امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب دامنه
#1
وقتی به دنبال انتخاب نام دامنه برای سایت و کسب‌و‌کار اینترنتی خود هستید، قطعا انتخاب‌های زیادی پیش‌روی شما قرار دارد. شما با خواندن این مقاله قادر خواهید بود در مدت زمان کمتر، از میان انبوه نام دامنه، بهترین و مناسب‌ترین نام را برای کسب‌و‌کار اینترنتی و سایت خود برگزینید.
نام دامنه و url سایت شما نقش بسیار مهمی را هنگام جستجو ایفا می‌کند، و نه تنها مقصد بازدیدکنندگان شما برای بازدید از سایت شما و محتوای شما محسوب می‌شود،بلکه دامنه‌ای که شما انتخاب می‌کنید می‌تواند تاثیر قابل‌توجه‌ای بر دیده شدن شما در نتایج جستجو داشته باشد.
گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب نام دامنه (نسبت به گذشته) در دسترس شما است. اما هنوز هم برخی از بهترین شیوه‌ها وجود دارد که، ملزم به بهره‌گیری از آنها هستید، تا سایت شما در نتایج بهینه باشد. آخرین خبرها از دنیای دامنه‌ها که در ماه اوت 2017 منتشر شد، حاکی از آن است که به تعداد 1547 دامنه TLDS یا دامنه سطح بالا در دسترس کاربران اینترنتی قرار داده شده است. این بدان معنی است که دیگر مثل سابق، انتخاب دامنه کار آسانی نیست (البته در صورتی که می‌خواهید بهترین دامنه را از هر لحاظ برای سایت خود انتخاب کنید). برای اطمینان حاصل کردن از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مناسب این مقاله را تا انتها به دقت بخوانید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان