصاویر چاپی با كیفیت بالا و با سرعت تولید بالا است.این نوع فرآیند چاپ یك انتخاب محبوب در صنایع بسته بندی مواد غذایی ، پارچه ، صنایع برچسب و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است.

فلکسوگرافی نوعی از چاپ است که نسبت به تکنیک های چاپ معمولی دارای مزایای بسیاری است.فلکسوگرافی برای چاپ حجم زیادی از مواد عالی است و در هر سطحی به خوبی کار می کند.فلکسوگرافی با جوهرهای مختلف سازگار است ، برای سطوح مختلف مناسب است ، نسبت به سایر روشهای چاپ سرعت تولید سریعتری دارد و برای چاپ رنگی یک گزینه بسیار عالی است.

فلکسوگرافی

چاپ گراور

گراور تکنیکی از چاپ است که در آن یک تصویر در یک سیلندر چاپ حک میشود ، سپس آن استوانه جوهر شده و این جوهر متعاقباً به کاغذ منتقل می شود.درست مانند چاپ افست ، چاپ گراور نیز انتخاب خوبی برای چاپ مواد با کیفیت و حجم بالا مانند مجلات ، کاتالوگ سفارش های پستی ، بروشورها و سایر انتشارات بلند مدت است.این روش چاپ با کیفیت بالا از تماس مستقیم کاغذ و صفحه مسی اچ دار استفاده می کند و می تواند بسیار گران باشد.

اکنون که اطلاعات اصلی در مورد چند نوع اصلی خدمات چاپ را دارید ، می توانید راحت تر تصمیم گیری کنید.برای انتخاب درست ، همیشه کیفیت و هزینه را در اولویت قرار دهید.هر یک از این خدمات چاپ دارای نقاط قوت و ضعف خود هستند ، بنابراین هنگام تصمیم گیری نهایی خود ، این موارد را در نظر بگیرید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان