امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب با وردپرس
سلام خسته نباشید
ربات های اسپمر زیادی میان تو سایتم ونظره انگیلیسی میدن و میرن از هر افزونه ای که بگید برای جلوگیری استفاده کردم اما فایده نداشت من فکر میکنم وارد بخش مدریت میشن بعد میان کامنت میدن یه چند تا افزونه که رفیقم معرفی کرده گزاشتم اونا مربوط به سرعت سایت و بهینه سازی و این هاست شاید یکی از اون افزونه ها این کار رو میکنه کمک کنید لطفا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016/03/31، 10:32 AM)yas1717 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید
ربات های اسپمر زیادی میان تو سایتم ونظره انگیلیسی میدن و میرن از هر افزونه ای که بگید برای جلوگیری استفاده کردم اما فایده نداشت من فکر میکنم وارد بخش مدریت میشن بعد میان کامنت میدن یه چند تا افزونه که رفیقم معرفی کرده گزاشتم  اونا مربوط به سرعت سایت و بهینه سازی و این هاست شاید یکی از اون افزونه ها این کار رو میکنه  کمک کنید لطفا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 :  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین کار این هست که از کد کپچا برای قسمت نظرات استفاده کنید.
افزونه hello فلان هم خوبه
گروه فنوم تنها دارنده نماد اعتماد در بین گروه های تلگرامی فروش ممبر Wink
فروش آنلاین:

آموزش های حرفه ای تلگرام:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان