امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی مدیریتی با استانداردهای ارگونومی سال 2020
#1
صندلی مدیریتی خوب باید چگونه باشد و چه ویژگی هایی می تواند باعث ایجاد یک صندلی مدیریتی خوب با ارگونومی و استاندارد ملی شود؟ شما باید به دنبال برندهایی باشید که محصولات خود را به گونه ای تولید می کنند که قابل استفاده برای تمام افراد جامعه است، یعنی اگر صندلی مدیریتی شما، قابل تنظیم باشد، خیلی راحت تر می توانید حالت نشستن خود را تغییر دهید تا باعث راحتی بیشتر شما شود. برای مثال، ممکن است که عده ای به تنظیماتی نیاز داشته باشند که دارای ارتفاع و شیب هستند و عده ای هم به کنترلگرها برای راحتی بیشتر نیاز داشته باشند! در هر صورت یک صندلی مدیریتی مناسب باید از ارگونومیک و زیبایی سال 2020 پیروی کند و البته در نظر داشته باشید که امروزه زیبایی صندلی اداری خیلی مهمتر از طبی بودن آن است، زیرا زیبایی یک صندلی، می تواند دکوراسیون اداری یک شرکت را متحول کند.

در واقع مفهوم کاربر پسند بودن (ux) یک کالا در اینجا معنا پیدا می کند که شرکت گلدسیت صندلی هایی تولید می کند که هم از نظر زیبایی کمک فراوانی به دکوراسیون اداری شما می کند و هم معمولا صندلی مدیریتی را با ارگونومیک خاصی طراحی می کند تا هر شخصی بتواند تجربه ی کاربری خوبی از محصول داشته باشد که شرکت گلدسیت این نوع صندلی ها را با مکانیسم چرخشی همراه با چرخ های مناسبی برای حرکت بر روی انواع کفپوش ها تولید کرده است، بنابراین ما قبل از تولید محصولات خود، تمام نیازهای کاربر را مد نظر گرفته ایم.

صندلی مدیریتی با استانداردهای ارگونومی سال 2020
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، از نظر ظاهری، کمی متفاوت تر از صندلی های دیگر است؛ و معمولا این نوع صندلی ها را با ابعادی بزرگتری می سازند تا صندلی مدیر عامل شرکت، کمی متمایزتر از صندلی های کارکنان دیگر باشد. بنابراین شرکت گلدسیت برای اولین بار در ایران به تولید صندلی اداری می پردازد که از نظر زیبایی و ارگونومی بودن، حرف اول را می زند، زیرا وجود پشتی بلند با بالش هایی برای محافظت از کمر و گردن از مزیت های صندلی های goldsit است.

صندلی مدیریتی باید از ارگونومی بسیار بالایی برخوردار باشد. این صندلی ها باید به خوبی از چهار ناحیه گردن، پشت، کمر و دنبالچه محافظت کند. در هنگام نشستن، باید پا بر روی زمین قرار بگیرد تا قسمتی از وزن بدن توسط پا کنترل شود زیرا اگر پا از زمین فاصله داشته باشد فشار بر روی زانو افزایش می یابد و اگر ارتفاع کم باشد بیشتر وزن بدن بر روی کمر و پاها قرار می گیرد و این شرایط برای طولانی مدت به بدن آسیب می رساند. بدین منظور در این نوع صندلی ها برای تنظیم، متناسب با بدن از جک های تنظیم ارتفاع استفاده می شود.

یک صندلی مدیریتی خوب به گونه ای است که هنگام نشستن گردش خون در پاها مختل نمی شود، پشتی این صندلی ها قابلیت توقف و جابجایی راحت را به کمر می دهد، دسته های صندلی به گونه ای است که آرنج به شکل عدد هشت نسبت به شانه ها فاصله داشته باشد، نشیمنگاه این صندلی ها باید عمق مناسبی داشته باشد به گونه ای که آنقدر کم نباشد که فرد بر روی آن لیز بخورد و آنقدر زیاد هم نباشد که لبه های قسمت عمیق صندلی درد و ناراحتی در فرد ایجاد کند.
راحتی صندلی اداری

برای تسهیل حرکت مدیران، در صندلی مدیریتی از پایه ی چرخ دار استفاده می شود. معمولا از طرح ها، رنگ ها و جنس های متفاوتی در ساخت پایه ی این نوع صندلی استفاده می شود که یکی از خاص ترین آن ها پایه های طلایی رنگ هستند که گلدسیت برای اولین بار در ایران مفتخر به تولید صندلی با این نوع پایه و متناسب با آن دسته با آبکاری طلایی شده است.

در صندلی های گلدسیت، راحتی و استحکام در درجه ی بالایی از اهمیت قرار دارد اما این راحتی نباید به گونه ای افراطی باشد و موجب خواب آلودگی فرد هنگام نشستن بر روی آن باشد.

در ساخت اسکلت و بدنه اصلی صندلی نیز از مواد مختلفی مانند فلزات با آلیاژ های مختلف، چوب و پلاستیک استفاده می شود. نوع موادی که در ساخت صندلی مدیریتی استفاده می شود ممکن است بر روی قیمت آن تاثیر بگذارد اما در نهایت آنچه مهم است، زیبایی و راحتی استانداردی است که باید برای مدیران فراهم کند.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان