امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب درآمد از اینترنت با 7 راه تکنیک پولساز و بدون نیاز به سرمایه
#1
اگر به دنبال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستید به شما تبریک میگم، زیرا این موضوع اثبات می کند که شما به دنبال درآمد غیرفعال هستید! و شما می توانید بدون زمان گذاشتن، ثروتمند شوید، فقط باید اعتماد به نفس این را داشته باشید که به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشغول شوید و به حرف های اطرافیانتان گوش ندهید! زیرا ممکن است که در ابتدا شما را مسخره کنند و نگزارند که به پولسازی خودتان ادامه دهید، بنابراین اگر فرد باهوشی باشید، حرفهای اطرافیانتان را نادیده میگیرید و با طرز تفکر یک کارآفرین قدرتمند، به کار خود ادامه می دهید، برای کسب درآمد از اینترنت در منزل ، شما به مجموعه ای از تکنیک هایی نیاز دارید تا شما را در مسیر درست هدایت کند، بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید.

در این مقاله به تکنیک های کسب درآمد از اینترنت خواهیم پرداخت که در هیچ کجای دنیا آن را نشنیده اید! و اگر انسان پرانرژی و امیدوار به زندگی باشید می توانید با قدرت این تکنیک ها را پیاده سازی کنید و از آن بهرمند شوید.کسب درآمد از اینترنت در منزل زمانی امکان پذیر است که شما بتوانید به خوبی با تکنولوژی روز دنیا آشنا شوید که اگر چنین کاری را انجام ندهید باید مانند 95 درصد مردم جامعه بدبختی را تجربه کنید، من هم نظرم با آقای وارن بافت یکی هست، به نظرم ما باید به دنبال راهی باشیم که زمانی که که در حال خوابیدن هستیم به راحتی پول سازی کنیم! کسب درآمد اینترنتی کار بسیار آسانی است اگر از افراد با تجربه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنیم.

برطرف کردن نیاز جامعه با ایده ی جدید
۱- سعی کنید نیاز جامعه ی خود رابرطرف کنید.
برای برطرف کردن نیاز جامعه باید در ابتدا نیاز خود را به خوبی برطرف کنید، همه کار آفرینان و اساتید قانون جذب می گویند که در ابتدا باید نیاز افراد جامعه را برطرف کنید تا ثروتمند شوید، اما این موضوع یک دروغ بزرگ است! تا شما نتوانید نیاز خودتان را برطرف کنید، نیاز افراد دیگر را هم نمی توانید برطرف کنید. شما این موضوع کمی چالشی باشد اما این موضوع کاملا صحت دارد، اگر بخواهم برای شما مثالی بزنم، مانند افرادی می ماند که کلاس های ثروت برگزار می کنند اما خودشان، به شدت درگیر مسائل مالی هستند، بنابراین تا شما به موفقیت نرسید، نمی توانید دیگران را موفق کنید.

اگر محصولی که تولید کردم به فروش نرسید چه کار کنم؟
استراتژی تولید و فروش محصولات شما، باید به گونه ای باشد که اگر هم شکست خوردید و نتوانستید محصولی را بفروشید، دچار ورشکستگی مالی نشوید. در حوزه ی کسب درآمد از اینترنت، باید به موضوع مهمی توجه داشته باشید که باید میزان ریسک خود را به حداقل برسانید، زیرا همیشه کسب و کار اینترنتی یکی از کم هزینه ترین راه ها، برای پولسازی بوده است و شما نباید بدون برنامه ریزی و استراتژی، هزینه های خیلی زیاد را برای تولید محصولات و تبلیغات آن صرف کنید.
بنابراین داستان ها و افسانه هایی که در کتاب ها در رابطه با کارآفرینان و ثروتمندان نوشته شده، حقیقت ندارد، شما نمی توانید تمام پل های پشت سر خود را خراب کنید و خانواده ی خود را دچار استرس کنید، زیرا تمام افراد موفق، نظیر بیل گیتس همیشه در زندگی میزان ریسک را به حداقل می رسانند.
شما باید قبل از تولید محصولات خود، جامعه ی خود را مورد بررسی قرار دهید که آیا افرادی به محصولات و یا خدمات شما علاقه مند هستند یا خیر؟
چگونه می توان بازار هدف خود را بررسی کرد؟
اگر نمی دانید که افراد جامعه به محصول شما علاقه مند هستند یا نه، تنها کافیست که موضوعاتی را در انجمنها و یا شبکه های اجتماعی، به صورت چالشی مطرح کنید و بررسی کنید که مردم به محصولات شما، تمایلی دارند یا خیر. متاسفانه بیشتر افراد جامعه همیشه دچار اشتباهاتی می شوند که ابتدا محصول خود را تولید می کنند و در مرحله ی بعد، به دنبال بازار هدف می گردند! اما اگر بخواهید چنین روندی را در پیش بگیرید، قطعا با شکست مواجه خواهید شد، بنابراین راهکار هایی همیشه وجود دارد که شما می توانید با کمترین ریسک و هزینه، کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز کنید.

بررسی استراتژی رقبا
۲- بررسی رقبایی که به نتایج بزرگی رسیدند
آیا فکر میکنید که اگر ۱۲ سال پیش، یک فروشگاه اینترنتی را راه اندازی می کردید، به راحتی به موفقیت می رسیدید؟ قطعا پاسخ سوال منفی است، زیرا سایت دیجی کالا، حدود دوازده سال پیش، تمام آزمون و خطاهای خودش را انجام داده است و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از این وب سایت بزرگ، الگو برداری کنید.
البته در نظر داشته باشید که کپی کردین مطالب و ایده های دیگران، اصلا کار اخلاقی و درستی نیست، بنابراین شما می توانید ایده های افراد و شرکت های موفق را کمی تغییر دهید و سپس آن را در کسب درآمد اینترنتی خود استفاده کنید. ( توجه داشته باشید که مهمترین پروسه ای که شما باید طی کنید، الگوبرداری از شرکت ها و افراد موفق در ایران است، افرادی که نتایج بسیار بسیار بزرگی را بدست آورده اند! )

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس
۳- وب سایتی را برای خود طراحی کنید
شما قبل از آموزش طراحی سایت با وردپرس باید استراتژی طراحی یک سایت را بیاموزید، که اگر چنین کاری را به خوبی انجام ندهید، نمی توانید از اینترنت کسب درآمد کنید، بنابراین به شما پیشنهاد می کنم که از افراد متخصص کمک بگیرید و همواره با علم روز دنیا پیش روید تا بتوانید جایگاه واقعی کسب و کار خود را پیدا کنید، شما باید بتوانید از فروشگاه ساز های حرفه ای مانند وردپرس استفاده کنید تا بتوانید هر امکانی که دوست داشتید را به سایت خود اضافه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در 2 ساعت امکان پذیر است و اگر با اراده ی قوی پیش بروید، می توانید خیلی سریع فروش خود را آغاز کنید و اینگونه می توانید کسب درآمد از اینترنت خوبی را تجربه کنید. اما طراحی یک سایت به تخصص های عجیب و غریب، نیاز ندارد! تنها کافیست که بخش مقالات را در ابتدای سایت و بخش محصولات خود را به انتهای سایت خود، منتقل کنید و قسمتی را هم برای پیشنهادهای رایگان آماده کنید تا خیلی راحت بتوانید ایمیلها را جمع آوری کنید.

کسب درآمد از اینترنت با بهینه سازی سایت
۴- کسب درآمد از اینترنت با بهینه سازی سایت
منظور از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که سئو چقدر می تواند تجارت شما را متحول کند؟ اگر فکر هم نکرده اید، پس می توان گفت که از دنیا عقب هستید! و باید علم سئو ر ا، از سئوکاران حرفه ای بیاموزید و از آنها تکنیکهایی را یاد بگیرید تا بتوانید بدون ساخت بک لینک، به شکل انفجاری رتبه بگیرید.

یکی از راه های کسب درآمد بدون سرمایه، آموزش سئو سایت است، شما با استفاده از آموزش سئو می توانید ترافیک هدفمندی را به سایت خود روانه کنید، البته که انجام این کار، نیاز به تخصص و تجربه دارد و اگر هم سرمایه کمی دارید می توانید در کنار بهینه سازی سایت خود، از گوگل ادوردز و تبلیغات بنری استفاده کنید.

مصاحبه با افراد مشهور
۵- با افراد مشهور مصاحبه ی ویدئویی داشته باشید
انجام این کار مزیت های فراوانی دارد، یکی از رازهای کسب درآمد از اینترنت این است که شما می توانید با افراد مشهور و محبوب مصاحبه ی ویدئویی، در رابطه با موفقیت آنان داشته باشید و سپس این ویدئو را در سایت خود منتشر کنید، انجام این کار، مخاطبان سایت شما را، شگفت زده خواهد کرد و تمایل خیلی زیادی به سایت شما پیدا خواهند کرد و مزیت دیگر این کار، سایت های خبری است که برای انتشار محتوای شما، رقابت خواهند کرد و آن موقع به صورت انفجاری بک لینک های بسیار با کیفیتی دریافت خواهید کرد که برای تجارت شما بسیار سودآور خواهد بود.
کسب درآمد اینترنتی مطمئن با تولید محتوای ارزشمند
نکته ی بسیار مهمی که باید در این قسمت رعایت کنید، این است که مصاحبه ی شما، حتما باید به شکل ویدئویی باشد، زیرا اگر به شکل مقاله باشد، مردم به شما اعتماد نخواهند کرد و از همه مهمتر اینکه اکثر افراد جامعه در ایران، حوصله ی خواندن متن را ندارند و از ویدئو خیلی بیشتر استقبال می کنند و در نظر داشته باشید که انجام این کار اصلا، کار سختی نیست، اگر مصاحبه ی شما بیست دقیقه هم باشد، باز هم کافیست، زیرا امروزه مردم به دنبال مطالب ارزشمند هستند، نه اینکه صرفا مقداری زیادی محتوا مطالعه کنند، بنابراین در کسب درآمد از اینترنت خود، باید به ارزشمند بودن محتوای خود، توجه ویژه ای داشته باشید.


استفاده از ۴۰ شبکه اجتماعی
۶- با استفاده از ۴۰ رسانه ی مختلف کسب درآمد از اینترنت خود را رونق ببخشید
فقط از تلگرام و اینستاگرام استفاده نکنید، از شبکه های اجتماعی استفاده کنید که رقیبان شما، از آن استفاده نمی کنند! اشتباه اکثر وب مستران، این است که فقط از دو شبکه ی اجتماعی استفاده می کنند و از همه مهمتر اینکه در آنها هیچ فعالیتی انجام نمی دهند، شما باید بتوانید با مخاطبان سایت خود به صورت پیوسته در ارتباط باشید و به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم، بازاریابی اینترنتی را پیاده سازی کنید.
شما با استفاده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می توانید تجارت خود را متحول کنید، ایمیل مارکتینگ قدرت مخفی کسب و کار اینترنتی شماست، دلیل مخفی بودن آن، فروشی است که اکثر افراد جامعه از آن خبر ندارند و اگر چنین موضوع ساده ای را بتوانند درک کنند، فروش آنها حداقل سه برابر خواهد شد. امروزه شبکه های اجتماعی اصلا چیز خوبی نیست و شما نمی توانید روی چنین ابزارهایی حساب باز کنید، بنابراین به شما پیشناهد می کنم که از ابزارهای مفید و پربازده استفاده کنید.
۱- از اعتبار خود، جهت رفع مشکلات و ارائه ی راه حل، بهره ببرید.
۲- از نظر سایرین جهت تمجید محصولات خود استفاده کنید
۳- تا می توانید در رابطه با مزایای محصولات خود صحبت کنید.
۴- اغلب مردم به دنبال محصول و یا خدمات شما نیستند بلکه به دنبال پیشنهادات ویژه ای هستند که شما می توانید با استراتژی های مناسب، آن را طراحی و پیاده سازی کنید.
۵- یکی از مهمترین راه کارهای فروش، گارانتی محصول است.

پیشنهادات داغ برای مشتریان
۷- پیشنهادی وسوسه انگیز به مخاطبان خود ارائه دهید
در نظر داشته باشید که اکثریت افراد جامعه، به دنبال محصول شما نیستند، بلکه به دنبال یک پیشنهاد خوب هستند تا خریدهای احساسی خود را با منطقشان توجیه کنند، بنابراین باید تمام سعی خود را بر روی این موضوع بگذارید تا مخاطبان شما، اولین خرید خودشان را انجام دهند و اگر شما محصولات بسیار با کیفیتی را تولید کرده باشید و خدمات بیشتری نسبت به پول پرداختی آنها ارائه دهید، قطعا آنها بعد از مدتی به مشتری وفادار شما تبدیل خواهند شد.
آنها از خرید کردن، دست برنمی دارند، زیرا شما توانسته اید طعمه لذت بخش محصولتان را به آنها بچشانید، اگر فقط همین تکنیک را به خوبی پیاده سازی کنید، مطمئن باشید که هر مشتری، ده ها مشتری دیگر را خریدار محصول شما خواهد کرد، بنابراین لزوما ترغیب مشتری، هیچ ربطی به ارزان فروشی و تخفیف های زیاد ندارد! بلکه تنها کاری که لازم است انجام دهید، این است که خدمات بیشتری نسبت به قیمتی که می گذارید، ارائه دهید و یک توجیه هوشمندانه در یک فایل ویدئویی قرار دهید و مزیت های خود را در ویدئو ارائه دهید و آنوقت محصولات شما به راحتی به فروش خواهد رفت.
حرف آخر
پول درآوردن کار بسیار آسانی است اگر مجموعه از تکینیکهای روانشناسی و فروش را بلد باشید. شما باید بتوانید بفروشید، اگر نتوانید چنین کار را به خوبی انجام دهید تجارت شما در حال درجا زدن است. شما باید رقبای خود را مورد بررسی قرار دهید و بعد از ایده گرفتن، شما باید روشهای بازاریابی و فروش آنها را در وب سایت خود کپی کنید تا بتوانید راحت تر رقبای خود را شکست بدهید


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان