امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو وبازاریابی محتوایی
#1
سئو و بازاریابی محتوایی
سئو و بازاریابی محتوایی : در حقیقت میتوان گفت که  بازاریابی محتوایی و سئو رقیب یکدیگر نمیباشند که بتوانیم  آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم .که یکی از مهم ترین عملیات سئو و بهینه سازی سایت بازار یابی محتوایی است.      دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 زمانی که این بخش گفته شده در عملیات سئو نادیده گرفته بشود.وب سایت در امور سئو و بازاریابی اینترنتی خود موفق نمیشود. بازاریابی محتوایی به معنای تولید محتوای با کیفیت، مورد نیاز، جامع و کامل در زمینه شغلی شما است که معمولا در این مقالات نیازها و درخواست های مشتریان شما بررسی می شود و معمولا راه حل هایی ارائه می شودکه ممکن است بخشی از این راه حل ها استفاده از خدمات و محصولات شرکت باشد.
یک فردی که سئو کار خوبی باشد قطعا تمرکز اصلی خود را بر تولید محتوای با کیفیت برای سایت می گذارند که مهم ترین انهاست و سایرامورهای سئورا در اولویت بعدی خود قرار میدهد  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
   
رابطه سئو و بازاریابی محتوایی
به طور خلاصه میتوان گفت هدف از سئو سایت میتواند:
۱٫برندینگ
۲٫افزایش بازدید
۳٫قرار گرفتن در نتایج عالی موتورهای جستجوگر

روش بازاریابی محتوا در سئو   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  
چند راه مناسب برای بازاریابی محتوا و سئو وجود دارد که به کسب و کار انلاین محسوب میشود که به شرح زیر میباشد که توضیحاتی هم راجب آن ها به شما میدهیم :
۱-کاوش کلید واژه : کاوش کلیدواژه شامل پیدا کردن کلیدواژه‌هاییه که مخاطبان برای پیدا کردن شما در اینترنت جستجو می‌کنن. برای رسیدن به کلیدواژه‌های موثر تمرکز همزمان روی محتوا و SEO ضروریه. محتوا باید کیفیت مناسبی داشته باشه، اما کیفیت چه فایده‌ای داره اگر هیچ‌کس نتونه محتوای شما رو پیدا کنه؟
بنابراین، محتوا باید در معرض دید مخاطبان آنلاین قرار بگیره تا به اندازه‌ای که واقعا لایقشه دیده بشه. برای رسیدن به این موضوع، عبارات جستجو باید با محتوا مطابقت داشته باشه تا به جستجو پاسخ صحیح داده بشه. با توجه به اینکه محتوا و بهینه سازی جستجو اینجا باید همکاری کنن، کاوش کلمه کلیدی شرط اصلی برای افزایش سود است
۲- دومین مورد برای بازاریابی محتوا و سئو مربوط میشود به ایجاد کردن محتوای اصلی با کیفیت بالا و مناسب میباشد که به شرح زیر:   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 

تکنیک‌های تولید محتوا نسبت به اواخر و دوره های قبل به طور کلی عوض شده پیش از این، به دلیل اینکه SEO و بازاریابی محتوا وجود نداشت کسب و کارها نیازی برای نشان دادن محتوا نداشتندوخیلی فنی و پیچیده عمل می کنند.
در نتیجه، اینترنت پر شده بود از محتوای محدود که در حوزه‌ی معینی کار می‌کردند و نیازی به سرمایه گذاری قابل توجه مالی و تلاش نداشت. این وضعیت در سال‌های اخیر با ظهور SEO به عنوان یک جنبه اساسی از بازاریابی آنلاین وب سایت‌‌ها به طور چشمگیری تغییر کرده. محتوای محدود و ضعیف دیگه فایده‌ای نداره و تنها یک چیز رو تضمین می‌کنه که  تعداد کم  بازدید کنندگان و حتی جذب  ویا کانورزیشن کمترمحسوب میشود.  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان