امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابلیت های جدید نرم افزار Autodesk 3DsMax 2022
#1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که سابقاً استودیوی سه‌بعدی مکس (۳D Studio Max) نامیده می‌شد، یک برنامهٔ گرافیک سه‌بعدی رایانه‌ای حرفه‌ای است که برای ساخت انیمیشن ها، مدل‌ها، بازی‌ها و تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌گردد. این نرم‌افزار توسط شرکت رسانه و سرگرمی اتودسک ساخته و منتشر شده‌است. برنامه قابلیت‌های مدل‌سازی و ساختار قابل انعطاف پلاگین داشته و می‌تواند بر روی سکوهای رایانش مایکروسافت ویندوز اجرا شود. تری‌دی‌اس مکس مرتب توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و استودیوهای مجسم‌سازی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این برنامه همچنین در جلوه‌های ویژه سینمایی و مجسم‌سازی اولیه فیلم‌ها استفاده می‌شود.

در چند روز اخیر شرکت اتودسک آخرین نسخه نرم افزار مدلسازی و رندر سه بعدی ۳DsMax را بروز رسانی کرد.
این نسخه تعدادی از ابزارهای متداول مدلسازی ، از جمله Smart Extrude و اصلاح کننده های Relax ، Slice و Symmetry را به روز می کند. و نقشه های جدید از قبل پیکربندی شده را به سیستم Bake to Texture اضافه می کند. در واقع ۳ds Max 2022 بعنوان بخشی از سری جدیدتر به روزرسانی نرم افزار Autodesk’s Media and Entertainment ، در کنار Maya 2022 و MotionBuilder 2022 منتشر شد. تغییرات اصلی در ۳ds Max 2022 به روزرسانی های تکراری ابزار مدلسازی نرم افزار است و حتی می توان فراتر از ندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشد.

تغییرات در سیستم محبوب اکسترود هوشمند
این سیستم که در ۳ds Max 2021.2 اضافه شده است. در این ورژن دو عمل جدید دارد: ۱- قابلیت Drag – [Shift] تا هندسه اکسترود شده را به طور خودکار به هر قسمت از مش که لمس می کند ، بخیه زده و شبکه را به طور کامل برش دهد.

تغییرات مربوط به اصلاح کننده های Slice
چندین اصلاح کننده اصلی نیز به روز شده اند که اصلاح کننده Slice گزینه Radial slice را دریافت کرده است. سوراخ های ایجاد شده توسط عملیات برش نیز اکنون می توانند به طور خودکار مهار شوند.

تغییرات مربوط به Symmetry
اصلاح کننده تقارن از چندین صفحه تقارن در یک عملیات پشتیبانی می گیرد و عملیات کپی و تکرار هندسه در اطراف نقطه مرکزی ایجاد شده توسط گیزمو است.

تغییرات مربوط به Relax Modifier
اصلاح کننده Relax ، برای پاک کردن جزئیات سطح ریز – به عنوان مثال ، برای تمیز کردن داده های اسکن سه بعدی خام – برای حفظ بهتر شکل اصلی ، گزینه جدیدی برای حفظ حجم را قرار داده است.

سایر Modifier ها هم در عملکرد خود بروز رسانی شده اند: عملکرد تعاملی Extrude Modifier “تا ۱۰۰ برابر” و AutoSmooth “به طور قابل توجهی” بهبود یافته است.

اضافه شدن مجموعه ۱۲ نقشه جدید از قبل پیکربندی شده در Bake to Texture .
دریافت رابط های جدید و پاسخگوتر Qt در پنجره های بومی Render Configuration و Quicksilver.
پشتیبانی از ویژگی های جدید معرفی شده در پلاگین رندر گیری Arnold 6.2 .


این ویژگی های اضافه شده باعث می شود کار با این نرم افزار راحت تر شده و همچنین دردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیز در طراحی موثر است
سیستم مورد نیاز برای ۳DsMax 2022
نرم افزار ۳DsMax 2022 حداقل به سیستمی با سخت افزار ۶۴ بیتی زیر نیاز دارد :
OS :
Windows 10 PRO , Windows 8/8.1 , windows 7 SP1
Display:
۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ With True Color
CPU :
Intel (Minimum Seri 15)
AMD (All Series)
Graphic :
All AMD Radeon
All NVIDIA
RAM :
۶ GB of RAM Minimum ( 8 GB Or More Recommended)
Disk Space :
۳۰ GB of Free Disk Space For Install


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان