امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات ماشین سازی خدری
#1
معرفی دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات[تصویر:  %D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8...%D8%AA.jpg]


امروزه با توجه به مسائل اقتصادی،مصرف کنندگان اهمیت خاصی نسبت به استفاده برخی محصولات ه صورت اسپری دارند و حتی این آمار و درصد رو به افزایش است و هم تولید کنندگان زیادی دست به ساخت و تولید دستگاه های اسپری پرکن و هم دست به تولد برخی محصولات به صورت اسپری زده زده اند و محصولات یا دستگاه های خود را برای جذب مشتری با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میکنند.

طراحی و تولید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرکت ماشین سازی خدری به گونه ای است که هر سه نازل این دستگاه روی یک پایه نصب شده اند که این مورد باعث سرعت و بازدهی بالا میشود و همچنین استفاده از نیروی انسانی به صورت چشم گیری کاهش میابد.

ماشین سازی خدری دستگاه اسپری پرکن آببندی شده را در اختیار مشتریان قرار میدهد این بدان معناست که از هدر رفت مواد اولیه جلوگیری میکند و نیاز به تست ندارد و پس از تحویل دستگاه میتوان به تولید محصولات پرداخت.
بیشتر مشکلات استفاده کنندگان ماشین آلات صنعتی از نوع قطعات بکار برده شده در دستگاه است که پس از مدتی دستگاه افت میکند و کارایی لازم را ندارد ولی در ماشین سازی خدری پکینگ ها، اورینگ ها ،شیر و قطعات پنوماتیک دستگاه ازتمامی استانداردهای روز دنیا پیروی میکند؛ که محصولات مشابه این قطعات را تا یکسال گارانتی میکنند درصورتی که شرکت ماشین سازی خدری میتواند با اطمینان خاطر پکینگ های به کار رفته در گاز زن دستگاه را تا پنج سال گارانتی میکند.

این محصول به نوبه خود از اهمیت و ویژگی خاصی برخوردار است یکی از ویژگی های این دستگاه می توان به مینی سایز بودن آن اشاره کرد که زمینه استفاده آن بیشتر در کارگاهها و تولید های کوچک می باشد که از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

منبع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان