امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رپرتاژ آگهی
#1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/u]در رابطه با رپرتاژ آگهی می توانیم این طور بگوییم که به گونه و روشی از آگهی می گویند که به صورت گزارش بیان می شود. به صورتی مخاطب این طور تصور کند که یک گزارش بی طرف به آنها ارائه شده است. در صورتی که این گونه از آگهی ها یک تلاش سازمان یافته برای معرفی یک محصول به حساب می آیند. این روش ها در سایت های ایرانی یکی از روش های مرسول می باشد و شما می توانید به راحتی با همکاران ما در شرکت طراحی سایت نونگار پردازش در ارتباط بوده و پروژه ی خود را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانید و در نهایت یک نتیجه ی منحصر به فرد را شاهد باشید.
اهمیت [url=http://www.npco.net/]طراحی سایت
رپرتاژ آگهی
یکی از موضوعات بسیار مهم در زمینه ی رپرتاژ آگهی این است که این روش بیشتر از طریق سایت ها و یا حتی اپلیکیشن ها به مخاطبان ارائه می گردد و به طور معمول با بهبود سئو سایت ها در نهایت همراه خواهد بود. معمولا شرکت هایی که قصد دارند از طریق آگهی ها فروش محصولات خود را افزایش دهند از این روش بهره می گیرند. تشخیص یک رپرتاژ آگهی با یک متن معمولی و عادی برای بسیاری از مخاطبان یک امر راحت و آسان نیست به همین جهت می توان گفت تاثیر گزاری رپرتاژ آگهی در مقایسه با سایر روش های معمولی و شناخته شده ی آگهی ها و تبلیغات یک روش تاثیرگذار تری به حساب می آید . به همین جهت این روش ها در سال های اخیر از طرف بسیاری از مدیران به منظور تبلیغات و آگهی برای محصولات شان استفاده می شود.


رپرتاژ آگهی و برند سازی
رپرتاژ آگهی از طریق تعریف یک محصول و گزارش یک کالا به گونه ای زمینه ی برند شدن یک محصول را فراهم می آورد. در واقع مخاطب از طریق رپرتاژ آگهی به یک محصول معرفی می شود و از این طریق محصول برای مخاطبان باورپذیر و قابل اعتماد تر خواهد بود. به همین جهت و به علت تاثیرگزاری هرچه بیشتر این نوع از آگهی ها در سال های اخیر با روند رو به رشدی مواجه شده است.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان