امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت ارومیه
#1
طراحی سایت ارومیه


طراحی سایت در ارومیه که یکی از شهر های مهم و در شمال غربی ایران قرار دارد با استقبال فراوانی از سوی مردم مواجه شده است. با توجه به اهمیت روز افزون حضور شرکت ها و سایت های شخصی مهندسین و پزشکان و بسیاری از موارد دیگر ترجیح عموم مردم بر این است تا از این قابلیت ها و امکانات فضای مجازی برای سهولت در کارها استفاده کنند و از این طریق بتوانند در سریعتر زمان ممکن و به راحتی فعالیت های خود را به انجام برسانند. و همچنین بتوانند در این فضای پر مخاطب به رقابت بپردازند و از رقبای خود سبقت بگیرند و بتوانند در حوزه ی کاری خود پیشتاز باشند.

نحوه ی انجام طراحی سایت در ارومیه
طراحی سایت در ارومیه به راحتی و تنها با یک ارتباط تلفنی با شرکت نونگار پردازش امکان پذیر است. به طور کلی طراحی سایت می تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری توسط متخصصین و طراحان ما انجام پذیرد. در روش های غیر حضوری قرار داد به درستی تنظیم خواهد شد و با روش های مختلف تحویل مشتری می گردد. در طول پروژه ی طراحی سایت و حتی بعد از آن ارتباط مشتریان با شرکت برقرار است و در صورت بروز خطا و اشتباه در سایت و یا در صورت لزوم اعمال تغییراتی از سوی شرکت انجام پذیر خواهد بود.


خدمات تخصصی برای طراحی سایت ارومیه
ارایه خدمات رایگان آموزشی از سوی شرکت برای مشتریان پس از اتمام طراحی سایت فراهم خواهد بود. تا کاربر و یا مدیر سایت بتواند به راحتی به استفاده از سایت بپردازد و بارگزاری اطلاعات و عکس ها و مطالب بدون مشکلی و به سهولت انجام پذیرد . در واقع شرکت حمایت و پشتیبانی از مشتریان را وظیفه ی خود و یک حق برای مشتریان می داند. ارتباط با مشتریان از طریق پورتال شرکت و یا از طریق سامانه پیامکی و همچنین تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری فراهم خواهد بود. همچنین انتخواب نام دامنه برای سایت و همچنین انتخواب هاست بر طبق نظر مشتریان و با نظارت انها و با تاییدیه انها صورت می گیرد.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان