امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ۳ نوع حمله DDoS
سلام 

در این تاپیک آموزش سه نوع حمله ی DDoS به روش قدیمی و جدید رو براتون قرار دادم 

۱ – DDoS کردن به وسیله یک شلر

۲ – DDoS کردن به وسیله یک نرم افزار

۳ – DDoS کردن به وسیله Ping و Cmd

DDoS کردن به وسیله یک شلر : خوب کافیه شما این شلر رو روی یک سرور یا سایتی که اپاچ نصبه ( PHP Support ) بذارید من رو Local Host ریختم و با wmware که xp به windows 7 هست dos می کنم چون از Local Host هستم میرم به 127.0.0.1 و بعد به فولدری که ddoser روشه 

IP : آی پی سروری که می خواهید داس کنید 

Time : مدت زمان atack به سرور بر حسب ثانیه 

Port : درگاه ( Port ) که می خواهید حمله کنید 

و در آخر روی atack کلیک کنید اگر چند تا با هم باز کنید و atack کنید بهتر جواب میده و اگر ای پی سرور باشه دیگه سایت بالا نمیاد 

آموزش روش های دیگه هم به زودی در این تاپیک میذارم !
کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست

همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن
DDoS کردن به وسیله یک نرم افزار : این روش با استفاده از نرم افزار UDPUnicorn.exe نرم افزار رو باز کنید در قسمت target آی پی فردی که می خواهید بهش حمله کنید رو وارد می کنید 

قسمت pocket size اندازه هر pocket رو حد اکثر بذارید و قسمت delay رو هم 0 بذارید 

و در آخر روی atack کلیک کنید

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
DDoS کردن به وسیله Ping و Cmd : این روش قدیمی هست ولی بدون نیاز به هیچی ابتدا نرم افزار Note pad رو باز کنید و کد زیر رو تعداد زیادی کپی کنید 

start ping serverip -l 65000 -t 

در کد بالا به جای serverip آی پی فردی که می خواهید بهش حمله کنید رو وارد می کنید و در آخر با فرمت bat. ذخیره کنید

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
بسیار عالی بود. ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان