امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درب فلزی لیزری و انواع آن
#1
همچنین باید دقت کرد تنها ظاهری زیبا برای یک درب ساختمان، کافی نیست. درب ساختمان باید در کنار زیبایی، دارای امنیت بالایی نیز باشد. چراکه اگردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اندازه کافی ایمن نباشد، احساس آرامش و امنیت از ساکنین آن ساختمان سلب می شود.

درب ها با توجه به کاربردهایی که دارند به دو دسته ی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و درب داخلی تقسیم می شوند. مسئله بسیار مهمی که در انتخاب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مؤثر است، امنیت بسیار بالا و زیبایی آن است و همچنین چون در برابر تابش مستقیم نور خورشید و نزولات آسمانی قرار می گیرد باید بسیار با کیفیت و دارای استحکام و مقاومت بالا باشد تا بتواند طی سال های متوالی فرسوده نشده و سالم بماند. قابل به ذکر است که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دلیل داشتن رنگ کوره ای الکترواستاتیک، ضد خش و ضد زنگ بوده که در طی چندین سال کاملا سالم می ماند و با توجه به تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد، همچنین با توجه به پروفیل ها و قوطی های با کیفیتی که در این درب ها به کار رفته است. این درب ها از استقامت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند.

درب های فلزی لیزری بزرگمر در طرح های متنوع تولید گردیده تا مورد پسند تمام مشتریان عزیز قرار گیرد. این درب های در طرح های متنوع بالغ بر 250 طرح متفاوت و زیبا تولید شده است که با توجه به درخواست شما مشتریان عزیز امکان ساخت این درب ها با طرح درخواستی شما نیز امکان پذیر می باشد. همچنین این درب ها در ابعاد های متفاوت در انواع تک لنگه، دو لنگه و یک و نیم لنگه قابل تولید می باشد.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان