انجمن سپید دانلود
چرا از سایبان خودرو استفاده کنیم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن سپید دانلود (http://forum.sepid-dl.ir)
+-- انجمن: بخش عمومی (http://forum.sepid-dl.ir/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: فروشگاه اینترنتی سپید دانلود (http://forum.sepid-dl.ir/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: چرا از سایبان خودرو استفاده کنیم؟ (/showthread.php?tid=2627)چرا از سایبان خودرو استفاده کنیم؟ - dehghanbozorgmehrco - 2020/09/29

چرا از سایبان خودرو استفاده کنیم؟

مهمترین دلیل استفاده از سایبان خودرو، نقش محافظتی آن در برابر گرما و نور خورشید است. نور خورشید اگر مستقیما به خودرو بتابد، نه تنها دمای درون خودرو بالا می رود و موجب داغ شدن فرمان خودرو و دیگر بخش های آن می گردد، بلکه باعث رنگ پریدگی روکش خودرو نیز خواهد شد.

سایبان پارکینگ، خودرو را از شرایط بد جوی همچون برف و باران محفوظ نگاه می دارد. خودروی شما نیز کمتر دچار آلودگی می شود و نیازی به شستشوی دوباره ندارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، به ویژه در حیاط های خانگی، برای افرادی که پارکینگ ندارند بسیار کاربردی است. با کمک این سایبان می توان محیطی کاملا اختصاصی ایجاد کرد که خودروی خود را درون آن قرار دهید. نکته قابل توجه، عدم نیاز به مجوز شهرداری است. با کمک این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون اخذ مجوز می توانید مکانی ایده ال برای خودروی خود بسازید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و متحرک تولید می شوند. در نوع ثابت آن، سازه فیکس می شود و دیگر نمی توان به راحتی آن را باز و بسته کرد. سایبان ثابت برای مکان هایی که همیشه به عنوان پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند و تردد بالایی دارند مناسب است.

در سایبان برقی که مدل جدیدتری نسبت به سایبان های ثابت هستند، سازه قابلیت باز و بسته شدن اتوماتیک را دارد. سایبان برقی پارکینگ بی شک کیفیت بالاتر و کارکرد ساده تری دارد. با کمک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برقی می توانید در هر ساعت از شبانه روز، سایبان را باز و بسته کنید. در ساختمان هایی که فضای کمی دارند، اگر می خواهید که از بخشی از فضا به عنوان پارکینگ خودرو استفاده کنید، حتما سایبان برقی پارکینگ را انتخاب کنید تا در ساعاتی که در منزل نیستید، سایبان بسته شود.