امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزایره زیبا و حیرت انگیز لوفوتن در نروژ
#1
لوفوتن جزایری با چشم انداز های جادویی در نروژ
[تصویر:  sitevisa.com-19.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منطقه ای در شهرستان نوردلند، نروژ می‌باشد که از تعدادی جزیره کوچک تشکیل شده‌ است که همه این جزایر به وسیله پل های جاده ای و تونل ها با هم در ارتباط هستند. جزایر  لوفوتن به مجمع الجزایر معروف است. مجمع‌ الجزایر لوفوتن دارای مناظر متمایز با کوه‌ها و قله‌ها، دریای باز و خلیج، سواحل دست‌نخوردهٔ شناخته شده‌ است.
این مجمع الجزایر یکی از بهترین مناطق برای ماهی گیری دیدن پدیده زیبای شفق قطبی و خورشید نیمه شب است با رفتن به لوفوتن شاهد زیبایی های وصف نشدنی خواهید بود که برایتان از هر چیز که تا به حال دیده باشید لذت بخش تر است.
زندگی در لوفوتن با دیگر نقاط دنیا فرق دارد اینجا روشنایی روز بسیار متغیراست؛ گاهی اصلا شب نمی شود و گاهی اصلا طلوع خورشیدی اتفاق نمی افتد؛ از اردیبهشت تا اواسط مرداد همیشه روز است و از ۹ دسامبر تا ۴ ژانویه همیشه شب. قبل از اینکه این مجمع الجزایر به جاذبهگردشگری تبدیل شود منطقه مهمی برای ماهیگیری بود بطوری که ماهی گیری همیشه دلیل اصلی مردم برای زندگی در این جزایر بوده و همه این منطقه را به روستاهای کوچک ماهی گیری اش می شناسند.
اگر می خواهید خورشید نیمه شب ببینید باید از اوایل خرداد تا اواخر تیر به این جزیره بروید و اگر آرزویتان دیدن دیدن شفق قطبی است شهریور تا اواخر فروردین را برای سفر انتخاب کنید. لوفوتن دارای مناظری با چشم انداز های جادویی است که برای هر گردشگر از جذابیت فوق العاده ای برخوردار است. گردشگران می توانند در کنار سواحل بایستند و عقاب های دریایی و میلیون ها پرنده دریایی دیگر را تماشا کنند و از دیدن این همه زیبایی در  این مجمع الجزایر لذت ببرند.
جزیره لوفوتن یک جزیره ایده ال برای نهایت لذت بردن از طبیعت بکر است . در این جزیره می توانید به کوهنوردی، اسکی، ماهی گیری، رفتینگ و غواصی بروید و چشم اندازهای متنوع ببینید. اگر تفریحات آبی و ماجراجویی را دوست دارید موج سواری کنید چون لوفوتن یکی از بهترین مکان های نروژ برای موج سواری است.
نروژ کشوری فوق العاده زیبا با مناظری بکر و جذاب که از محبوبیت خاصی در بین گردشگران برخوردار است. این کشور اروپایی با کوه های پر ابهت سر سفید، جنگل های سرسبز و شگفت انگیز، نورهای شفقی رنگارنگ توی آسمون و سواحل رویایی که آبی دریاها رو منعکس می کنند یکی از پرطرفدارترین کشورهای اروپا برای گردشگری شناخته شده است. در این کشور آبشار ورینگفوسن وجود دارد که یکی از دیدنی های بی نظیر است که در سفر به آن نباید از دست داد.
برای اخذدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و وقت سفارت نروژ باید طبق اطلاعات زیر عمل کنید:
ویزای شینگن نروژ به صورت تضمینی و فوری که کشور نروژ عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می باشد و برای سفر به این کشور ویزای شینگن نیاز دارید. حضور شخص متقاضی در زمان تعیید شده از طرف سفارت جهت انگشت نگاری و مصاحبه الزامی می باشد.
کشور نروژ عضو اتحادیه ی اروپاست و مانند تمام کشور های شینگن نیاز به اخذ ویزای شینگن نروژ و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت مصاحبه و انگشت نگاری می باشد. ابتدا باید تلفنی، حضوری یا از طریق سایت رسمی سفارت برای مصاحبه حضوری وقت سفارت نروژ را بگیرید و در روز مشخص شده با همراه داشتن پرینت ایمیل سفارت به کنسولگری نروژ مراجعه کنید.
منبع:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان