امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش تحصیلی و اعزام دانشجو
#1
گروه تخصصی پذیرش تحصیلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در اعزام دانشجو و پذیرش تحصیلی با به کار گیری افراد مجرب با در نظر گرفتن سابقه تحصیلی متقاضیان و شرایط آن ها اقدام به اخذ پذیرش در رشته ها و دانشگاههایی میکند که احتمال قبولی متقاضی به حداڪثر میزان ممکن برسد و در این راستا فعالیت هایی را انجام می دهد که در جهت هر چه بهتر نمودن این مهم پیش رود من جمله مشاور شبانه روزی رایگان تحصیلی در تمامی مراحل اخذ پذیرش و پس از اخذ پذیرش به صورت تلفنی و تلگرام توسط متخصصان مجرب و اطلاع متقاضی از روند انجام پروسه ،اخذ پذیرش و بورس تحصیلی در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا در کلیه رشته ها اعم از گروه پزشکی علوم انسانی و علوم پایه از دانشگاههای معتبر و مورد تایید کشورهای ایتالیا، آلمان ،چین و نیز اخذ پذیرش دوره های زبان فرانسه از دانشگاه های معتبر و مورد تایید فرانسه و دوره های زبان چینی و انگلیسی از دانشگاههای معتبر و مورد تایید چین .پس از اخذ پذیرش متخصصان ما توضیحات لازم در مورد مدارک مورد نیاز و پاسخ های مناسب برای سوالات رایج درمصاحبه که شانس متقاضی را در جهت اخذ ویزا به بالاترین حد ممکن می رساند ارائه خواهد داد. اما فعالیت های موسسه اعزام دانشجوی اندیشه فردا محدود به این موارد نیست .

گروه تخصصی اعزام دانشجوی اندیشه فردا در جهت رفاه حال دانشجویان خدماتی را جهت اسکان دانشجویان فراهم میکند که این خدمات شامل رزرو هتل ، هاستل , خابگاه ، اتاق می باشد و نیز خدمات رزرو بلیط با قیمت مناسب برای پروازهای مستقیم و غیر مستقیم را متناسب با توانایی مالی دانشجویان انجام می دهد.

موسسه اندیشه فردا در هر کشور کارگزارانی را جهت همراهی با دانشجو از محل فرودگاه تا محل اسکان وی در صورت تمایل دانشجو انجام خواهد شد.

پذیرش تحصیلی آلمان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پذیرش تحصیلی چین
پذیرش تحصیلی فرانسه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پذیرش تحصیلی ایتالیا
پذیرش تحصیلی ترکیه
پذیرش تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی اورپا و آمریکا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#2
برای زندگی در چین و ادامه تحصیل تنها آگاهی از شرایط پذیرش کافی نیست و شما نیاز به دانستن هزینه‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و مزایای تحصیل در چین نیز دارید، پس همین حالا دیگر مطالب را برای شناخت بهتر چین مطالعه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تحصیل در چین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان