امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت کلینیک پزشکی
#1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


از آنجایی که کلینیک های پزشکی جزء مکان های عمومی به حساب میایند و روزانه بیماران و مراجعه کنندگان بسیار زیادی را دارند برای جلوگیری از هرج و مرج شلوغی، کلینیک ها نیازمند به طراحی سایتی حرفه ای و تخصصی می باشند. همه ی خدماتی که در کلینیک به انجام می رسد به طور مختصر در وب سایت شرح داده می شود تا کاربران پس از مشاهده ی وب سایت و کسب اطلاعات کافی اقدام به مراجعه حضوری به کلینیک نمایند.
به دلیل اینکه ممکن است هر یک از بیماران سوالات متفاوتی را داشته باشند، پاسخ دهی سوالات به صورت تلفنی مقدور نمی باشد زیرا این کار بسیار زمان بر است و حتی برخی از سوالات ممکن است در حیطه ی کاری آن ها نباشد ، پس در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلینیک پزشکی باید بخشی را به پرسش و پاسخ ها متداول اختصاص داد تا علاوه بر اینکه سوالات کاربران برطرف شود در وقت و هزینه ی آن ها نیز صرفه جویی شود.ویژگی های طراحی سایت کلینیک پزشکی

کلینیک های پزشکی تعداد زیادی پزشک و پرسنل دارند که ممکن است به طور همزمان همه ی آن ها در کلینیک حضور نداشته باشند. بخش از وب سایت را برای روز های زوج و بخشی را برای روزهای فرد می توان در نظر گرفت و ساعات دقیق حضور پزشک ها را در آن درج کرد.
برخی از خدمات مثل آزمایش و سونوگرافی در برخی از کلینیک ها نیازمند به تعیین وقت قبلی هستند، از طریق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به راحتی می توانید نوبت خود را در هر ساعتی که مایل هستید به صورت آنلاین رزرو نمایید تا در زمان حضور خود به مشکل برخورد نکنید. در زمان طراحی سایت بهتر است بیمه های طرف قرار داد با کلینیک را در وب سایت قرار دهید زیرا یکی از دغدغه های بیماران این موضوع می باشد که کلینیک با کدام بیمه ها قرار داد دارد.


امکانات طراحی سایت کلینیک پزشکی

با پیاده سازی گالری و اسلاید تصاویر در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می توانید تصاویری حقیقی از فضای کلینیک، دستگاه های پیشرفته پزشکی و پزشکان و پرسنل کلینیک را در بخش گالری وب سایت قرار دهید. برای دسترسی بهتر بیماران و مراجعه کنندگان با کلینیک در بخش ارتباط با ما می توانید آدرس را به طور دقیق و بر روی نقشه گوگل درج نمایید. همچنین با درج جدید ترین اخبار و مقالات پزشکی رزو دنیا در طراحی سایت سئو سایت خود را ازایش خواهید داد و رشد و پیشرفت بسیار زیادی را در سطح مطالعات پزشکی افراد ایجاد خواهید کرد.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان