امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصالح ساختمانی
#1
نحوه تشيخيص کيفيت مصالح ساختماني چيست؟ و تعريف مصالح ساختماني چيست؟مصالح ساختماني به عنوان موادي براي ساختمان سازي به کار مي رود. مصالح ساختماني به دو گروه طبيعي و مصنوعي تقسيم مي شود. مواد طبيعي در طبيعت ساخته مي شود و از نظر اقتصادي مناسب است. ولي به محيط زيست آسيب مي زند. از جمله مصالح طبيعي مي توان رس، خاک، شن و ماسه، شاخ وبرگ و... نام برد. شرکت پخش مصالح ساختماني در راستاي رفاه سازندگان و مشتريان خود مصالح ساختماني باکيفيت ومرغوب را در اختياراين عزيزان با نازلترين قيمت قرار داده است. براي خواندن ادامه مطالب به سايتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نماييد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نازلترین قیمت عرضه می شود.
#2
(2020/01/15، 11:02 AM)saraco نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نحوه تشيخيص کيفيت مصالح ساختماني چيست؟ و  تعريف مصالح ساختماني چيست؟مصالح ساختماني به عنوان موادي براي ساختمان سازي به کار مي رود. مصالح ساختماني به دو گروه طبيعي و مصنوعي تقسيم مي شود. مواد طبيعي در طبيعت ساخته مي شود و از نظر اقتصادي مناسب است. ولي به محيط زيست آسيب مي زند. از جمله مصالح طبيعي مي توان رس، خاک، شن و ماسه، شاخ وبرگ و... نام برد. شرکت پخش مصالح ساختماني در راستاي رفاه سازندگان و مشتريان خود مصالح ساختماني باکيفيت ومرغوب را در اختياراين عزيزان با نازلترين قيمت قرار داده است.  براي خواندن ادامه مطالب به سايتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نماييد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نازلترین قیمت عرضه می شود.
به‌طورکلیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به محصولات یا متریالی گفته می‌شود که از آن‌ها در احداث و ساخت سازه‌های مختلف از واحدهای مسکونی گرفته تا پل‌ها و ساختمان‌های صنعتی استفاده می‌شود. جالب است بدانید که در احداث یک بنا معمولاً از مصالح مختلفی به استفاده می‌شود که این مواد به‌صورت طبیعی یا مصنوعی و خام یا ترکیبی مورداستفاده بوده و طبیعتاً هر یک دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد و خاصی می‌باشند. در همین راستا همان‌طور که میدانید رایج‌ترین مصالحی که از گذشته تا امروز مورداستفاده قرارگرفته‌اند و همچنان جایگاه خود را در صنعت معماری و ساختمان‌سازی حفظ نموده‌اند چوب، سیمان، فلز، آجر و بتن می‌باشند که در ادامه به معرفی و بررسی تک‌تک آن‌ها در کنار مصالح نوین می‌پردازیم.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان