امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفند های پلی استیشن
#1
چگونه می‌توان پلی استیشن را در حالت Rest Mode قرار داد؟

قبل از هر کاری، در تنظیمات کنسول، وارد منوی Power Saving Settings شوید و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزینه Set Features Available in Rest Mode را انتخاب کرده و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. گزینه Supply Power to USB Ports به شما اجازه می‌دهد تا هنگام حالت Rest Mode، کنسول بتواند کنترلرها را شارژ کند. گزینه Stay Connected to the Internet به کنسول اجازه می‌دهد تا در حالت Rest Mode، دانلود و آپلود فایل‌ها را ادامه دهد. گزینه Keep Applications Suspended باعث می‌شود که بازی شما در حالت Rest Mode، بسته نشود و پس از باز کردن کنسول، مستقیما وارد بازی شوید.پس از این که حداقل یکی از این موارد را انتخاب کردید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دکمه PS را روی کنترلر نگه دارید و به قسمت Power بروید یا گزینه Power را در صفحه اصلی کنسول انتخاب کنید و یا دکمه power روی کنسول را فشار دهید و گزینه Enter Rest Mode را انتخاب کنید. اگر این کار را به درستی انجام بدهید، نوار کنسول پلی استیشن 4 یا دکمه power کنسول‌های پلی استیشن 4 اسلیم و پرو نارنجی خواهند شد.

چگونه می‌توان عمر باتری کنترلر PS4 را افزایش داد؟

شما می‌توانید در تنظیمات کنسول، وارد منوی Devices شده، گزینه Controllers را انتخاب کرده و مقدار روشنایی لایت بار کنترلر را کاهش دهید. برای این کار، روی گزینه Brightness of DUALSHOCK 4 Light Bar زده و گزینه Dim را انتخاب کنید. همچنین، در منوی Power Saving Settings، گزینه Set Time Until Controllers Turn Off را زده و زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید. با این کار، اگر برای مدت زمان تعیین شده، با کنسول کار نکنید،  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنترلر شما خاموش می‌شود.چگونه از هدفون یا هدست در کنسول پلی استیشن 4 استفاده کنیم؟

اکثر هدفون‌ها و هدست‌ها، به محل اتصال به جک 3.5 میلی‌متری تعبیه شده روی کنترلر، فعال می‌شوند. شما می‌توانید انتخاب کنید که تمام صداها را از هدفون خود بشنوید یا از آن تنها به منظور چت کردن استفاده کنید. برای این کار، دکمه PS را نگه داشته تا Quick Menu ظاهر شود. سپس در قسمت Sound/Devices، گزینه Output to Headphones را بزنید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان