امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو سایت و الگوریتم پنگوئن ۴
#1
سئو سایت و الگوریتم پنگوئن ۴
الگوریتم پنگوئن ۴ در سپتامبر ۲۰۱۶ یعنی اواخر شهریور ۹۵ به روز رسانی شد و به واسط این اپدیت جدید گوگل در الگوریتم پنگوئن ، تغییرات بسیاری در نتایج جستجو گوگل اتفاق افتاد بطوریکه بسیاری از سایت های ی که در صفحه دو و سه بودند به صفحه اول منتقل شدند و نیز سایت هایی که در صفحه اول بودند که صفحات دو و سه رفتند. اما با توجه به اپدیت الگوریتم پنگوئن ۴ چه تغییراتی در متریک های سئو سایت اتفاق افتاده است.

الگوریتم پنگوئن۴ در سئو سایت
الگوریتم پنگوئن ۴ بک لینک ها و لینک های خارجی را مورد آنالیز قرار می دهد و در این میان لینک های اسپمی و نیز بک لیننک های معتبر را تشخیص می دهد. سایت هایی که به خرید بک لینک اقدام نموده اند در الگوریتم پنگوئن ۴ با افت بسیاری روبه رو شده اند. پیش از این زمانی که شما بک لینک هایی را برای سایت خود تهیه می کردید گوگل این بک لینک ها را جمع آوری می نمود و پس از آنالیز آنها لبه تغییر رنکینگ شما اقدام می کرد که در الگوریتم پنگوئن ۴ این تغییرات به صورت لحظه ای و سریع انجام می شود.

متریک ها در الگوریتم پنگوئن۴ در سئو
در الگوریتم پنگوئن۴ طبق جمله ای که گوگل اعلام نمود تاثیر بک لینک و لینک ها را به سرعت بر روی سئو سایت و رنکینگ سایت مشاهده خواهیم نمود. اگر شما برای سایت خود لینک های معتبر و یا اسپمی تهیه کنید به سرعت تاثیر آن را بر سئو سایت خود مشاهده خواهید نمود. و همچنین آیتم دیگر اینکه گوگل دیگر به پنالتی نمودن و جریمه نمودن کلی سایت نمی پردازد. یعنی اینکه اگر گوگل برای صفحه ای از سایت شما جریمه و پنالتی را در نظر بگیرید دیگر این جریمه موجب کاهش رنکینگ دیگر صفحات سایت شما نمی شود و این موضوع پیش از این به کاهش رنکینگ تمامی صفحات سایت شما اقدام می شد.

فروش اپل آیدی
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 , 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان